Nutriční terapeut Brno – Koliště

Nutriční terapeut Brno – Koliště

Nejnověji otevřená brněnská pobočka výživového poradenství Svět zdraví je k nalezení na adrese Koliště 13. Otevřena je každý všední den, pondělí až čtvrtek od 8 do 17 hodin. V pátek je potom otevírací doba zkrácena do 14. hodiny.

Na svoji první konzultaci se můžete objednat přes kontaktní formulář, poté vám zavoláme a domluvíme si společně termín vaší návštěvy. První konzultace trvá zhruba 45–60 minut a její součástí je základní diagnostika vašeho organismu. Nabízíme vám 100% garanci spokojenosti a profesionální služby na míru – zaručujeme vám, že s naším poradenstvím budete maximálně spokojení.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Koliště 13, 60200 Brno

telefon: 773 619 888

e-mail: brno.koliste@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Adamov

• Blansko

• Kuřim

• Velká Biteš

• Rosice

• Rajhrad

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Harvánková, majitelka

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 17 let,proto pracovat v Sunkins a mít pobočku Světa zdraví,bylo mým snem. Díky vědomostem už naše pobočka dokázala pomoci několika stovkám klientům a odměnou za to je vlna doporučení

Jana Doležalová, manažerka

Systém práce s KNT ve Světě zdraví je propracovaný a funkční,věřím mu. A hlavně mě moje práce baví,současně je mým koníčkem a mám radost, když můžu pomáhat lidem zdravě hubnout.

 

Jolana Šmídová, nutriční poradkyně

Protože je to česká firma, která pomáhá lidem zlepšit kvalitu života, aby se dobře cítili a byli spokojeni ve svém životě. Na mé práci se mi líbí práce s lidmi, to že zdravě zhubnou a změní kvalitu svého života k lepšímu.

Ivana Pavlíčková, nutriční poradkyně

"Není důležité, co s námi život udělá, ale co my uděláme se životem." Jsem ráda, že Vám ke změně k lepšímu a kvalitnějšímu životu mohu pomoci prostřednictvím Světa zdraví. "Nechť je jídlo tvým lékem"  Hypokrates

 

Gabriela Svobodová, nutriční poradkyně

Jak můžeme očekávat, že bude tělo dobře fugovat, když se k němu nebudeme správně chovat? Je třeba mu dodávat kvalitní palivo, to ví každý. Ne každý ale ví, co to znamená. Proto chci lidem pomáhat s orientací v této oblasti, čímž přispěji k vyšší kvalitě jejich života.

Hana Kolbábková, asistentka

"Hledala jsem práci,která by mě bavila a zároveň měla měla smysl.Ve Světě zdraví jsem našla oboji. A jako bonus se učím i já žít zdravěji."

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.