Nutriční terapeut Kolín

Nutriční terapeut Kolín

Trápíte se kvůli nadváze nebo obezitě? Nebo máte naopak příliš nízkou váhu, případně jiné problémy, které souvisejí se špatným stravováním? Se vším vám pomůžeme v kolínském výživovém centru Svět zdraví. Naše služby začínají úvodní diagnostikou, kterou provádíme na moderních certifikovaných přístrojích a pokračují pravidelným poradenstvím a konzultacemi. Každému klientovi sestavíme individuální dietní plán na míru a doporučíme vhodné doplňky stravy. Svět zdraví v Kolíně přináší jedinečnou a účinnou metodu, díky níž zhubnete bez hladovění, bez škodlivých prášků a bez drastických diet.

Kolínská pobočka výživového poradenství Svět zdraví je umístěna na adrese Jaselská 875, hned vedle prodejny Alza.cz. Otevřeno zde máme každý všední den od 8.30 do 17.00, objednat se na úvodní návštěvu můžete telefonicky i mailem, nejlépe ale přes kontaktní formulář na této stránce. V kolínské výživové poradně pracuje široký tým specialistů, kteří se zaměřují i na poradenství pro děti, sportovce nebo diabetiky.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Jaselská 875, 280 02 Kolín

telefon: 702 056 930

e-mail: kolin@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Kutná Hora

• Týnec nad Labem

• Pečky

• Čáslav

• Zásmuky

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Bc. Nikola Kratinová, manažerka

O zdravý životní styl jsem se začala zajímat před lety, nejprve kvůli zdravotním problémům, později kvůli nebezpečně stoupajícím číslům na váze. Nikdy jsem nebyla zastánce drastických diet, snažila jsem se spíše změnit jídelníček, zdravě upravovat jídla a více sportovat. I proto jsem nemohla odmítnout příležitost pracovat ve Světě zdraví. Svět zdraví není o dietách, zde se člověk naučí zdravému životnímu stylu a mít se rád. Tato práce mě velice baví a naplňuje. Dělá mi radost, když vidím úspěchy našich spokojených klientů, kteří se nám mnohdy mění před očima. Jsem vděčná za možnost pracovat ve Světě zdraví a mít práci, která má smysl.

Bc. Václava Feibergová, nutriční poradkyně

Zdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální. Začněte tedy naslouchat a buďte lepší než většina lidí, kteří si jen stěžují a čekají, že za ně někdo něco udělá. Protože jste to právě Vy, kdo má kvalitu svého života v rukou, Vy jste jejím tvůrcem

Mgr. Tereza Pešoutová, nutriční poradkyně

Před pár lety jsem prodělala několik operací a můj zdravotní stav byl špatný. Když jsem byla schopna se vrátit k normálnímu životu, rozhodla jsem se, že je čas něco změnit, začít žít a přemýšlet jinak. Začala jsem se zajímat o racionální stravu a celkový životní styl. Přečetla jsem nespočet odborné literatury a našla zálibu v biochemii. Zároveň jsem věděla, že si chci ve svém životě dokázat plnit cíle a začala jsem sportovat – triatlony, překážkové závody, běhy a crossfit. Poté, co se v rodině vyskytla cukrovka, jsem začala připravovat jídelníčky pro diabetiky a časem chtělo více a více lidí pomoci redukovat váhu, nebo "jen" zdravě jíst. A já věděla, že mým největším snem, je dělat to co mě skutečně baví – pomáhat lidem se zdravým životním stylem a zároveň je motivovat, motivovat k tomu, že každý člověk se může dokázat změnit! Stačí jen chtít a umět poradit.  V roce 2015 jsem se přiblížila svému snu a dodělala si kurz NutriAcademy a poté začala pracovat ve Světě zdraví. Dnes mohu říct, že má práce je mým koníčkem!

Bc. Josef Řeháček DiS., nutriční poradce

Před pár lety jsem měl nadváhu, zadýchával jsem se, byl jsem často unavený, nesprávně jsem se stravoval, i když jsem myslel, že mi pár kilo navíc nikterak neuškodí. Časem se to ale zhoršovalo, začal jsem se cítit dosti unavený a sám sobě nepotřebný. „Řekl jsem DOST! Je čas pro změnu“ Začal jsem se věnovat zdravé výživě, hledal různé rady, tipy a návody, jak zhubnout.  Začal jsem cvičit a měnit svůj život k lepšímu. Více jsem se zaměřil na studium výživy, doplnil si vzdělání, jelikož mě studium, ať už čehokoliv, vždy naplňovalo, podařilo se mi zhubnout a udržet si váhu, kterou potřebuji. Nyní se cítím mnohem lépe a snažím se pomáhat i ostatním, aby se i oni cítili lépe. Když jsem objevil Svět Zdraví, byla to pro mě příležitost, jak těmto lidem, ke kterým patřím i já, pomoci dosáhnout stejných či podobných cílů a úspěchů, jakých se podařilo dosáhnout i mě.

Petra Kotýzová, asistentka

Zaměstnání, které by mě naplňovalo, kam budu chodit s chutí, a které bude dávat smysl, jsem hledala dlouho. Moje představy se tak staly skutečností, když jsem dostala nabídku pracovat na pozici Asistentky ve Světě zdraví v kolínské pobočce. Baví mě každodenní styk s klienty, vytvářet hezké a příjemné prostředí, aby se u nás cítili vždy dobře. Z asistentské pozice, která je spíše administrativního charakteru, ráda naslouchám soukromým problémům klientů a nejvíce mě těší jejich úspěch a radost, ať po fyzické či psychické stránce. Současně mě tato práce obohacuje o zkušenosti a znalosti o zdravém životním stylu, které jsou v dnešní uspěchané době přímo nutností.

Barbora Dočkalová, asistentka

Mám osobní zkušenost, což je nedocenitelné. Upravila jsem svou stravu, přidala pohyb a v poměrně krátkém časovém období dosáhla nižší váhy. Snažím se stále načerpat informace o správné výživě a životosprávě. A protože je to pro mě správný směr, získala jsem i pozici asistentky ve Světě zdraví. Těším se na svou práci i na vás.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Milena (59)

Když jsem se do Světa zdraví přihlásila, po předchozích zkušenostech jsem moc nevěřila, že zhubnu. Tak jsem si dala cíl shodit 6-8 kilogramů. Z výsledku jsem nadšená, cítím se skvěle! Moje specialistka mi připravila výživový plán přímo podle mojí krevní skupiny. Vymezila mi potraviny, které jsou pro mě vhodné a které ne. Poradila mi, jak detoxikovat organismus a naučila mě správný pitný režim.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.