Nutriční terapeut Benešov

Nutriční terapeut Benešov

Potřebujete poradit nebo pomoci s nadváhou či obezitou? Rádi byste změnili svůj jídelníček a začali se stravovat zdravě? Výživová poradna Svět zdraví je určená pro všechny, jenž chtějí zlepšit svoji kondici a udělat něco pozitivního pro své zdraví. Nabízíme odborné poradenství dospělým mužům i ženám, dětem, sportovcům, lidem s cukrovkou, nebo i těm, kteří naopak potřebují přibrat. Používáme nejmodernější diagnostické metody, díky nimž snadno zjistíme, co vaše tělo potřebuje a nabízíme celou řadu služeb, včetně metabolické diagnostiky.

Naše poradna v Benešově se nachází na adrese Hráského 531, vedle restaurace Na Tůmovce. Otevřeno máme v pondělí od 7.30 do 17.00, v úterý od 8.30 do 18.00, ve středu od 7.30 do 16.00 a ve čtvrtek od 8.30 do 18.00. Pátky jsou vyhrazeny pro školení a o víkendech je pobočka uzavřená.

Náš tým tvoří čtyři výživové specialistky, které se zaměřují mimo jiné i na dětskou výživu, onkologickou výživu nebo výživu při cukrovce. Chcete-li naše služby vyzkoušet, objednejte se prostřednictvím kontaktního formuláře a získáte první odbornou konzultaci včetně základní diagnostiky za pouhých 200 Kč.

Otevírací doba

Po: 07:30 - 12:00

Út: 08:00 - 19:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: Školení

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Hráského 531, 256 01 Benešov

telefon: 727 982 485

e-mail: benesov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Václavice

• Chlístov

• Struhařov

• Soběhrdy

• Bystřice

• Petroupim

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Marie Petzoldová, manažerka

Ve chvíli, kdy se mi naskytla pracovní nabídka ve Světě zdraví, jsem neváhala a rozhodla se pracovat v prostředí, kde je kvalitní péče o klienty. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, a tak vstávám s úsměvem na tváři a těším se do práce.

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Bc. Klára Hesová, nutriční poradkyně

Moje cesta ke zdravému životnímu stylu byla dlouhá a spletitá. Sama jsem si prošla obdobím nadváhy a následně i podváhy, různých diet a hledání. Když jsem byla díky stravovacím chybám zdravotně ve špatném stavu, setkala jsem se s jógou, díky které jsem přehodnotila svůj dosavadní život. Začala jsem se vzdělávat v oblasti zdravé výživy a začala o sebe pečovat i po psychické stránce. Opustila jsem původní stresující zaměstnání a rozhodla jsem se pracovat pro Svět zdraví, kde mohu pomáhat ostatním lidem, aby byli ve svém těle šťastní a spokojení. Je důležité vzít odpovědnost za své tělo i svůj život do vlastních rukou. Spolu to zvládneme!

Taťána Juřicová, nutriční poradkyně

Výživou a zdravím se zabývám již od střední školy. Výživa je základní potřebou člověka, ale zároveň může příznivě nebo nepříznivě ovlivnit naše zdraví, energii a vitalitu. Naučím Vás rozumět stravování, spolu najdeme chyby a postupně zařadíme změny, které Vám budou vyhovovat, budou Vám příjemné a trvale udržitelné. V dnešní „době jedové“ plné náhražek, barviv a jiných přidaných látek se vyplatí být informovaným spotřebitelem. Pomohu Vám i Vašim blízkým najít cestu ke zdravému a spokojenému životu.  Budu nejen Vašim poradcem, ale i rádcem, který Vám podá pomocnou ruku.

Bc. Ivana Horálková, nutriční poradkyně

"Život ti vrací, co mu dáváš." Totéž můžeme říct o našem těle. Vše co sníme a vypijeme se odrazí na našem zdraví, kondici i náladě. Pojďme se společně naučit, jak stravou pozitivně ovlivňovat své tělo i mysl. Máte pár kilo navíc, jste nemocní, cítíte se stále unavení, ohrožuje obezita Vaše zdraví? Dovedly Vás Vaše stravovací návyky až k nám do poradny Světa zdraví? Výborně - od teď můžete začít jinak... My Vás podpoříme.

Ivana Müllerová, asistentka

O zdravou výživu jsem se začala zajímat v době těhotenství, dříve jsem tomu nepřikládala až tak velký význam. Byla jsem často unavená a bez energie do života a až výběrem vhodných potravin a úpravou životní stylu se vše vrátilo do normálu. Ne nadarmo se říká, že tělo je domovem duše a aby se duše cítila dobře, je nutné se o tělo dobře starat. Proto jsem také nastoupila do Světa zdraví.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Miloslava (57)

Je mi 56 let a posledních deset let bojuji s nadváhou. Bohužel neúspěšně, jedno kilo zhubnu a pět naberu. O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu a oslovila jsem je po telefonu. Objednali mě k velmi příjemné výživové specialistce Kláře Hesové, která se mě ujala a všechno mi vysvětlila. Nastoupila jsem do půlročního programu. Sestavila mi výživový plán na míru a já se po přečtení zhrozila, že to nezvládnu. Ale touha po shození nějakého toho kila byla větší, tak jsem se do toho pustila. Z kuchyně jsem odstranila všechny nezdravé mlsky a potraviny, které pro mě nebyly vhodné. Jídlo jsem si připravovala vždy den předem a ochucovala ho tak, aby mi to chutnalo. Snažila jsem se do svého denního režimu zařadit i více pohybu, jelikož mám sedavé zaměstnání. Kila i centimetry šly pomalu dolů a já získávala více sebevědomí. To byla odměna za vytrvalost a důslednost v mém programu. Po dvou měsících jsem si zlomila nohu a bylo po cvičení. Sádru jsem měla dva měsíce, ale i přesto jsem dodržovala pravidla zdravé stravy. Program jsem začínala s váhou 87 kg a velikostí kalhot 46. Po půl roce vážím 75 kg a jsem na velikosti 42, někdy i 40. Je to krásný pocit a všem, kteří mají problém s nadbytečnými kily, Svět zdraví a jejich velmi příjemný personál vřele doporučuji. Děkuji ještě jednou specialistce Kláře Hesové z poradny v Benešově za velmi milé přijetí a užitečné konzultace.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.