Nutriční terapeut Chrudim

Nutriční terapeut Chrudim

Poradenské výživové středisko Svět zdraví nabízí svoje služby všem občanům Chrudimi, kteří nejsou spokojení se svou postavou a chtějí změnit svůj jídelníček. Provádíme zde odbornou diagnostiku pomocí špičkových přístrojů, poskytujeme komplexní poradenství a nabízíme i kvalitní výživové doplňky, jež vám pomohou se spalováním tuků a vnitřní očistou těla. Vyplňte si kontaktní formulář a nezávazně se objednejte na svoji první konzultaci – její součástí je i měření tlaku a základní diagnostika na přístroji Tanita. Výživová poradna Svět zdraví Chrudim vám pomůže zhubnout bez hladovění a tvrdých diet.

Obyvatelé Chrudimi najdou svoje výživové centrum Svět zdraví na adrese Obce Ležáků 835, vedle prodejny bytového textilu Vesna. Naše pobočka má otevřeno každý pracovní den, ve středu od 8.00 do 18.00, ostatní všední dny pak od 8.30 do 17.00. V případě zájmu se lze domluvit i na sobotní konzultaci, v neděli je vždy zavřeno. V chrudimské poradně Svět zdraví se už na vás těší naše usměvavé výživové specialistky, které nabízejí poradenství i pro děti, sportovce nebo diabetiky.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Obce Ležáků 835, 53701 Chrudim

telefon: 770 141 160

e-mail: chrudim@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Hrochův Týnec

• Dašice

• Heřmanův Městec

• Nasavrky

• Bezděkov

• Chrast

• Honbice

• Slatiňany

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Zdeněk Dostálek, manažer

Do Světa zdraví jsme se s manželkou dostali nejprve jako klienti. Koncept Světa zdraví nás nadchl do té míry , že jsme se pustili do vybudování vlastních poboček s cílem pomáhat i ostatním lidem k lepšímu a zdravějšímu způsobu života.

Bc. Hana Sobotková DiS., nutriční poradkyně

Zdravá výživa a zdravý životní styl mě provází již od dětství. Vždy jsem si vybírala a zajímala se o to, co jím. Možná také proto, že se v mé rodině hojně vyskytovala nadváha a zdravotní problémy s ní spojené, byl můj zájem o zdravé stravování o to větší a zdravé potraviny se staly nedílnou součástí mého života. A protože se ráda se svými znalostmi a zkušenostmi dělím s druhými, rozhodla jsem se proškolit se ve výživě a stát se certifikovaným nutričním specialistou.

Mgr. Martina Přibylová, nutriční poradkyně

Obor je krásný, i když v ČR nemá mnoho uplatnění, nicméně jsem si vyzkoušela všechny dostupné možnosti. Pracovala jsem ve zdravotnictví, školství i neziskovém sektoru. Rehabilitovala jsem a sestavovala individuální plány pro lidi s tělesným, duševním i kombinovaným postižením, chorobou, či handicapem. Nadále jsem se vzdělávala, abych se nakonec utvrdila v tom, co je komplexně pro nás všechny – klienty i poradce důležité.

Veronika Janečková, nutriční poradkyně

Každý člověk je jedinečný a ve Světě zdraví ke klientům přistupují individuálně s ohledem na jejich zdravotní stav i kondici. Jedině tak lze dosáhnout udržitelných výsledků. Myslím, že zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí každého z nás. Proto se o zdravou stravu už nějakou dobu zajímám a věřím, že není lepší investice, než pečovat o svoje tělo.

Anna Kopecká, nutriční poradkyně

Práce ve Světě zdraví pro mě nepředstavuje práci jako takovou, ale koníček, který mě naplňuje.O zdravém životním stylu a zdravém jídle bych mohla mluvit hodiny. Klienti, kteří nás navštíví, jsou většinou na začátku cesty za zdravějším a tím pádem i lepším a kvalitnějším životem.Ten první krok, je samozřejmě nejtěžší. Odhodlat se, neodkládat, nevymlouvat, nehledat důvody proč zrovna teď se to nehodí, ale domluvit si u nás termín a přijít.Na všechno ostatní jsme tu my. První krok je vždy jen a jen na Vás, se všemi ostatními Vám pomůžeme. Jsem přesvědčená o tom, že spolu to zvládneme.

Simona Tejnecká, asistentka

Chci, aby mě práce naplňovala, a kdo by nechtěl dělat práci, kterou by miloval? A dělat to, co Vás baví? Proto Svět zdraví byla bez váhaní jasná volba.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.