Nutriční terapeut Frýdek-Místek

Nutriční terapeut Frýdek-Místek

Bydlíte ve Frýdku-Místku, rádi byste zhubli, ale stále se vám to nedaří? Máme pro vás řešení vašeho problému – přijďte do našeho výživového studia Svět zdraví a my pro vás uděláme maximum, abyste se konečně zbavili nadbytečných kil. Nejdříve provedeme důkladnou diagnostiku, následně vám vytvoříme individuální plán na míru a budeme se s vámi pravidelně scházet ohledně dalšího postupu. Sestavíme vám vhodný jídelníček, doporučíme špičkové nutriční produkty a pomůžeme vám změnit vaši životosprávu. Máte o naše služby ve Frýdku-Místku zájem? Vyplňte formulář na této stránce a nezávazně si tak zajistěte termín vaší úvodní konzultace – určitě nebudete litovat.

Ve Frýdku-Místku najdete naše výživové studio snadno – sídlíme na adrese Hlavní třída 2326, jen pár kroků od Místeckého náměstí. Otevřeno tu máme od pondělí do pátku vždy od 8.00, v pondělí a úterý do 18.00, ve středu do 16.00 a ve čtvrtek a pátek do 14.00. Věnovat se vám bude náš tým mladých a usměvavých výživových specialistek a objednat se k nám můžete i s dětmi – jedna členka našeho týmu se specializuje i na dětskou výživu.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Hlavní třída 2326, 73801 Frýdek-Místek

telefon: 737 272 088

e-mail: frydek.mistek@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Brušperk

• Paskov

• Lučina

• Pržno

• Frýdlant nad Ostravicí

• Dobratice

• Hnojník

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Harvánková, majitelka

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 17 let,proto pracovat v Sunkins a mít pobočku Světa zdraví,bylo mým snem. Díky vědomostem už naše pobočka dokázala pomoci několika stovkám klientům a odměnou za to je vlna doporučení

Kateřina Gsylková, manažerka

Hledala jsem práci, která by mě bavila, naplňovala a zároveň byla přínosem pro okolí. Chtěla jsem pracovat s lidmi a pomáhat jim. Život mě naučil, že správnou životosprávou jde odvrátit spoustu zdravotních problémů. Ve Světě zdraví jsem našla způsob, jak realizovat své představy. Spokojenost a úsměv klientů jsou tou nejlepší odměnou. Motto:   " Nehledej důvod, proč to nejde, hledej způsob, jak toho dosáhnout ."

Nikola Zajitzová, nutriční poradkyně

Zdraví, pohyb a krása. Tyto pojmy spolu úzce souvisí a jsou v harmonii. Klíčem k tomu, aby byly v rovnováze, je správné a racionální stravování. K tomu vám mohu pomoci jako specialista ve Světě zdraví. Sama vím, jaký kus práce musí člověk odvést, aby snížil hmotnost o 25 kg a hlavně udržel si ji v budoucnu. Žádné zázraky k tomu nevedou. Pevná vůle, odhodlání a podpora. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala, proto jsem se rozhodla doplnit si vzdělání a pomáhat druhým v jejich snech. Nyní mi to umožňuje práce ve Světě zdraví.

Hana Fialová Dis., nutriční poradkyně

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 16 let. Mám vystudovaný obor Nutriční asistent a poté Diplomovaný nutriční terapeut na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické v Ostravě. Do  Světa zdraví jsem přišla, abych svým klientům pomohla zlepšit jejich životní styl, zdravotní a psychický stav.

Petra Krpcová, asistentka

Sama jsem několikrát bojovala s nadváhou, a proto se dokážu vcítit do situace klientů, kteří sami bojují s nadbytečnými kily a chtějí je řešit. Hlavní je mít pevnou vůli a nevzdat se.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Pavla (26)

Cítím se naprosto úžasně, skvěle, sebevědomě, mé pocity nelze popsat, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla a co pro mě bylo nedosažitelné. Splnila jsem si sen, hlavně jsem udělala něco pro své zdraví a snad si i prodloužila život. Vše díky své píli, vůli, odhodlání a slečně Babetce, která je pro mě už po těch letech jako kamarádka. Poznala jsem spoustu nových lidí, spoustu nových a chutných potravin, úplně jiný svět, než ve kterém jsem žila. Nazvala bych to tak, že jsem žila v krabici a slečna Babetka přišla, otevřela víko a pustila tam světlo. Tímto svým příběhem bych chtěla vyjádřit poděkování Světu zdraví. Byly to krásné 3 roky. Také motivovat ostatní, kteří se rozhodují, zda udělat něco se svým zdravím či ne. Podívejte se třeba na mě, já jsem byla ztracená sama v sobě a za 3 roky jsem se změnila k nepoznání. Přátelé mě nemohou poznat, jak vypadám a já se sama v zrcadle doteď nemohu poznat, nemluvě o svém psychickém zdraví, které se rapidně zlepšilo. Pokud jste si tento příběh přečetli, pevně věřím, že jste si z něj něco odnesli, že byl pro vás užitečný a chci vás motivovat k tomu,  abyste se nebáli a šli do toho. Stojí to za to.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.