Nutriční terapeut Brno

Nutriční terapeut Brno

Bydlíte v Brně a trápí vás nadváha, obezita, případně jiné problémy s vaším tělem? S těmito potížemi vám můžeme pomoci v síti poradenských center Svět zdraví. V celém Česku už máme více než 80 poraden a dvě z nich jsou přímo ve středu moravské metropole. Nabízíme skutečně individuální služby pro každého – vždy vytváříme dietní plán na míru a podle potřeb každého našeho klienta.

Základem našeho poradenství je kvalitní diagnostika – nejdříve pomocí certifikovaných přístrojů zjistíme složení vašeho organismu a teprve pak pro vás sestavíme vhodný jídelníček a kompletní plán. Vedle základní diagnostiky navíc provádíme i podrobnější vyšetření, jako je unikátní metabolická diagnostika KNT, biochemický rozbor krve nebo určení míry stresové zátěže. Naše služby jsou vhodné nejen pro běžné dospělé klienty, ale zabýváme se také dětskou výživou a máme speciální poradenství i pro sportovce nebo diabetiky.

Oproti konkurenčním výživovým poradnám v Brně poskytujeme mnohem širší a komplexnější nabídku služeb – můžete si sami vybrat, o jaký druh terapie budete mít zájem. Nabízíme i kvalitní a prověřené výživové doplňky značky SUNKINS, které se dají koupit exkluzivně pouze v síti našich poraden. Zaujala vás naše nabídka a chtěli byste naše služby vyzkoušet? Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a domluvit si termín návštěvy. Se Světem zdraví pro vás bude hubnutí snadné a příjemné.

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Nicola, nutriční poradkyně

Mojí nejlepší vizitkou je klient, který zdravě  hubne a je spokojený. Baví mě pomáhat lidem měnit jejich život, což je smyslem mé práce. Zdraví pochází jen ze zdravého způsobu života.

Lucie, spokojená klientka

Ze všech stran jsem slyšela: jseš tlustá, zhubni. Řekla jsem si: dokážu to a zhubnu. Ne pro ty ostatní, ale pro sebe. Na internetu jsem našla Svět zdraví. Přečetla jsem si pár příběhů a byla jsem nadšená. No jo, bude to fungovat i na mě? Když to nevyzkouším, nepoznám. Zavolala jsem, domluvila si první návštěvu a už je to skoro rok a výsledky jsou neuvěřitelné. Cítím se báječně. Každý mě obdivuje. To všechno bych, ale nedokázala bez pomoci specialistky Jany Navrátilové. Na každou kontrolu s ní se těším. Stačilo upravit jídelníček, trochu pohybu a výsledky jsou úžasné. Nebojte se a vzhůru do toho. Taky jsem nevěřila, ale když to opravdu chcete, dokážete to.

Naše pobočky v Brně

Brno – Běhounská

Po: 08:00 - 17:00

Út: 10:00 - 19:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 10:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Brno – Pekařská

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Brno – Koliště

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Mapa poboček

Nutriční poradenství

Na poradenské služby v síti provozoven Svět zdraví se můžete skutečně spolehnout – garantem kvality je Vědecko-lékařská rada složená z předních expertů na výživu. V jejím čele stojí RNDr. Petr Fořt CSc., který napsal 20 publikací o výživě a patří k největším českým odborníkům na tuto problematiku. Na všech našich pobočkách se vám budou věnovat výhradně profesionální a vyškolení specialisté, kteří mají náležité vzdělání a prošli potřebnými kurzy. U nás tak můžete vždy počítat s absolutní profesionalitou.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.