Nutriční terapeut Havířov

Nutriční terapeut Havířov

Nevyhovuje vám vaše váha nebo se vám nelíbí vaše postava? Chtěli byste s tím něco udělat, ale všechny pokusy o zhubnutí skončily neúspěchem? Pomůže vám poradenské centrum Svět zdraví Havířov, kde pracují specialisté na hubnutí a zdravou výživu. Provedeme základní či rozšířenou diagnostiku vašeho těla, sestavíme pro vás dietní plán, vytvoříme vám jídelníček na míru a doporučíme vhodné výživové produkty, které pomáhají spalovat tuky a usnadňují hubnutí. Naše metoda je prověřená a osvědčila se u tisíců klientů z celé republiky, kteří díky Světu zdraví dokázali zhubnout. Pokud jste z Havířova nebo okolí, objednejte se přes formulář na této stránce a vyzkoušejte nezávazně naše služby.

Havířovská výživová poradna Svět zdraví se nachází na adrese Fibichova 227/21, pokud k nám pojedete MHD, vystoupíte na zastávce Náměstí Republiky. Navštívit nás můžete každý všední den, kdy máme otevřeno od 8.30, v pondělí, úterý a čtvrtek od 17.00, ve středu do 18.00 a v pátek do 15.00. Těší se na vás tým našich specialistek, které se zaměřují i na výživu pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné klienty.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Fibichova 227/21, Na Náměstí u kyvadla, 736 01 Havířov

telefon: 607 400 379

e-mail: havirov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Petřvald

• Horní Suchá

• Šenov

• Vratimov

• Paskov

• Václavovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Marta Wilčková, majitelka

Po narození mého třetího dítěte jsem měla problém dostat se na svou původní váhu. To se mi podařilo až se špičkovými službami od Světa zdraví. Nyní jsem ráda, že mohu předat nabyté osobní zkušenosti dále našim klientům a být jim tak nejlepším učitelem, neboť: Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje. A víc než 1.500 zhubnutých kilogramů našich klientů je pro mne tou nejlepší známkou.

Bc. Miroslava Baslová, nutriční poradkyně

Během bakalářského studia v oboru nutriční terapeut, jsem se utvrdila v názoru, že jsem si vysokou školu vybrala správně a práce s lidmi mě velmi baví. Po úspěšném dokončení studia jsem hledala práci. Ze školy jsem si odnesla velké množství zkušeností s edukacemi pacientů přímo v nemocnicích, domech pro seniory a v podobných zařízeních, ale všude tam mi chyběl individuální přístup. Práce tady, ve Světě zdraví právě, onu individualitu nabízí. Jsem tady pro Vás, kteří jste se rozhodli změnit své stravování, svůj život a chcete se něčemu novému naučit. Ze své vlastní zkušenosti vím, že boj s váhou je mnohdy bojem celoživotním, tak s tím pojďme něco udělat, aby nedošlo k velkým zdravotním problémům a omezením. Mám velikou radost, když před sebou vidím úspěchy svých klientů, jejich spokojenost, šťastné a rozzářené obličeje a mnohdy zcela nového člověka.

Bc. Kateřina Dronská, nutriční poradce

Říkám o sobě, že jsem sportovec odjakživa, a sportovci se o svou výživu zajímají předně, takže se stravováním vlastně zajímám odmalička. Když se mi narodily děti, začala jsem se o to, co dávám sobě a dětem zajímat daleko více. A jsem 100% přesvědčena o tom, že stravou dokážeme ovlivnit spoustu našich fyzických i duševních problémů.  Potom, co jsem si pouze stravou vyléčila atopický ekzém, jsem si řekla, to musí jít i u ostatních. Mým cílem je ty ostatní „zblbnout“ – motivovat ke sportu, zdravému životnímu stylu a samozřejmě zdravé stravě. A když někteří mí známí poprvé vyběhli na maraton, ochutnali kuskus, červenou řepu, můj žitný chléb nebo začali cvičit a přestala je bolet záda … byla jsem spokojená. Pracovat ve Světě zdraví je další moji životní výzvou předávat informace o zdravé stravě a nadšení ke zdravému životnímu stylu. A usměvaví zdraví klienti spokojeni se svou váhou a vnitřní i vnější krásou budou pro mě velkým uspokojením a budou mě naplňovat.

Lucie Kulková, nutriční poradce

Lékař léčí - příroda uzdravuje. Před několika lety mi diagnostikovali intoleranci na lepek v té době jsem byla vyděšená na tolik, že jsem nevěděla co budu jíst a hlavně jak jíst. Svět zdraví byl jediný kde mi dali relevantní informace jak se stravovat tak, aby můj organismus nestrádal. Od té doby jsem se posunula dále se svýma vědomostma a zkušenostma, že nyní sama  mohu být oporou lidem , kteří potřebují mou pomoc. Úsměvy našich spokojených klientů mi dávají za pravdu, že jsem si  vybrala správně. Nebojte se na sobě něco změnit, jsme tady pro vás.

Dominika Dworoková, asistentka

O stravování jsem se začala zajímat už v puberě, kdy jsem poprvé začla "experimentovat" a prošla jsem si bohužel poruchou příjmu potravy. Toto období mě provázelo pár let a odnesla jsem si z něj akorát zdravotní problémy. S vypětím sil a podpory okolí jsem problémy postupně překonala. Tohle byl impuls kdy se můj život začal obracet jiným směrem. Začla jsem pravidelně cvičit a učila se zdravě jíst (hlavně pomocí internetu a knih), i kvůli zdrav. problémům, které řeším. Až se tento styl života stal mým koníčkem. Absolvovala jsem i kurz instruktora fitness. A jelikož mne výživa a cvičení stále baví, jsem ráda, že se mi naskytla možnost pracovat ve Světě zdraví, kde mohu své zkušenosti a poznatky předávat dál.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Marie (74)

Po konzultaci se specialistkou jsem se rozhodla pro 3měsíční program. Díky mojí specialistce Lucii Kulkové jsem změnila stravování. Nyní se tak cítím se plná energie a přestaly mě bolet i nohy, a to zejména po užívání doplňků, které mi byly doporučeny. Moc děkuji Světu zdraví za motivaci a radostnější život.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.