Nutriční terapeut Jablonec nad Nisou

Nutriční terapeut Jablonec nad Nisou

Jedním z mnoha měst, kde má úspěšný koncept výživového poradenství Svět zdraví svoji pobočku, je i Jablonec nad Nisou. Výživová poradna se nachází přímo v centru města a poskytuje nejlepší služby všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a snížit svoji hmotnost. Zaměřujeme se nejen na pouhé poradenství, ale přinášíme komplexní služby – od metabolické diagnostiky organismu, přes sestavení individuálního dietního plánu až po prodej exkluzivních nutričních produktů. Pomůžeme každému zájemci, který je ochotný změnit svoji životosprávu a začít se stravovat lépe. Chcete-li naše služby nezávazně vyzkoušet, využijte kontaktní formulář na této stránce a rezervujte si termín úvodní konzultace.

Jablonecké nutriční studio Svět zdraví můžete najít na adrese Dvorská 4950/8, tedy přímo v historickém jádru tohoto města. Otevřeno je každý pracovní den, v pondělí a středu od 8.00 do 17.30, v úterý a čtvrtek od 8.00 do 16.30 a v pátek od 8.00 do 14.30. Tým naších odborných specialistek se zaměřuje i na sportovní a onkologickou výživu, nabízíme také nutriční poradenství pro děti a dospívající.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 17:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 14:30

So: Dle dohody

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Dvorská 4950/8, 466 01 Jablonec nad Nisou

telefon: 734 798 909

e-mail: jablonec@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Hodkovice nad Mohelkou

• Český Dub

• Železný Brod

• Smržovka

• Osečná

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Romana Davidová, majitelka, nutriční poradkyně

Úpravou jídelníčku lze změnit více než vzhled.

 

Ludmila Havránková, nutriční poradkyně

Život může být i jiný. Je důležité nebát se roztáhnout křídla a vzlétnout.

 

 

Martina Vacková, nutriční poradkyně

Do Světa zdraví mě poprvé přivedla touha zhubnout pár kilo a především naučit se jíst zdravě. Vždy se mi líbil přístup specialistky ke mně jako ke klientovi a zároveň příjemná atmosféra, která zde panovala. Nakonec mě zdravý životní styl pohltil natolik, že když se uvolnilo místo asistentky věděla jsem, že je to ta pravá práce pro mě. Baví mě komunikace s klienty a starost o správný chod recepce. Mým velkým snem je studium kurzu poradce pro výživu a dalších kurzů spojených s tímto tématem.

Kristýna Jonáková, asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Miroslav (34)

Do svých třiceti let jsem svou váhu řešit nemusel. Ať jsem snědl cokoli, nijak výrazně jsem nepřibíral. Situace se změnila po třicítce, kdy se má váha během tří let postupně vyšplhala téměř na sto kilogramů. To už jsem si řekl, že s tím musím něco dělat. Na internetu jsem si našel stránky Světa zdraví a objednal se na vyšetření autonomní rovnováhy a určení míry stresové zátěže organismu. Hned na první schůzce jsem dostal výsledky a na jejich základě jsem se dohodl se specialistkou, které jsem byl svěřen do péče, na půlročním plánu. Na následující konzultaci jsem dostal jídelníček a boj s kily navíc mohl začít. Zprvu jsem se bál, že budu hladovět, ale opak byl pravdou. Nikdy bych nevěřil, že se správně nastaveným jídelníčkem mohou jít kila tak hezky dolů. Jsem moc rád, že jsem se objednal a navštívil Svět zdraví. Díky tomu se cítím mnohem lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Tímto bych rád poděkoval své specialistce Ludmile Havránkové, díky které jsem nejen zhubnul, ale také se naučil jíst potraviny, o kterých jsem dříve ani nevěděl, že existují.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.