Nutriční terapeut Jesenice u Prahy

Nutriční terapeut Jesenice u Prahy

Bydlíte v Jesenici u Prahy a máte zájem o kvalitní výživové poradenství od profesionálů? Teď už nemusíte jezdit až do města – nutriční poradenské centrum Svět zdraví otevřelo jednu ze svých poboček přímo u vás v Jesenici. Poskytujeme zde kompletní portfolio služeb, od úvodní diagnostiky, přes odborné poradenství, konzultace až po prodej nutričních doplňků. Objednat se k nám můžete jednoduše přes kontaktní formulář na této stránce, následně vám sami zavoláme, abychom se s vámi domluvili na termínu vaší návštěvy.

Jesenice u Prahy má svou nutriční poradnu Svět zdraví na adrese Na Ochoze 474, pobočka je tak součástí obchodní zóny a nachází se v blízkosti supermarketu Albert a hned nalevo od hračkářství Bambule. Navštívit nás můžete každý všední den, kdy máme otevřeno od 9.00 do 17.00, v případě zájmu je ale možná i domluva na jiný termín. Pracují zde dvě zkušené výživové specialistky a jedna asistentka, poskytujeme zde poradenství i pro děti a sportovce.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Na Ochoze 474 25242, Jesenice u Prahy

telefon: 774 791 174

e-mail: jesenice@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Průhonice

• Jílové

• Modletice

• Čestlice

• Říčany

• Mnichovice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Markéta Cemper, majitelka, nutriční poradkyně

Cesta ke spokojenosti je pro většinu z nás dlouhá a trnitá. Každý máme na konci cesty jiný cíl. Nechme stranou materiální spokojenost či nespokojenost. Zaměřme se na osobní rozvoj, pochopení sama sebe, smysl a význam života člověka. Hledejme harmonii, věřme si a nepodceňujme se! I to je cesta ke spokojenému zdravému životnímu stylu. Nebojme se do sebe investovat! Časem se ukáže, že to může být jedna z nejlepších investic našeho života... Nezbytnou součástí našeho života je výživa. Velkou měrou ovlivňuje jeho kvalitu, neboť správná výživa nejen pomáhá předcházet nemocem, ale i život prodlužuje. Motto: „Spokojenost je největší poklad." Lao Tzu, Otec taoismu

Milena Šlechtová, nutriční poradkyně

Ke zdravé stravě a sportovním aktivitám, mám v současné době velmi kladný vztah. Nebylo tomu, ale vždy tak, jednoho dne jsem se rozhodla, že ze sebou  musím něco udělat. Od základu jsem změnila své stravovací návyky a taky začala pravidelně cvičit. Byla to tedy pěkná dřina, ale výsledek se dostavil, podařilo se mi zhubnout 22 kg. Nyní už se nevymlouvám, že nemám čas se najíst a jít cvičit, ba naopak, je to moje součást a mám se ráda… Motto: „Nikdy nesmíš čekat, až tě někdo vezme za ruku a povede tě, musíš jít a sám vzít život do svých rukou."

Iva Klusáčková, asistentka

Motto: „K tomu, aby člověk měl rád ostatní lidi a respektoval je, musí mít rád a respektovat sám sebe."

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.