Nutriční terapeut Kladno

Nutriční terapeut Kladno

Jste z Kladna a trápíte se kvůli nadváze nebo dokonce obezitě? Nejste spokojení se svojí postavou, ale máte chuť to změnit a začít na sobě pracovat? Nabízíme vám skutečně efektivní a zároveň zdravou metodu hubnutí – výživová poradna Svět zdraví Kladno je tím pravým místem, kde vám pomohou ke štíhlé postavě. Naše metoda je založená na špičkové diagnostice, profesionálním poradenství, individuálním přístupu ke všem klientům a kvalitních výživových produktech. Vyzkoušejte nezávazně naše služby a rezervujte si termín konzultace prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce – určitě nebudete litovat.

Kladenské výživové studio Svět zdraví se nachází na adrese Váňova 3226, jen malý kousek od supermarketu Billa. Navštívit nás můžete kdykoliv během provozní doby, která je od pondělí do čtvrtka od 9.00 do 17.00 a v pátek od 8.00 do 16.00. Naši specialisté jsou v oblasti zdravé výživy a hubnutí opravdovým profesionály a zaměřují se mimo jiné i na nutriční poradenství pro děti, sportovce, diabetiky a onkologicky nemocné.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Váňova 3226, 272 01 Kladno

telefon: 605 205 325

e-mail: kladno@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Lidice

• Velké Přítočno

• Hřebeč

• Doksy

• Buštěhrad

• Velká Dobrá

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Jana Častová, nutriční poradkyně

Když jsem objevila pobočku Světa zdraví v Kladně, hned jsem zajásala a to ze dvou důvodů. Jako představitel zdravotní pojišťovny jsem vyhledávala aktivity, které by pomáhaly upevňovat zdraví našich klientů a tohle bylo přesně „ono", co do programu zdravotní pojišťovny zapadalo. Za druhé, v soukromém životě se již přes 20 let věnuji jako cvičitelka pohybovým aktivitám pro ženy a s tím Svět zdraví, zejména hubnutí mých klientek, souvisí víc než maximálně. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, tak jsem hned hlásila, že by mě to taková práce velmi bavila. Po skončení mojí profesní kariéry se zrovna uvolnilo místo, tak jsem s radostí nastoupila jako specialistka do SZ v Kladně, doplnila si veškeré odborné vzdělání, iniciativně i něco „navíc". Tato práce mě velmi baví a naplňuje, klientům mohu poradit, co se týká pohybové aktivity, což vítají hlavně ti s vyšší nadváhou, co nechtějí chodit do spol. zařízení. Hlavně mě moc těší, jak to celé funguje, jak jsou klienti spokojeni nejen se svými ztracenými kily, ale cítí se i lépe a nepřestávám žasnout nad výsledky, kterých moji klienti, kterých už je kolem 200, dosahují.

Radka Symon, nutriční poradkyně

Již několik let se zajímám o péči lidského těla. Prošla jsem kurzy masáží, fitness trenéra a kurzem výživového poradenství. Proto jsem s nadšením přijala nabídku pracovat jako výživový poradce Světa zdraví. Jsem velice ráda, že se stále více a více klientů zajímá o své zdraví a kondici a právě já mám tu šanci pomoci úspěšně ke zdravému životnímu stylu.

Petra Košková, asistentka

Práce asistentky mne velice baví. Je to velmi zajímavá a inspirativní práce plná nových informací a zkušeností. Ráda pracuji s lidmi a sleduji jejich nejen fyzickou, ale i psychickou proměnu. A mám radost z jejich úspěchu.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Jiří (64)

Celý život jsem trpěl obezitou. Vzhledem k tomu, že jsem v 18 letech prodělal úraz, měl jsem od té doby sníženou pohyblivost. Ke stáří se mi navíc nakupily nemoci, zejména bolesti páteře a kloubů. Na internetu jsem zjistil, že Svět zdraví na Kladně pořádá akci zaměřenou na snížení váhy. Navštívil jsem jej a ujala se mě paní Jana Častová. Přihlásil jsem se do půlročního programu. Mimo doporučení na stravování mi paní Častová ukázala cviky, které jsem mohl dělat i se svým handikepem. K tomu jsem přidal 3x týdně plavání a po půl roce jsem zhubnul 28 kg. Dnes se mi chodí daleko lépe a klouby už tolik nebolí. Celkově se cítím mnohem lépe. Děkuji tímto paní Janě Častové za její dokonalou péči a trpělivost.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.