Nutriční terapeut Břeclav

Nutriční terapeut Břeclav

Žijete v Břeclavi a trápí vás vaše postava? Nejste spokojení se svojí váhou a chtěli byste zhubnout? Výživová poradna Svět zdraví je k dispozici všem, kteří jsou ochotni změnit svoje stravování a začít jíst zdravěji. Pomocí moderních přístrojů provedeme diagnózu vašeho těla a doporučíme vám vhodný postup. Poradíme vám, jak se stravovat, sestavíme pro vás optimální jídelníček a doporučíme skutečně účinné výživové doplňky. Nabízíme nejlepší výživové poradenství v Břeclavi a uděláme maximum pro to, abyste začali žít zdravěji a cítili se lépe – stačí se jen objednat na první konzultaci a vyzkoušet naši metodu.

Břeclavské výživové studio Svět zdraví najdete na adrese Lidická 3411. Naše pobočka je součástí moderní budovy, kde je mimo jiné i fitness centrum a kadeřnictví, poradna Svět zdraví je v prvním patře tohoto komplexu. Otevírací doba je v pondělí a čtvrtek od 8.00 do 15.00, v úterý od 10.00 do 18.00, ve středu od 8.00 do 18.00 a v pátek od 10.00 do 14.00. Obě naše výživové poradkyně se zaměřují i na dětskou výživu, jedna z nich pak i na výživu pro diabetiky. Objednat se můžete přes kontaktní formulář na této stránce, první konzultace včetně diagnostiky vás tak vyjde na pouhých 200 Kč.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 15:00

Út: 10:00 - 18:00

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 15:00

Pá: 10:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Lidická 3411, 1. patro, 69003 Břeclav

telefon: 734 173 930

e-mail: breclav@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Králův Dvůr

• Zdice

• Srbsko

• Hořovice

• Řevnice

• Lochovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Jitka Pavková, majitelka

 

 

 

Miroslava Vránová, nutriční poradkyně

Vždy jsem se zajímala o medicínu a zdraví člověka, bylinky, četla knihy a časopisy o zdraví. Na Světě zdraví se mi líbí, že řeší každého klienta komplexně a nepohlíží jen na problém s hmotností. A to je to, co mě na tom baví. Najít příčinu potíží a pomoci nejen se snižováním hmotnosti, ale zohlednit všechny aspekty tak, aby byl každý spokojený a eliminoval případné zdravotní potíže.

Gabriela Tran, nutriční poradkyně

Změnila jsem celkově uvažování nad sebou, začala jsem pravidelně cvičit, zdravěji jíst, správně pít a odpočívat. Náhle se začaly dít změny, váha šla dolů, lépe jsem se cítila, měla energii a lidi kolem mě se vyptávali, co dělám, jak jsem to dokázala. Je nutno podotknout, že celá cesta mě pohltila a hlavně bavila. Našla jsem se v tom a jak vždycky říkám: “ Tato změna mě přivedla na správnou cestu životem”. Dále jsem absolvovala kurz fitness instruktora a rozhodla jsem se pracovat ve Světě zdraví jako poradce pro výživu. Protože právě tady mi vše dává smysl. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně, bez hladovění a diet. Na základě určení komplexni nutriční typologie, poznání fungování Vašeho těla, biochemického vyšetření krve, je možné sestavit individuální výživový plán tak, jak je Vám geneticky přirozené.

Miriam Bartošová, asistentka

Když jsem našla na internetě po maturitě nabídku práce do Světa zdraví, tak jsem si hned řekla, že to je ono - to je práce, která mě bude bavit a kam patřím. Vždy jsem si přála, aby mě má práce naplňovala a dávala mi smysl. Už od svých 16 let se totiž zdravý životní styl stal mou vášní a já vím, že také nikdy nepřestane. Baví mě pomáhat lidem a naplňuje mě, když vidím, že se lidé cítí lépe a jsou prostě šťastnější. 

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Miroslava (38)

Vždy jsem se cítila tak nějak “nafouklá” a nedokázala jsem s tím vůbec nic sama udělat. Až jeden den, jsem se na sebe opravdu naštvala a chtěla to změnit jednou pro vždy. Dlouho se mi to nedařilo, váha spíše pomalu stoupala. Nakonec díky kamarádce, jsem se dozvěděla o Světě zdraví, který již nějakou dobu navštěvovala. Viděla jsem její výsledky a řekla si, že to také zkusím. Objednala jsem se na konzultaci a nechala si vypracovat výživový plán, kterým mě po celou dobu provázela specialistka na výživu Miroslava Vránová. Nejtěžších bylo prvních 14 dní, kdy jsme se musela naučit najít v obchodě vhodné potraviny. Psala jsem si do deníčku co jím a to mi velmi pomohlo. Líbila se mi podpora ze strany Světa zdraví, docházela jsem pravidelně na konzultace, na kterých mi má specialistka poradila, zodpověděla dotazy, přeměřila mě. Největší motivací pro mě byl úbytek cm a to,že to najednou jde.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.