Nutriční terapeut Hodonín

Nutriční terapeut Hodonín

Dobrá zpráva pro všechny ty, jenž žijí v Hodoníně a okolí a chtějí něco udělat se svojí postavou – výživové poradenské centrum Svět zdraví Hodonín je přístupné všem lidem z této oblasti a nabízí jim nejlepší služby. Udělám vám základní či metabolickou diagnostiku, probereme spolu váš zdravotní stav a jaký máte cíl v hubnutí, sestavíme vám jídelníček na míru a vytvoříme pro vás individuální plán, se kterým pro vás bude hubnutí radostí. Využijte možnosti objednat se přes formulář na této stránce a rezervujte si vaši první konzultaci ještě dnes – nic tím neriskujete, naopak můžete jedině získat. V Hodoníně jsme už pomohli mnoha klientům a můžete se spolehnout, že i vám pomůžeme k lepší postavě, s níž se budete cítit mnohem lépe.

Obyvatelé města Hodonín mají svoje výživové centrum Svět zdraví na adrese Palackého 1018/2, konkrétně na rohu této ulice a ulice Rodinova. Tato nutriční poradna je otevřena po všechny pracovní dny, z toho v pondělí a čtvrtek od 8.00 do 15.00, v úterý od 10.00 do 18.00, ve středu od 8.00 do 18.00 a v pátek od 10.00 do 14.00, o víkendech je pobočka mimo provoz. Zaměřujeme se zde nejen na výživové poradenství pro dospělé, ale věnovat se můžeme i vašim dětem – máme ve svém týmu i specialistku na dětskou výživu.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 15:00

Út: 10:00 - 18:00

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 15:00

Pá: 10:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Palackého 1018/2, 695 01 Hodonín

telefon: 778 885 866

e-mail: hodonin@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Skalica

• Josefov

• Dubňany

• Kátov

• Strážnice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Jitka Pavková, majitelka

 

 

 

Gabriela Tran, nutriční poradkyně

Změnila jsem celkově uvažování nad sebou, začala jsem pravidelně cvičit, zdravěji jíst, správně pít a odpočívat. Náhle se začaly dít změny, váha šla dolů, lépe jsem se cítila, měla energii a lidi kolem mě se vyptávali, co dělám, jak jsem to dokázala. Je nutno podotknout, že celá cesta mě pohltila a hlavně bavila. Našla jsem se v tom a jak vždycky říkám: “ Tato změna mě přivedla na správnou cestu životem”. Dále jsem absolvovala kurz fitness instruktora a rozhodla jsem se pracovat ve Světě zdraví jako poradce pro výživu. Protože právě tady mi vše dává smysl. Přistupujeme ke každému klientovi individuálně, bez hladovění a diet. Na základě určení komplexni nutriční typologie, poznání fungování Vašeho těla, biochemického vyšetření krve, je možné sestavit individuální výživový plán tak, jak je Vám geneticky přirozené.

Miriam Bartošová, asistentka

Když jsem našla na internetě po maturitě nabídku práce do Světa zdraví, tak jsem si hned řekla, že to je ono - to je práce, která mě bude bavit a kam patřím. Vždy jsem si přála, aby mě má práce naplňovala a dávala mi smysl. Už od svých 16 let se totiž zdravý životní styl stal mou vášní a já vím, že také nikdy nepřestane. Baví mě pomáhat lidem a naplňuje mě, když vidím, že se lidé cítí lépe a jsou prostě šťastnější. 

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Lada (30)

Do Světa zdraví jsem šla s velkými obavami a nedůvěrou. Nevěřila jsem, že to zvládnu, že dokážu zhubnout za šest měsíců 14 kg. Ale po příjemné konzultaci s paní Blankou jsem už byla plná odhodlání se změnit. Když jsem poprvé stála nad gramážemi potravin, byla jsem opravdu vzteklá. Ze začátku se mi příprava zdála složitá, ale po měsíci  jsem zjistila, že mi nic z nového jídelníičku nevadí a na režim jsem si zvykla. I zážitek z první sportovní lekce byl podobný. Musela jsem zatnout zuby a kondici si získat, ale podařilo se. Děkuji světu zdraví a hlavně Blance Bohunské za pomoc, podporu a trpělivost.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.