Nutriční terapeut Karviná

Nutriční terapeut Karviná

Nejlepší a nejefektivnější výživové poradenství v Karviné vám poskytne nutriční poradna Svět zdraví, která už má po celém Česku více než 60 poboček. Nabízíme prověřenou a účinnou metodu, která zahrnuje kvalitní diagnostiku, odborné poradenství, exkluzivní výživové produkty značky SUNKINS a mnoho dalších služeb. V karvinském výživovém centru už jsme pomohli velkému množství klientů, kteří chtěli zhubnout a rádi pomůžeme i vám. Objednejte se na úvodní konzultaci a diagnostiku prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce a vyzkoušejte naši jedinečnou dietní metodu.

V Karviné naleznete pobočku výživového poradenství Svět zdraví na adrese Fryštátská 2060/55A. Provozovna je součástí polyfunkční budovy naproti soudu a má bezbariérový přístup. Otevřená je každý pracovní den, v pondělí, středu a čtvrtek od 9.00 do 18.00, v úterý od 8.00 do 16.00 a v pátek od 8.00 do 15.00. Svět zdraví zde poskytuje svoje služby i dětským klientům a osobám s diabetem.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 18:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Fryštátská 2060/55a, 733 01 Karviná

telefon: 608 041 900

e-mail: karvina@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Orlová

• Rychvald

• Doubrava

• Staré Město

• Tonava

• Hranice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Marta Wilčková, majitelka

Po narození mého třetího dítěte jsem měla problém dostat se na svou původní váhu. To se mi podařilo až se špičkovými službami od Světa zdraví. Nyní jsem ráda, že mohu předat nabyté osobní zkušenosti dále našim klientům a být jim tak nejlepším učitelem, neboť: Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje. A víc než 1.500 zhubnutých kilogramů našich klientů je pro mne tou nejlepší známkou.

Renáta Šobrová, nutriční poradkyně

Ráda pracuji s lidmi a tato práce mě naplňuje v tom, že vidím jak se muži i ženy mění a poctivě na sobě pracují. Těším se z jejich úspěchů a povzbuzuji je na jejich cestě s námi.

 

Lucie Kulková, nutriční poradce

Lékař léčí - příroda uzdravuje. Před několika lety mi diagnostikovali intoleranci na lepek v té době jsem byla vyděšená na tolik, že jsem nevěděla co budu jíst a hlavně jak jíst. Svět zdraví byl jediný kde mi dali relevantní informace jak se stravovat tak, aby můj organismus nestrádal. Od té doby jsem se posunula dále se svýma vědomostma a zkušenostma, že nyní sama  mohu být oporou lidem , kteří potřebují mou pomoc. Úsměvy našich spokojených klientů mi dávají za pravdu, že jsem si  vybrala správně. Nebojte se na sobě něco změnit, jsme tady pro vás.

Petra Gálová, asistentka

Práce ve Světě zdraví je pro mě nová výzva, jak skloubit práci, která má smysl, se zdravým životním stylem. Jsem vděčná za to,  že mou prací je pomáhat lidem. Nejlepší odměnou  je  vidět, jak se člověk mění  před Vašima očima po fyzické i psychické stránce.

Markéta Costachová, asistentka

V mém životě mi přirostlo k srdci motto "nikdy neříkej nikdy"! Vždy jsem si myslela, že nebudu u sebe nikdy muset řešit životosprávu, že se to vždy nějak "zmákne" a tělo si poradí. Po porodu druhého dítěte se mi změnil metabolismus a začaly problémy s trávením, poporodní váha taky nechtěla dolů a tak jsem začala hledat příčinu. Končila mi mateřská a do předešlé práce jsem se nechtěla vracet, protože mi chyběl osobní kontakt s lidma, v předešlém zaměstnání a obchodu jsem měla jen telefonický. Zároveň jsem ale chtěla někde uplatnit svůj obchodní talent a znalosti. Práce asistentky ve Světě zdraví pro mě byla výzva. Skloubila jsem své potřeby seznámit se se zdravým životním stylem, obchodovat a setkávat se s lidmi osobně a také jim pomáhat. Jsem také zastáncem přírodních produktů, takže i přírodní produkty firmy mi byly blízké.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Ivana (45)

Od začátku jsem se ve Světě zdraví cítila příjemně. Při příchodu jsem byla příjemně překvapena milou recepční a byla jsem změřena a zvážena na speciální váze. Poté si mě vyzvedla velmi příjemná a sympatická specialistka na výživu Renáta Šobrová. Po diagnostice mého zdravotního stavu a velmi příjemném povídání o jídle a stravování jsem zjistila, že jím málo a hlavně složení potravin je špatné. Neváhala jsem ani chvíli a do programu jsem se přihlásila na jeden rok. Dostala jsem svůj jídelníček a stal se zázrak! Můj žaludek přestal po zdravějším a pravidelném jídle bolet a já jsem měla najednou plno energie. A hlavní je, že jsem začala shazovat kilogramy, i přestože jsem jedla daleko více a častěji. I s přílohami, které jsem dříve vynechávala.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.