Nutriční terapeut České Budějovice – Poliklinika Sever

Nutriční terapeut České Budějovice – Poliklinika Sever

Jedna ze dvou budějovických poboček společnosti Svět zdraví je součástí Polikliniky Sever, najdete nás tak na adrese Na Sadech 23. Provozovna je umístěna v přízemí polikliniky, naproti lékárně Dr. Max, hned před budovou je autobusová zastávka a k dispozici mají naši klienti i parkoviště. Otevřeno máme od pondělí do čtvrtka vždy od 9.00 do 17.00, v pátek pak od 9.00 do 15.00.

Majitelka této pobočky a zároveň výživová specialistka se zaměřuje mimo jiné i na sportovní a dětskou výživu. Poskytujeme zde komplexní nutriční poradenství, základní i metabolickou diagnostiku a koupit si u nás můžete i kvalitní výživové produkty od značky SUNKINS. Objednejte se přes kontaktní formulář a rezervujte si tak termín vaší návštěvy ještě dnes – čím dříve s námi začnete hubnout, tím dříve na sobě pocítíte první výsledky.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Poliklinika Sever, Na Sadech 23, 37001 České Budějovice

telefon: 733 438 370, 386 358 021

e-mail: c.b.poliklinika.sever@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Rudolfov

• Lišov

• Hluboká nad Vltavou

• Zliv

• Netolice

• Husinec

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martina Zachová, majitelka, nutriční poradkyně

O zdravý životní styl, jak být v kondici a udržet si stabilní váhu jsem se vždy zajímala. V naší rodině nadváha je, a i nemoci, které s ní souvisejí, proto jsem si řekla, že udělám vše proto, abych se nadváze a nemocím, které souvisejí se špatným životním stylem, vyhnula. Absolvovala jsem kurz výživového poradce a metodiku behaviorální terapie obezity. Rok jsem provozovala poradnu pro snižování nadváhy ve svém rodném městě ve Strakonicích. Pak jsem využila nabídku otevřít poradenské centrum Svět zdraví v Českých Budějovicích. Komplexní nutriční typologie mě posunula ve výživě dál, po mnoha letech jsem se zbavila alergie a zažívacích potíží. Jsem velice ráda, že mohu pomáhat lidem změnit jejich životní styl, na svých klientech vidím, jak je důležitá podpora, motivace a vedení. Těší mě, když si klient splní svůj sen - stabilní váhu a lepší kondici.

Petra Bartušková, asistentka

Motto: „Zdraví je předpokladem všeho"

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Iveta (38)

Po dětech mi zůstalo dost kil a to i přesto, že jsem chodila třikrát týdně cvičit. Kila ne a ne jít dolů. Na internetu manžel objevil poradenské centrum Svět zdraví, tak jsme vyplnili formulář, zavolali a objednali mě. Bála jsem se, co mě čeká, protože jsem nikdy moc nevěřila reklamám. Dnes jsem šťastná, že jsem do toho šla. Dříve jsem vážila 82 kg a po půl roce programu ve Světě zdraví vážím 71 kg a váha stále pomalu klesá a já se cítím čím dál lépe. Svět Zdraví doporučuji všem, hlavně těm, kteří už zkusili všechno, bez trvalého výsledku.    

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.