Nutriční terapeut Hradec Králové

Nutriční terapeut Hradec Králové

Obyvatelé Hradce Králové a okolních obcí mají nyní skvělou příležitost, jak zhubnout bez hladovění a zbytečných tvrdých diet. Výživové centrum společnosti Svět zdraví má jednu ze svých mnoha poboček přímo v této východočeské metropoli a nabízí pomoc všem, jenž chtějí něco udělat se svou hmotností nebo se svojí postavou. Nabízíme důkladnou diagnostiku, profesionální poradenství, sestavení vhodného jídelníčku, vytvoření dietního plánu na míru a koupit si u nás můžete špičkové nutriční doplňky značky SUNKINS. Vyplňte si kontaktní formulář na této stránce a rezervujte si návštěvu v našem studiu – určitě vás nezklameme a věříme, že díky naší pomoci se vaše postava stane opět štíhlou a krásnou.

Výživové poradenské studio Svět zdraví najdou všichni Hradečáci na adrese Šimkova 1224, v blízkosti Magistrátu města a stejnojmenné zastávky MHD. Tato provozovna má otevřeno každý pracovní den, a otevírací doba je jednotná – od pondělí do pátku vždy od 8.30 do 17.00.Tým pobočky tvoří hned šest specialistů a jedna asistentka, zaměřujeme se tu mimo jiné i na výživové poradenství pro děti, sportovce a diabetiky. Na vaši návštěvu se moc těšíme a slibujeme, že pro vaši spokojenost uděláme maximum.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Emy Destinnové 233/36,

500 09 Hradec Králové

telefon: 734 733 535

e-mail: hradec.kralove@svet-zdravi.cz

 

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Všestary

• Blešno

• Světí

• Neděliště

• Jaroměř

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Ing. Irena Lukášová, nutriční poradkyně

Jako inženýrka ekonomie jsem se celkem přirozeně začala věnovat finančnímu poradenství. Vždyť peníze jsou důležité pro každého z nás. Po čase jsem ale zjistila, že mnohem více než peníze mě zajímá zdraví mých blízkých. Začala jsem intenzivně studovat různé směry zaměřené na vše, co může ovlivňovat zdraví člověka.  Dospěla jsem k jednoznačnému závěru, že nejlepším lékem k udržení zdraví je strava. Několik let jsem pracovala samostatně jako certifikovaný poradce pro výživu a postupně nabytými zkušenostmi jsem se přesvědčila o tom, že univerzální koncept zdravé stravy se nedá aplikovat na každého stejně. Stala jsem se tedy jedním ze specialistů Světa zdraví, kde prostřednictvím komplexní nutriční typologie můžeme přistupovat ke každému klientovi individuálně a vytvořit pro něj program a jídelníček „na míru".

Marek Solnička, nutriční poradce

Správný způsob života a stravování mne začal zajímat na střední škole, kdy jsem jako dost mých vrstevníků měl nějaké to kilo navíc. Začínalo mi vadit, jak vypadám a chtěl jsem s tím něco udělat. Pohybu jsem měl dost, ale stravu jsem neřešil. Pochopil jsem, že pokud chci něco změnit, musím začít právě u správné stravy. Začal jsem se tedy zajímat o to, co bych měl jíst, abych pomalu, ale zdravě shodil ta přebytečná kila a už je zpět nenabral. Tedy začal nový životní styl, který má smysl. Aktivně sportuji v zimě i v létě. Nejraději mám horskou turistiku, posilování, kolo a běžky. Nyní pracuji zde ve Světě zdraví, abych se s vámi podělil o své zkušenosti a znalosti a společně jsme odstartovali novou etapu vašeho života. Specializuji se na sportovní výživu.

Bc. Lenka Balcarová, nutriční poradkyně

V životě  jsem chtěla dělat něco, co mě baví. Poradenství ve výživě mě naplňuje. Dělá mi radost předávat své znalosti a pomáhat tak se změnou životního stylu svým kamarádům či klientům. Vždy jsem měla plno energie, aktivně jsem sportovala, ale výživu jsem začala více řešit, až když se mi narodily děti. Navíc se mi v těhotenství přidaly potíže se sníženou funkcí štítné žlázy a já se nechtěla smířit s tím, že bych celoživotně měla brát léky. Začala jsem studovat různé knihy o výživě, hledala informace na internetu, ale až celostní pohled na výživu ve výborně zvoleném 6měsíčním intenzivním kurzu mi dal právě to, co jsem hledala. I z tohoto důvodu mě oslovil koncept Světa zdraví, který je postaven na stejném celostním a individuálním přístupu. Budu se těšit, že společně najdeme právě tu Vaši správnou cestu ke změně.

Lukáš Vaníček, nutriční poradce

Jmenuji se Lukáš Vaníček, je mi 26 let a bydlím v Hradci Králové. Posledních 10 let velice aktivně sportuji a věnuji se bojovým uměním. Po nějakém čase jsem začal i učit, a to jak děti, tak dospělé. Vždycky jsem se zajímal o fungování lidského těla. Neustále studuji výživu, anatomii, masáže, pozitivní psychologii a literaturu úspěchu. Výživový poradce je pro mě spíše poslání než práce. Několik let jsem pravidelně přednášel o sportovní výživě, přípravě jídel a čajové kultuře. Jezdím na výstavy po České a Slovenské republice. Co mi přináší radost? Nejvíce mě asi baví ty pohledy lidí, kteří se vrátí zpátky. Ať už je to po tréninku, výživové konzultaci, masáži nebo nějaké přednášce. Věta „Teda Luke, mě to tak motivovalo, že jsem si hned ráno udělal super snídani“ je opravdu k nezaplacení. Potřebuji vidět, že má práce má smysl.

Gabriela Voříšková, nutriční poradkyně

Jednoho dne jsem si řekla: "A dost!" S přibývajícími kily u mne stoupala nespokojenost, nervozita, rozladěnost. Byla jsem v začarovaném kruhu již pár let. Snažila jsem se někdy omezit sladké, potom přidat trochu pohybu. Zkoušela jsem různé rady na hubnutí - no marně. Až celková změna životního stylu, hlavně jiný přístup a výběr potravin, nastartovala můj "nový" život. Začala jsem se jídlu, stravování a potravinám, věnovat důsledně a systematicky. Nechala jsem si odborně radit, číst odbornou literaturu, hledat informace v časopisech, knížkách - a výsledek se dostavil. Zhubla jsem 15 kg a opět se cítím spokojená. Touha předávat svoje vlastní zkušenosti, poznatky a vědomosti i dalším lidem mne přivedla k tomu, že jsem absolvovala kurz výživového poradce. Ve Světě zdraví budu ráda pomáhat všem, kterým není zdraví lhostejné. Nikdy není pozdě!

Kateřina Kotová, asistentka

K práci na pozici asistentky ve Světě zdraví jsem se dostala velkou šťastnou náhodou. Původně jsem se hlásila na post specialistky, ovšem potvrdila se moje myšlenka, že základní vzdělání v oblasti zdravé výživy ze střední hotelové školy je silně nedostačující a nemůže konkurovat našim specialistům. Štěstí stálo při mně a zrovna se mělo uvolnit místo asistentky. Po popisu náplně práce jsem měla jasno. To je ta práce, kterou bych dělala ráda. Moje očekávání se naplnilo. Velmi mě tato práce baví, i když je spíše administrativního charakteru, což není na škodu, jelikož studuji dálkově na ekonomicko-správní fakultě Univerzity Pardubice a mnoho věcí z této práce se dá převést do mých předmětů. Největší radost mám, když vidím odcházet spokojené klienty.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Renata (49)

Jednoho srpnového dne roku 2014 jsem potkala svoji dávnou známou, se kterou jsem se delší čas neviděla. Zajímavý byl průběh onoho setkání, kdy jsme se sice na sebe podívaly, ale já si kráčela dál s tím, že nevím, kam tohoto člověka zařadit. Skutečně, až po nějaké době jsem si uvědomila, kdo to je a jak se rapidně změnila, že jsem ji ani nepoznala. Vrátila jsem se tedy zpět, abych se přesvědčila. Skutečně to byla ona. Důvody, proč jsem jí nepoznala, si jistě odvodíte sami. Prostě byla úplně jiná, štíhlá, vyrovnaná, sebejistá žena, ze které vyzařovalo zdraví a spokojenost se sama sebou. To mně přátelé tak nakoplo, že jsem po několika minutovém rozhovoru a předání kontaktu pochopila, kudy povede moje cesta.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.