Nutriční terapeut Jihlava

Nutriční terapeut Jihlava

Všichni obyvatelé Jihlavy, nespokojení se svou váhou, už nemusejí zkoušet tvrdé diety nebo různé škodlivé prášky. Máme pro vás mnohem lepší a zdravější cestu – navštivte naši výživovou poradnu Svět zdraví, kde vám pomůžeme snížit hmotnost zdravě, bez hladovění a bez jakýchkoli vedlejších účinků. Nabízíme prověřenou a osvědčenou metodu a poskytujeme komplexní služby – od podrobné diagnostiky, přes profesionální poradenství a stálou podporu při pravidelných konzultacích až po prodej kvalitních výživových doplňků, které mají prospěšný vliv na vaše zdraví a pomohou vám nejen zhubnout, ale budete se po nich cítit mnohem lépe. Vyplňte si kontaktní formulář ještě dnes a nezávazně vyzkoušejte naši jedinečnou metodu, která slaví velké úspěchy nejen v Jihlavě, ale i po celé ČR.

Jihlavská provozovna výživového poradenství Svět zdraví se nachází přímo v historickém centru tohoto města, a to na adrese Mrštíkova 16. Otevírací doba této pobočky je od pondělí do pátku, v pondělí od 7.30 do 15.30, v úterý od 7.30 do 17.00, ve středu a čtvrtek od 8.30 do 18.00 a konečně v pátek od 7.30 do 13.00. Věnovat se vám bude tým našich dvou zkušených specialistek a jedné asistentky, zaměřujeme se mimo jiné i na výživové poradenství pro děti, sportovce a diabetiky.

Otevírací doba

Po: 07:30 - 15:30

Út: 07:30 - 17:00

St: 08:30 - 18:00

Čt: 08:30 - 18:00

Pá: 07:30 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Mrštíkova 16, 58601 Jihlava

telefon: 734 172 800

e-mail: jihlava@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Pelhřimov

• Polná

• Třešť

• Velký Beranov

• Brtnice

• Luka nad Jihlavou

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Lenka Goliášová, manažerka, nutriční poradkyně

Vždy jsem se věnovala mladým a zdravým lidem. Až zde jsem začala pracovat i s lidmi staršími a nemocnými. Teprve v tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc je výživa důležitá i pro zdraví a k jakému zlepšení ve zdravotním stavu u mých klientů dochází. Nikdy není pozdě začít se změnou. Vždy je ta správná chvíle udělat něco pro svou postavu, sebevědomí a zdraví.

Gabriela šandová, nutriční poradkyně

O zdravý životní styl a výživu se zajímám již mnoho let. Přesto jsem si nikdy dostatečně neuvědomovala, jak velký vliv v našem životě má. Zdravý člověk to bere jako samozřejmost. Narodí se, žije a bere tak, že v tom těle jednoduše je. A to všechno do okamžiku, než to 
poprvé zaskřípe. Proto nevěřte tomu, že to nejdůležitější pro Vaše zdraví může či dokonce musí udělat někdo za Vás, že za většinu nemocí může životní prostředí, které nemůžete ovlivnit, že jediným řešením jsou léky, že nejsilnější vliv má dědičnost kterou nemůžete ovlivnit. Poté, co jsem sama pochopila skutečný význam těchto slov, jsem se začala profesně věnovat poradenství pro výživu. Jsem ráda, že své zkušenosti mohu klientům jako specialista Světa zdraví předávat dál a na této cestě je vést a motivovat. „Starejte se o své tělo – je to jediné místo, kde můžete žít.“

Lucie Knýcká, asistentka

Na práci ve Světě zdraví mě nejvíce baví, vídat spokojené klienty, kteří se mění před očima. Krásně z nich vyzařuje spokojenost.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Marie (70)

Na první konzultaci mě v poradně Světa zdraví uvíta velice příjemný a ochotný kolektiv. Úpravě váhy a zlepšení zdravotního stavu tedy nestálo nic v cestě. Svědomitě jsem se držela rad mé výživové speciallistky - jak se mám stravovat, pohybovat a hlavně více pít. Netrvalo dlouho a kilogramy šly dolů. Začala jsem se cítit lépe po stránce zdravotní i pohybové. Nepřišlo mi na tom celém nic těžkého. Fungovalo to. Zpočátku jsem si jídlo vážila potraviny. Snažila jsem se kupovat bio a zdravější potraviny. A vyplatilo se. Dříve jsem nejedla luštěniny a nyní si je nemůžu vynachválit. Jsem se sebou čím dál víc spokojená. Chtělo to ale výdrž. I mé okolí mě za to, co jsem dokázala, obdivuje. A já v tom hodlám dále pokračovat. Velký dík patří příjemné specialistce Mgr. Martině Přibylové a celému kolektivu ze Světa zdraví Jihlava.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.