Nutriční terapeut Brno – Běhounská

Nutriční terapeut Brno – Běhounská

První brněnská pobočka výživového poradenství Svět zdraví se nachází přímo v centru města na Běhounské 13 – jen pár kroků od kostela sv. Jakuba a přímo naproti pasáži Typos. Otevřeno je každý pracovní den, pondělí až čtvrtek vždy od 8.00 do 20.00, v pátek potom od 8.00 do 15.00. Tato provozovna patří k těm největším – pracuje zde hned pět specialistek, některé z nich mají zaměření i na výživu pro děti, sportovce nebo diabetiky.

Na svoji první konzultaci se můžete objednat přes kontaktní formulář, následně vám zavoláme a domluvíme si přesný termín vaší návštěvy. První konzultace trvá zhruba 45–60 minut a její součástí je základní diagnostika vašeho organismu. Nabízíme vám 100% garanci spokojenosti a profesionální služby na míru – zaručujeme vám, že s naším poradenstvím budete maximálně spokojení.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 10:00 - 19:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 10:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Běhounská 13, u kostela Svatého Jakuba, 602 00 Brno

telefon: 775 897 866

e-mail: brno.behounska@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Adamov

• Blansko

• Kuřim

• Velká Biteš

• Rosice

• Rajhrad

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Harvánková, majitelka

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 17 let,proto pracovat v Sunkins a mít pobočku Světa zdraví,bylo mým snem. Díky vědomostem už naše pobočka dokázala pomoci několika stovkám klientům a odměnou za to je vlna doporučení

Jana Doležalová, manažerka

Systém práce s KNT ve Světě zdraví je propracovaný a funkční,věřím mu. A hlavně mě moje práce baví,současně je mým koníčkem a mám radost, když můžu pomáhat lidem zdravě hubnout.

 

Jolana Šmídová, nutriční poradkyně

Protože je to česká firma, která pomáhá lidem zlepšit kvalitu života, aby se dobře cítili a byli spokojeni ve svém životě. Na mé práci se mi líbí práce s lidmi, to že zdravě zhubnou a změní kvalitu svého života k lepšímu.

Ivana Pavlíčková, nutriční poradkyně

"Není důležité, co s námi život udělá, ale co my uděláme se životem." Jsem ráda, že Vám ke změně k lepšímu a kvalitnějšímu životu mohu pomoci prostřednictvím Světa zdraví. "Nechť je jídlo tvým lékem"  Hypokrates

 

Martina Kawuloková, nutriční poradkyně

 

 

 

Ing. Jana Vaňková DiS, nutriční poradkyně

Se svými klenty řeším nejen váhové úbytky, ale i jejich zdravotní stav, protože spokojený kient je pro mě priorita.

 

Hana Kolbábková, asistentka

"Hledala jsem práci,která by mě bavila a zároveň měla měla smysl.Ve Světě zdraví jsem našla oboji. A jako bonus se učím i já žít zdravěji."

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Ivana (46)

Co mě přivedlo do Světa zdraví? Na počátku byly dlouhodobé zažívací problémy a strach z lékařských vyšetření, několik týdnů jsem si říkala, že bych asi měla změnit styl stravování, ale nevím jak na to a v tom na mě na internetu vyskočila reklama na vstupní konzultaci do Světa zdraví. Ještě večer jsem se přihlásila a to byl můj první počin k lepším zítřkům :). Po první konzultaci s paní Vidovou jsem měla pocit, že by to mohlo fungovat, myslím, že jsme si navzájem padly do oka, ona tím, že mě do ničeho nenutila, a já snad jí svojí energií (i když tehdy skomírající) a optimismem :). Jsem ráda, že mi pomohla se naučit smysluplně stravovat, což sem před tím v žádném případě neuměla, popisovat svoje stravovací návyky ani nebudu, nebo se všichni polekáte 🙂 jen pro představu….první jídlo byl oběd :(. Nyní jsem lehčí o spoustu tuku, jsem plná energie, zvládám věci, které už dlouho ne a hlavně zažívací problémy úplně zmizely a to byl můj hlavní cíl. Nechtěla jsem jen dát dolů kila, ale hlavně si srovnat zdraví a kila jsou jako bonus. Neberu to jako časově omezenou dietu, ale tahle forma stravování mi určitě zůstane. Nedělám nic převratného, jen jím trošku rozumněji :). Všem, na které, také vykoukne reklama Světa zdraví, doporučuji, neváhejte a klikněte na ni jako já :). Máte šanci, že narazíte na blonďatého anděla s dobrou duší a se jménem Renata Vidová 🙂

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.