Nutriční terapeut Karlovy Vary

Nutriční terapeut Karlovy Vary

Bydlíte v Karlových Varech, případně v okolí tohoto lázeňského města, a máte zájem o profesionální výživové poradenství, které by vám pomohlo zbavit se přebytečných kil? Pokud ano, nemusíte dál hledat – přímo v centru města je pobočka společnosti Svět zdraví, která poskytuje nejlepší služby v oblasti zdravé výživy, diet a hubnutí. Pokud se k nám objednáte, provedeme nejdříve odbornou diagnostiku, na jejímž základě pro vás sestavíme individuální dietní plán. Používáme moderní diagnostické přístroje a můžete si u nás koupit i exkluzivní výživové produkty na podporu hubnutí. Chcete naše služby V Karlových Varech nezávazně vyzkoušet? Vyplňte si kontaktní formulář na této stránce.

V Karlových Varech má nutriční centrum Svět zdraví ideální polohu, najdete nás přímo v centru města na adrese Náměstí Republiky 1068/3, hned u Dolního nádraží. Tato pobočka má otevřeno pět dní v týdnu, od pondělí do pátku, vždy od 9.00 do 17.00. V karlovarské poradně pracuje tým zkušených výživových poradkyň, mezi nimiž je i specialistka na výživu pro děti, sportovce a diabetiky.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Náměstí Republiky1068/3, 36001 Karlovy Vary

telefon: 736 530 369

e-mail: karlovy.vary@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Loket

• Bochov

• Nové Sedlo

• Ostrov

• Nová Role

• Chodov

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Ing. Lenka Menšíková, nutriční poradkyně

Ke studování oboru Výživa člověka na Masarykově univerzitě mě přiměl fakt, že jsem chtěla vědět, jak bych mohla pomoci svým blízkým, kteří měli problémy s váhou a s ní spojené zdravotní problémy. Díky příležitosti pracovat jako specialistka ve Světě zdraví mohu uplatnit své získané vědomosti, ale také je dále rozvíjet a hlavně sledovat na klientech, jaké hranice svých možností jsou schopni překonat, potom, co se spolu vrhneme do změny životního stylu.

Kateřina Heyerová, nutriční poradkyně

Celý můj život mě provází zdravý životní styl. Tímto směrem jsem se začala ubírat už na střední škole, kde jsem studovala nutriční asistentku. Tento obor mě bavil a chtěla jsem se mu věnovat dále, sama mám celiakii a práce s lidmi mě velmi baví. Bohužel se nikdy nenaskytla ta správa příležitost až teď, ve Světě Zdraví! Těším se na všechny mié lidi, kteří se dostanou do mé péče, protože jejich výsedky mi budou odměnou.

Jana Kalina, nutriční poradkyně

Můj příběh začíná zde ve Světě Zdraví, kde jsem sama byla spokojenou klientkou. Díky těmto zkušenostem jsem zjistila jaký  jsem metabolický typ pomocí unikátní metody KNT (komplexní nutriční typologie ) pana doktora Fořta a jaké jsou pro mne vhodné a nevhodné potraviny a naučení se nového životního stylu. Nyní jsem připravena pomoci  i Vám k nalezení optimální cesty ke zdravému hubnutí a odměnou pro mne bude  vidět náš společný výsledek. Už jen to, že jste zde a čtete tyto řádky je vaším prvním krokem tím správným směrem, protože kde je vůle je i vysněný cíl.

Jakub Polanský, asistent

Od mala jsem byl veden k tomu, že mám zdravě jíst a o své tělo pečovat. Sportovat občas jenom nestačí a tak čím jsem starší, tím více o sebe pečuji. Zdravá a vyvážená strava je úspěch každého dne. Tato práce mě každý den utvrzuje, že je důležité o sebe pečovat. Do Světa Zdraví jsem se dostal díky zajímavému inzerátu na internetu a jsem rád že mi to vyšlo.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Kristína (44)

Pro mne nikdy nebylo jídlo na prvním místě a protože vykonávám jak fyzicky tak psychicky náročnou práci, začínala jsem mít trochu problémy. Byla jsem často dost unavená a bez energie, pálila mě žáha, pobolíval žaludek atd. Tak jsem se dostala do Světa zdraví k mé specialistce Míše. Ta mi sestavila jídelníček mně přímo na tělo a přesvědčila mě o tom, jak je jídlo důležité a hlavně naučit se jíst pravidelně.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.