Nutriční terapeut Havlíčkův Brod

Nutriční terapeut Havlíčkův Brod

Potýkáte-li se s nadváhou, obezitou, nebo naopak podváhou, případně nejste-li spokojení s vaší postavou, nabízíme vám řešení. Výživová poradna Svět zdraví poskytuje komplexní služby pro všechny zájemce z Havlíčkova Brodu, kteří by rádi vypadali lépe a změnili kontury svojí postavy. Provádíme základní i metabolickou diagnostiku, sestavujeme individuální dietní plány a jídelníčky, doporučujeme vhodné nutriční produkty a přinášíme komplexní řešení pro každého klienta z Havlíčkova Brodu. Přijít k nám můžete i s vašimi dětmi (poskytujeme i dětské výživové poradenství), speciální nabídku máme i pro ty, jenž trpí cukrovkou.

Havlíčkobrodská provozovna nutričního poradenství Svět zdraví má sídlo na adrese Humpolecká 217, naproti prodejně s krmivy pro zvířata. Otevřeno máme v pondělí od 7.00 do 14.30, v úterý a středu od 7.00 do 18.00 a ve čtvrtek od 10.00 do 18.30. V pátek u nás probíhají pouze školení a o víkendech máme zavřeno. Věnovat se vám bude tým našich odborných specialistek, jedna z nich se specializuje i na výživu pro děti a diabetiky. Chcete-li se nezávazně objednat, využijte kontaktní formulář na této stránce.

Otevírací doba

Po: 07:00 - 14:30

Út: 07:00 - 18:00

St: 07:00 - 18:00

Čt: 10:00 - 18:30

Pá: Školení

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Humpolecká 217, 580 01 Havlíčkův Brod

telefon: 702 155 079

e-mail: havlickuv.brod@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Chotěboř

• Světlá nad Sázavou

• Ledeč nad Sázavou

• Humpolec

• Habry

• Nové Město na Moravě

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Kateřina Herinková, nutriční poradkyně

Ve svém životě jsem poznala, že zdraví je tou nejdůležitější věcí, kterou člověk může mít, a proto je třeba si zdraví vážit a jít mu jak se tak říká naproti. Já jsem celý život sportovala a donedávna jsem byla přesvědčena, že mi sport ke zdraví stačí. Před časem jsem však zjistila, že sportovat mohu jak chci, ale bez kvalitní výživy nedosáhnu takových výsledků, jaké bych si přála. Začala jsem se tedy zdravě stravovat, zhubla pár přebytečných kilogramů a zdravá výživa mne tak nadchla, že jsem se rozhodla pomáhat i ostatním lidem k dosažení jejich vysněných cílů. Je velice pozitivní vidět na klientech výsledky naší práce. "Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme".

Simona Mikulová, nutriční poradkyně

Jídlo je každodenní součástí našeho života, dokud nezjistíme, jak skvěle se naše tělo a naše duše cítí a jak můžeme být fyzicky i psychicky zdatní díky zdravé stravě. Pak už se nikdy nebudeme chtít vracet k našim starým návykům. Jsem velmi společenský člověk a baví mě pracovat a být v kontaktu s lidmi, pokud jim navíc mohu ukázat správný směr a cíl a být jim přitom dobrým společníkem, pak jsem šťastná. Motto: „ Nežijeme proto, abychom pouze jedli, ale jíme proto, abychom dobře žili “

Nikola Brigantová, asistentka

Vždy mne bavila práce s lidmi. Jsem ráda, že jako asistenkta ve Světě zdraví mohu pomáhat lidem k cestě za jejich pozitivnějším životem. Je hezké vidět klienty, kteří se nám prakticky mění před očima. Myslím si, že to má smysl. Spokojenost našich klientů mě vždy pozitivně naladí. Každý je jedinečný a to má v sobě své kouzlo. „Jestliže to chcete vzdát, zamyslete se nad tím, proč jste začali.”

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Jan (33)

Na konzultaci do Světa zdraví jsem se přihlásil, když už jsem se nemohl dívat na to, jak přibírám. Ručička na osobní váze šla každým vážením vstříc vyšším a vyšším hodnotám a obvod pasu už taky nebyl to, co býval. Trápilo mě zadýchávání a tušil jsem, že ani moje životospráva není "to pravé ořechové". Nemusel jsem držet žádné diety. Naopak jsem jedl více než kdy dříve. Po konzultaci, kde jsem se dozvěděl plno zajímavých a nových poznatků, jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Překvapilo mě, a to docela příjemně, že nemusím držet nějaké drastické diety. Ba naopak, jídla bylo více než dřív. Poznal jsem i nové potraviny, kterých bych si dříve asi nevšimnul. Ale zachutnaly mi a už jsou trvalou součástí mého jídelníčku. Za půl roku se cítím mnohem lépe, jak po fyzické, tak psychické stránce. Už se tolik nezadýchávám a klouby mě bolí méně. S pomocí výživové poradkyně Simony Mikulové se mi podařilo zhubnout za 6 měsíců 9 kilogramů. Budu se snažit udržet nové stravovací návyky a shodit ještě pár kilogramů.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.