Nutriční terapeut Chomutov

Nutriční terapeut Chomutov

To nejlepší nutriční poradenství v Chomutově vám nabízí poradenské centrum Svět zdraví ve Zborovské ulici. Jsme tu pro všechny, jenž mají zájem o změnu svojí životosprávy, chtějí začít žít zdravěji a shodit přebytečné kilogramy. Provádíme diagnostiku na moderních přístrojích, poskytujeme profesionální výživové poradenství a můžete si u nás koupit špičkové nutriční produkty. Pomůžeme vám snížit váhu a dostaneme vás znovu do skvělé formy. Objednat se můžete přes kontaktní formulář na této stránce, po jeho vyplnění vám sami zavoláme a dohodneme se na termínu návštěvy v naší chomutovské poradně.

Chomutovskou pobočku výživového poradenství Svět zdraví naleznete na adrese Zborovská 1760/3, v blízkosti centra města a jen malý kousek od prodejny potravin Billa. Otevřeno je každý všední den od 9.00 do 17.00, v případě domluvy si ale lze sjednat konzultaci i mimo tyto hodiny, případně v sobotu. V tomto výživovém centru pracují čtyři zkušení specialisté, jeden z nich se navíc zabývá i výživou pro sportovce.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Možnost dle domluvy

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Zborovská 1760/3, 43001 Chomutov

telefon: 734 222 080

e-mail: chomutov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Otvice

• Jirkov

• Výsluní

• Kadaň

• Žatec

• Louny

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Ing. Yvonna Hojerová, nutriční poradkyně

Práce nutričního specialisty ve Světě zdraví tak pro  mě byla vysněnou prací a jsem za ni nesmírně vděčná. Při mé práci s lidmi je výživa naprostým základem a plně si uvědomuji zodpovědnost, kterou za mé klienty mám. Neboť důvěra, kterou mi každý klient dá, je pro mě nesmírně důležitá. S každým shozeným kilogramem se nám život nejen zkvalitňuje, ale také prodlužuje. Říká se, že to nejcennější co jeden druhému můžeme dát, je náš čas. Já svůj čas naplno věnuji svým klientům, protože ta radost, kterou společně zažíváme, při každém schozeném kilogramu, je pro mě to nejvíc, co mi vy, jako klienti, můžete dát. Spokojené odezvy váš všech s různými životními příběhy jsou pro mě obrovskou motivací k dalšímu sebevzdělání a pomoci druhým.

Ivana Matoušková, nutriční poradkyně

Od samého dětství , hlavně v dospívání jsem sama na sobě řešila nedostatky na své postavě a to rozhodlo o zvoleném oboru a následně zájmu o zdravou výživu. Chtěla bych lidem předat zkušenosti a být nápomocná v udržení nového životního stylu a zamezit zdravotním problémům spojeným s váhou.

Jakub Polanský, asistent

Od mala jsem byl veden k tomu, že mám zdravě jíst a o své tělo pečovat. Sportovat občas jenom nestačí a tak čím jsem starší, tím více o sebe pečuji. Zdravá a vyvážená strava je úspěch každého dne. Tato práce mě každý den utvrzuje, že je důležité o sebe pečovat. Do Světa Zdraví jsem se dostal díky zajímavému inzerátu na internetu a jsem rád že mi to vyšlo.

Martina Kvapilová, asistentka

Ráda pracuji s lidmi. Těší mě, když můžu vidět odcházet spokojené lienty, kterým jsme u nás pomohli. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí společnosti, která se snaží naučit lidi správným stravovacím návykům a zároveň si to mohu vyzkoušet sama na sobě, což mě velmi baví. Těším se na každé další setkání s našimi novými i stávajícími klienty a sdílení jejich radosti z toho, že nejenže se zlepšuje jejich fyzická kondice, ale také z toho, že i psychicky se cítí lépe. A to je přesně to, co mě naplňuje a nabíjí pozitivní energií.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Iva (41)

Je to přesně rok, kdy jsem se jako pracovně vytížená, vdaná žena a maminka pětileté holčičky rozhodla změnit svůj život a něco se sebou udělat. Vlastně tak, jak už poněkolikáté v mém životě. Jen tentokrát to opravdu vyšlo a to proto, že jsem narazila na Svět zdraví, kde se nezdrží žádné diety typu dělená strava, tukožroutská polévka, krabičková dieta apod. kdy pokaždé následoval jojo efekt s ještě větším váhovým přírůstkem. Stálo to spoustu penež a především obrovské zklamání a nechuť se už do čehokoliv dalšího pouštět. Ve Světě zdraví se ze mě stal úplně jiný člověk, získala jsem sebevědomí, úžasně mě do hubnutí a celé mé změny motivovali a byli mi oporou. Vysvětlili mi, že se nejedná o žádnou hloupou dietu, ale o změnu životního stylu a to změnu naprosto úžasnou. Po několika sezeních jsem už vvěděla, z čeho se má moje jídlo skládat, co jsou to bílkoviny, sacharid, tuky, které zařadit a které ne a proč. Těšila jsem se, jak si na příští den zase připravím jídlo, které mě nabije energií a po kterém mi bude lehko a hlavně, které mi bude opravdu chutnat a nebudu mít hlad. Na každém sezení s mojí specialistkou Pavlínkou, kam jsem se stále více těšila, mě změřili, zvážili, vysvětlili, které hodnoty mi naměřili a proč a já nevěřícně koukala, jak klesá nejen ručička na váze, ale hlavně ubývají centimetry tuku. Začala jsem se těšit i na pohybové aktivity, které jsem do mého života nově zařadila. Naplňovala mě obrovská radost a chuť do života... Je to přesně rok, jsme stále plně pracovně vytížená a vdaná maminka, jen byste mě už nepoznali.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.