Nutriční terapeut České Budějovice

Nutriční terapeut České Budějovice

Žijete v Českých Budějovicích nebo okolí tohoto jihočeského města a máte zájem o kvalitní a efektivní výživové poradenství? Nutriční studia Svět zdraví mají více než 80 poboček po celém Česku, dvě z nich pak najdete přímo v Českých Budějovicích. Nabízíme vám nejen nutriční poradenství, ale poskytujeme komplexní služby všem, kteří nejsou spokojení se svojí váhou nebo postavou a chtějí svoji situaci změnit.

Svět zdraví v Českých Budějovicích pomáhá dospělým lidem i dětem změnit životosprávu a začít se lépe stravovat. Jsme schopni pomoci každému zájemci, ať už se jedná o mírnou nadváhu, obezitu nebo naopak podvýživu. Naše poradny jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji, díky nimž dokážeme snadno a rychle zjistit složení vašeho těla a vytvořit tak pro vás dokonalý individuální plán, sestavený na míru pro vaši osobu.

Nejsme jen obyčejnou poradnou, kde vám změří poměr vody a tuků v těle a budou vás nutit kupovat drahé produkty. Nabízíme hned několik druhů diagnostiky a jako jediní v ČR provádíme unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta CSc., který patří k největším českým odborníkům na výživu. Každý klient si může vybrat z několika balíčků péče, od základního přes rozšířený až po komplexní, kde je součástí i biochemický rozbor krve. Jste-li z Českých Budějovic a chcete-li změnit svoje stravovací návyky, jsme pro vás tou nejlepší volbou.

Pobočky v Českých Budějovicích

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Eliška, nutriční poradkyně

Přestože v rodině se nikdy neřešila zdravá strava, už na střední škole mě zajímavost táhla ke kvalitnímu a zároveň zdravému jídlu a životnímu stylu. Bylo jasnou volbou, že jsem se rozhodla studovat bezpečnost a kvalitu potravin, kde jsem se mohla nejobsáhleji dozvědět nejen o výživě člověka, ale také o celé potravinové produkci, hygieně a kvalitě tzv. "od vidlí po vidličku". Zájem o zdraví, důsledky vnějších vlivů na člověka a zdravotní prevenci mě neopouštěl a rozšířila jsem si znalosti studiem ochrany veřejného zdraví. Způsob práce ve Světě zdraví a individuální přístup ke klientům mě nadchly a za možnost zde pracovat jsem velice vděčná, protože spojuje vše, za čím jsem doposud směřovala - možnost pomoci lidem v podpoře svého zdraví, kondice, vzhledu a pohody tou nejpřirozenější cestou: vhodnou stravou. Už Hippokrates věděl, že "Člověk se rodí zdráv a všechny nemoci do něj vstupují s jídlem." - s konceptem Světa zdraví nebudete jíst nemoci, ale zdraví. Čínské přísloví praví: "Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem." - proto neváhejte a vykročte ten první krok na naší pobočku. Těším se na Vás!

Dagmar, spokojená klientka

Když jsem se vdávala, vážila jsem 58 kg. Po narození dětí mi zůstala kila navíc, která už nešla shodit. Začala jsem více i častěji jíst, velmi ráda sladké a méně sportovat. Postupně mi přibylo na váze až 25 kg. Během 20-ti let jsem sama zkoušela "zaručené recepty" , u kterých jsem neměla sílu dlouhodobě vytrvat, protože byly pro mě kruté. Jednou jsem náhodou na internetu otevřela stránky firmy SVĚT ZDRAVÍ, a řekla : "když si neumím pomoci sama, tak si nechám poradit." Zašla jsem na konzultaci, kde se mě ujal pan Jakub Školoudík. Sestavil mi jídelníček a naučil mě se správně stravovat. Po pár měsících šla kila dolů a já se cítím moc fajn a plná energie. Dostala jsem znovu chuť na nějaký sport a začala jsem jezdit na kole. Moc mě to baví a jezdíme s manželem jezdit stále častěji. Za toto všechno chci poděkovat firmě Svět zdraví v Českých Budějovicích a hlavně panu Jakubu Školodíkovi.

Naše pobočky v Českých Budějovicích

České Budějovice – Husova

Po: 09:00 - 18:00

Út: 09:00 - 18:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Mapa poboček

Nutriční poradenství

Všichni pracovníci poradenských center Svět zdraví jsou opravdoví odborníci na zdravou výživu a hubnutí. Kromě všeobecného zaměření má řada z nich také specializaci na dětskou výživu, výživu pro sportovce, pro diabetiky nebo pro onkologicky nemocné. Vždy se jedná o zkušené specialisty s odborným vzděláním, kteří prošli požadovanými kurzy, navíc se všichni specialisté ze Světa zdraví neustále vzdělávají a doplňují si tak nové a nové vědomosti.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.