Nutriční terapeut Děčín

Nutriční terapeut Děčín

Nabízíme nejlepší a nejkomplexnější služby v oblasti výživového poradenství pro všechny obyvatele Děčína a okolí. Výživové centrum Svět zdraví Děčín se zaměřuje na důkladnou diagnostiku organismu (včetně unikátní metabolické diagnostiky KNT od renomovaného odborníka RNDr. Petra Fořta), poskytuje profesionální poradenství a nabízí také prověřené produkty značky SUNKINS, které vám pomohou s hubnutím a spalováním tuků. Vyzkoušejte nezávazně naši metodu a objednejte se přes kontaktní formulář na této stránce – zaručujeme vám, že vás nezklameme a pomůžeme vám dosáhnout štíhlé postavy, tak jako jsme už v Děčíně pomohli mnoha jiným klientům.

Obyvatelé Děčína najdou svůj Svět zdraví v centru města, na adrese Náměstí Svobody 461/1. Pokud k nám budete cestovat MHD, vystoupíte na zastávce Myslbekova – jsme cca 150 m od zastávky. Navštívit naši poradnu můžete každý všední den, v pondělí a úterý v době od 8.00 do 17.00, ve středu a čtvrtek od 8.00 do 19.00 a v pátek od 8.00 do 15.00. O víkendech máme vždy zavřeno. Na pobočce pracují dva zkušení výživoví specialisté, obrátit se na nás můžete i v případě, že hledáte poradenství pro děti, diabetiky nebo sportovce.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 19:00

Čt: 08:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Náměstí Svobody 461/1, 405 01 Děčín

telefon: 734 787 958

e-mail: decin@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Žandov

• Jílové

• Petrovice

• Malšovice

• Tisá

• Dobrná

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Mgr. Lada Marečková, majitelka, nutriční poradkyně

 

 

 

Bc. Jiří Prodan, majitel, nutriční poradce

Vždy jsem se zajímala o medicínu a zdraví člověka, bylinky, četla knihy a časopisy o zdraví. Na Světě zdraví se mi líbí, že řeší každého klienta komplexně a nepohlíží jen na problém s hmotností. A to je to, co mě na tom baví. Najít příčinu potíží a pomoci nejen se snižováním hmotnosti, ale zohlednit všechny aspekty tak, aby byl každý spokojený a eliminoval případné zdravotní potíže.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Pavlína (52)

Jako ostatní ženy jsem i já jsem držela několik různých diet. Po dětech mi zůstalo několik kil navíc, přidaly se další zdravotní problémy a já během krátké doby přibrala 10kg. Dlouho jsem se snažila kila shodit, ale nešlo mi to. Navíc se vždy dostavil známý jo-jo efekt a s ním časem pomalu přibývala další kila. V 51 letech při mé výšce 150cm se váha zastavila na 68kg. Přidal se vysoký krevní tlak, bolesti zad, revma a já si řekla, že s tím opravdu musím něco udělat. Věděla jsem, že sama to nezvádnu, ale s pomocí a pod dohledem odborníků ano. Na internetu jsem si našla pobočku Světa zdraví, ale byla 85km vzdálená od mého bydliště, což při mé práci na třísměnný provoz nebylo možné dojíždět. V lednu jsem ale zjistila, že Svět zdraví otevřel i pobočku v Děčíně, to je cca 65km od mého bydliště, a já se ihned rozhodla a domluvila si první konzultaci. Se specialistkou Mgr. Ladou Marečkovou jsme zkonzultovaly mé stravovací návyky a zhodnotily aktuální zdravotní stav. Na následující konzultaci jsem byla otestována unikátním produktem Světa zdraví - Komplexní nutriční typologií na jejímž základě  byl pro mně vypracovaný osobní výživový plán, kterého se dodnes držím. V průběhu dlaších konzultacích jsem si stravovací návyky osvojila. Už vím, jaká jídla pro sebe připravovat, aby byla zdravá a pro mne vyvážená. Naučila jsem se pravidelně jíst a hlavně snídat. V životě jsem toho tolik nejedla jako dnes. Mé výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Pomalu, ale jistě šla váha  a hlavně centimetry dolů. Změnila se mi úplně skladba těla. Ubrala jsem 11 cm v pase a 6 cm přes boky a dnes si mohu obléci své oblíbené šaty bez toho, abych přemýšlela, jak schovat nějaké nedostatky a jak skrývat nějaké špíčky:-). Jsem moc spokojená a šťastná za výsledky, které jsme spolu ve Světě zdraví dokázaly. Moc děkuji mé specialistce Mgr. Ladě Marečkové a také děvčatům na recepci Aleně Bubníkové a Jarce Meixnerové za jejich profesionální, trpělivý a hlavně milý přístup.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.