Nutriční terapeut Česká Lípa

Nutriční terapeut Česká Lípa

Pro všechny obyvatele České Lípy máme dobrou zprávu – přímo ve vašem městě má svoji pobočku výživové poradenství Svět zdraví, které nabízí nejlepší metody hubnutí v Česku. Poskytujeme individuální poradenství a veškeré služby přizpůsobujeme na míru každému klientovi. Zabýváme se i problematikou dětské výživy, výživou pro sportovce nebo výživou pro osoby trpící cukrovkou.

Na naší pobočce vám provedeme diagnostiku vašeho organismu, a to na nejmodernějších přístrojích – zjistíme tak složení vašeho těla a další důležité informace. Sestavíme vám individuální plán na míru a budeme vám pomáhat a provázet vás po celou dobu vašeho hubnutí. Objednejte se ještě dnes a začněte hubnout s nejlepším českým výživovým studiem – garantujeme vám, že s námi dosáhnete kýženého výsledku a skutečně zhubnete.

V České Lípě naleznete poradenské studio Svět zdraví na adrese Hrnčířská 763. Navštívit nás zde můžete ve všední dny od 8.30 do 17.00, v případě domluvy pak i v sobotu. Před vaší první návštěvou si ale prosíme nejdříve zarezervujte termín prostřednictvím kontaktního formuláře, vyhnete se tak zbytečnému čekání na místě. Náš tým je složený ze dvou specialistek a dvou asistentek, které se již teď těší na vaši návštěvu.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Dle domluvy

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Hrnčířská 763 47001, Česká Lípa

telefon: 776 800 875

e-mail: ceska.lipa@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Zákupy

• Mimoň

• Sloup v Čechách

• Cvikov

• Zahrádky

• Holany

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Michaela Gorčíková, nutriční poradkyně

Zdravý životní styl se stal mou prioritou číslo jedna, když jsem zjistila, že to co skutečně jíme, ovlivňuje nejenom to, jak vypadáme, ale i to jak se cítíme a současně odráží i fyzický stav těla. Již od dětství jsem vnímala nemoc jako něco, co přijde z nějakého nejasného důvodu, obtěžuje náš život a vlastně sami s tím nic moc nenaděláme. Ale teprve časem a díky sebevzdělávání jsem si uvědomila, že my jsme skutečně tím, kdo umožní nemoci, aby se projevila a dále rozvíjela. Jak můžeme chtít, aby naše tělo fungovalo správně, když se k němu správně nebudeme chovat? Dávat mu správné suroviny a dostatek pohybu je základ. Pokud toto zanedbáváme, přijde jednou chvíle, kdy se nám to vrátí - v podobě nemoci. Proto chceme-li mít zdravé a dobře fungující tělo, musíme mu dodat to správné palivo. Lidský organismus je složitý mechanismus, který bude fungovat jen tehdy, dopřejeme-li mu dostatek všeho, co potřebuje. Rozhodla jsem se proto k hlubšímu studiu výživy a vydala se na cestu, kde se snažím skrze Svět zdraví pomáhat ostatním lidem, kteří řeší nejenom svou hmotnost, ale současně i své zdraví. Motto: "Jsme tím, co jíme a na co myslíme."

Denisa Černá, nutriční poradkyně

O zdravou výživu jsem se začala zajímat už na základní škole, když jsem se jednoho dne převlékla v létě do plavek a viděla se v zrcadle. Došlo mi, že jsem to svojí leností a nezdravým jídlem nechala zajít příliš daleko a nemohla jsem se na sebe už ani podívat. V rodině jsme totiž vůbec neřešili to, co jíme. K snídani bábovka se sladkým čajem, k svačině koblihy atd. a k tomu vůbec žádný pohyb. Jen ten nucený o hodinách tělesné výchovy. Jelikož jídlo miluji, tak nějaké vynechávání jídel nepřišlo v úvahu.  Začala jsem se tedy zajímat o to, co vlastně jím a četla jsem etikety. Když mi došlo co všechno do svého těla dáváme, nebylo tak těžké ty špatné potraviny vyřadit. Čím víc jsem se o to začala zajímat, tím víc mě to začalo bavit. I když jsem sport dříve opravdu nesnášela, chtěla jsem mít ty výsledky co nejlepší, tak jsem jen začala pomalu běhat, ale běh není nic pro mě a vydrželo mi to sotva měsíc. Zkusila jsem jít tedy do posilovny, kde jsem si domluvila lekce s trenérem a zjistila jsem, že tento směr a to, že se můžu pořád v něčem zlepšovat mě opravdu baví. Nejenže se teď cítím mnohem lépe, ale také mi zdravý životní styl odstranil i zdravotní potíže. Motto: Všechno zlé je k něčemu dobré.

Ing. Simona Baloghová, asistentka

Zdravý životní styl mě ještě před nějakou dobou příliš nezajímal, ale pokud se chceme cítit dobře a být zdraví, je nutné pro to něco dělat. A proto pro mě byl Svět zdraví jedinečnou příležitostí, jak spojit dvě věci, které mě baví – zdravý životní styl a práce s lidmi. Motto: „Když si myslíš, že nemůžeš – tak můžeš ještě dvakrát.“

Zuzana Semelková, asistentka

Jako malá jsem byla ovlivněna životním stylem svých rodičů. Stravování bylo založeno na klasické české kuchyni a občasných rodinných výletech. Porevoluční doba nám přinesla spoustu možností včetně velmi nezdravého životního stylu. Kolem svého dvacátého roku života jsem měla mírnou nadváhu, díky které jsem se sebou nebyla spokojena. Vše bylo spojeno s nepravidelnou stravou a nedostatkem pohybu. Proto vnímám Svět zdraví jako úžasný zdroj informací a možnost jak se sebou něco dělat. Můžu se vyvarovat drastickým a nezdravým dietám, špatnému cvičení ve fit centrech a podobně. Svět zdraví je pro mě cestou jak být fit a se sebou spokojena. A toto vše jako zaměstnanec mohu přenášet dál – na naše stávající i budoucí klienty. Motto: Nikdy na nic nejsi sám

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klientka

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.