Nutriční terapeut Klatovy

Nutriční terapeut Klatovy

Žijete v Klatovech nebo okolí a chtěli byste konečně zhubnout? Vyzkoušeli jste různé druhy diet, ale žádná nevedla k úspěchu? Vyzkoušejte služby výživové poradny Svět zdraví a budete příjemně překvapení – zhubnout se dá i bez namáhavých diet nebo hladovění. Našim klientům nabízíme unikátní metabolickou diagnostiku KNT od známého odborníka RNDr. Petra Fořta CSc. a poskytujeme nejlepší výživové poradenství v ČR. V naší klatovské poradně si můžete koupit i špičkové doplňky stravy, které vám pomohou se spalováním tuků, dodají potřebné živiny a usnadní vám hubnutí.

Klatovská výživová poradna Svět zdraví sídlí přímo v centru tohoto města na adrese Československých legií 117. Otevírací doba pobočky je v pondělí od 10.30 do 19.00, v úterý od 8.00 do 16.30, ve středu a čtvrtek od 8.00 do 16.00 a v pátek od 7.00 do 14.00. Na vaši první návštěvu se prosíme objednejte přes formulář na této stránce, po jeho vyplnění vám sami zavoláme.

Otevírací doba

Po: 10:30 - 19:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 07:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Čs.legií 117, 339 01 Klatovy

telefon: 770 130 637

e-mail: klatovy@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Plánice

• Nýrsko

• Strážov

• Janovice nad Úhlavou

• Bezděkov

• Dolany

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Ing. Marie Petzoldová, manažerka

Ve chvíli, kdy se mi naskytla pracovní nabídka ve Světě zdraví, jsem neváhala a rozhodla se pracovat v prostředí, kde je kvalitní péče o klienty. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, a tak vstávám s úsměvem na tváři a těším se do práce.

Petra Vykypělová, nutriční poradkyně

Začala jsem studovat, číst odborné knihy, navštěvovat odborné semináře o tom co naše tělo i duše potřebuje, jak funguje a co vše má vliv na naše zdraví. Prostě takový celostní pohled na fyzické, psychické i sociální aspekty našeho zdraví a života. Postupem času jsem si začala uvědomovat, že jsme každý jiný a každý potřebujeme něco jiného. Začala jsem poslouchat, o co si říká moje tělo i duše, co mi dělá/nedělá dobře a co potřebuji. Postupně jsem svůj život změnila do současné podoby, kdy konečně se cítím být sama sebou. Uvědomila jsem si, jak velkou roli v našem životě hraje životospráva, voda, správné dýchání, elektrosmog, biorytmus, světelné znečištění, aditiva, barviva, sladidla a mnoho dalších faktorů, které ovlivňují naše zdraví a pohodu. Lidé z mého okolí, začali za mnou chodit pro rady, typy a návody, jak také zlepšit kvalitu a zdraví svého života. Velmi ráda, jsem se s každým podělila o své zkušenosti a znalosti. Když jsem sledovala, jak se jim začalo zlepšovat zdraví, kondice, v jejich očích byla vidět veliká úleva a štěstí, věděla jsem, že to je přesně to, co chci ve svém životě dělat. Pomáhat lidem, být zdravější, šťastnější a pomoct jim najít cestu sami k sobě, tak jako jsem jí v sobě našla já.

Jan Gruszka, nutriční poradce

Již od dětství jsem byl veden ke sportu, který je součástní mého života i dnes. V 15 letech jsem se dostal k posilování. Zjistil jsem, že to není jen o “těžké dřině“ , ale hlavně o stravování. Zdraví životní styl mě zaujal na tolik, že se nestal jen mým koníčkem, nýbrž součástí mého života. Správnou výživou dokážeme nejen ovlivnit váhu, ale hlavně zlepšit zdravotní stav. Dnes již pracuji jako specialista ve Světě Zdraví a všechny zkušenosti bych Vám velice rád předal, abyste i Vy dokázali získat svou vysněnou postavu a zlepšili Vaše zdraví.

Mgr. Dana Hamhalterová, asistentka

Od svých gymnaziálních let jsem snila o tom stát se novinářkou, proto se tímto směrem ubírala i moje snaha a další studia. Na žurnalistice mne lákalo ono „být u toho, být přímo v centru dění“. Milovala jsem události, příběhy, lidské osudy. Život mne nakonec zavál trochu jiným směrem a novinařině jako povolání jsem se nevěnovala. Hodně jsem cestovala. A jedna z důležitých cest mne přivedla až do Světa zdraví. I zde vlastně pokračuju svůj sen. Denně vidím mnoho silných příběhů a lidských osudů. Stále jsem přímo u toho v ohnisku dění a sleduji, jak naši klienti mění svůj dosavadní život a začínají psát jeho novou kapitolu. Vzájemně si pomáháme již jen nesnít svůj sen, nýbrž žít svůj sen.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Karel (59)

Nikdy jsem nebyl zrovna hubený. Snažil jsem se jíst málo, pak i "ZDRAVĚ", dle mého názoru. Potom jsem dlouhodobě onemocněl s nohama a začal přibírat. Na doporučení manželky jsem zašel do SVĚTA ZDRAVÍ v Klatovech. Změnil jsem svůj jídelníček, začal jíst více zeleniny, vyměnil některé druhy potravin, surovin a začal se více hýbat. A kila šla dolů. Za půl roku jsem zhubl  20 kg. Dnes už chodím pravidelně cvičit, abych si uhlídal svalovou hmotu. Cvičím i doma, chodím do přírody na tůry. Jsem rád, že mi ve Světě zdraví ochotně pomohli.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.