Nutriční terapeut Brno – Pekařská

Nutriční terapeut Brno – Pekařská

Druhé brněnské nutriční studio Svět zdraví najdete na adrese Pekařská 10, jen pár metrů od zastávky tramvají na Šilingrově náměstí. Tato pobočka má otevřeno pět dní v týdnu, od pondělí do čtvrtka vždy od 8.00 do 17.00, v pátek od 8.00 do 14.00. Na Pekařské jsou vám k dispozici tři výživové poradkyně, jedna z nich má specializaci i na sportovní, dětskou a diabetickou výživu.

Objednat se na svou první konzultaci můžete jednoduše přes formulář na této stránce – nemusíte nikam chodit ani telefonovat, po zadání údajů vám sami zavoláme a domluvíme se na termínu vaší návštěvy. Úvodní konzultace trvá přibližně 45–60 minut a rozhodně se vám vyplatí – zahrnuje totiž i základní diagnostiku organismu na speciálním certifikovaném přístroji. Na této pobočce už jsme pomohli snížit váhu mnoha lidem a rádi pomůžeme i vám – nejdříve ale musíte udělat první krok a objednat se na první návštěvu.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Pekařská 10, 60200 Brno

telefon: 737 272 080

e-mail: brno.pekarska@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Adamov

• Blansko

• Kuřim

• Velká Biteš

• Rosice

• Rajhrad

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Harvánková, majitelka

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 17 let,proto pracovat v Sunkins a mít pobočku Světa zdraví,bylo mým snem. Díky vědomostem už naše pobočka dokázala pomoci několika stovkám klientům a odměnou za to je vlna doporučení

Jana Doležalová, manažerka

Systém práce s KNT ve Světě zdraví je propracovaný a funkční,věřím mu. A hlavně mě moje práce baví,současně je mým koníčkem a mám radost, když můžu pomáhat lidem zdravě hubnout.

 

Nicola Mužíková DiS., nutriční poradkyně

Mojí nejlepší vizitkou je klient, který zdravě  hubne a je spokojený. Baví mě pomáhat lidem měnit jejich život, což je smyslem mé práce. Zdraví pochází jen ze zdravého způsobu života.

 

Ivana Pavlíčková, nutriční poradkyně

"Není důležité, co s námi život udělá, ale co my uděláme se životem." Jsem ráda, že Vám ke změně k lepšímu a kvalitnějšímu životu mohu pomoci prostřednictvím Světa zdraví. "Nechť je jídlo tvým lékem"  Hypokrates

 

Ing. Jana Vaňková DiS, nutriční poradkyně

Se svými klenty řeším nejen váhové úbytky, ale i jejich zdravotní stav, protože spokojený kient je pro mě priorita.

 

Hana Kolbábková, asistentka

"Hledala jsem práci,která by mě bavila a zároveň měla měla smysl.Ve Světě zdraví jsem našla oboji. A jako bonus se učím i já žít zdravěji."

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Radoslava (63)

V létě na dovolené jsem se rozhodla, že musím něco udělat se svými nadbytečnými kily. Dozvěděla jsem se o Světě zdraví a rozhodla jsem se, využít jejich služeb. Chodím k výživové poradkyni paní Janě Doležalové v Brně, na Pekařské ulici. Specialistka určila, jaký jsem metabolický typ a setavila jídelníček, který jsem začala dodržovat. Každých 14 dnů chodím na kontroly, kde mě zváží, změří a hned vidím, kolik kilogramů jsem zhubla a kolik mě ještě čeká. Stanovila jsem si cíl 14 kg za šest měsíců a to se mi velmi dobře daří. Cítím se výborně a mám ze sebe radost.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.