Nutriční terapeut Liberec

Nutriční terapeut Liberec

Nejlepší výživové poradenství v ČR má jednu ze svých poboček i v Liberci. Pokud žijete v tomto městě a toužíte po krásnější a štíhlejší postavě, vyzkoušejte služby tohoto nutričního centra a začnete hubnout zdravě. Svět zdraví Liberec nabízí profesionální diagnostiku, včetně unikátní metabolické diagnostiky KNT od RNDr. Petra Fořta, odborné poradenství, sestavení jídelníčku na míru a prodej osvědčených a účinných doplňků stravy. Vyplňte si kontaktní formulář na této stránce a vyzkoušejte naši metodu za super cenu.

Liberecká výživová poradna Svět zdraví se nachází přímo v centru tohoto města na adrese Husova 29, v blízkosti nákupního centra Liberec Plaza. Vchod do pobočky je z Šaldova náměstí naproti Domu klavíru – pokud tedy pojedete MHD, vystoupíte na zastávce Šaldovo náměstí. Otevřeno máme každý všední den od 8.00 do 16.00, na pobočce pracují tři zkušené nutriční specialistky se zaměřením nejen na běžné klienty, ale i na výživu pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Husova 29, 460 01 Liberec

telefon: 737 272 082

e-mail: liberec@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Chrastava

• Bedřichov

• Josefův Důl

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Pavlína Cermanová, majitelka, nutriční poradkyně

„Je nutno jíst, abys žil, ne však žít, abys jedl"

 

Bc. Bohuna Horáková, nutriční poradkyně

Každý z nás nese plně odpovědnost za své zdraví a správné stravování vede nejen k dobré kondici, ale i ke zdraví. Pokud jej navíc propojíme s pravidelným a přiměřeným pohybem, který nás bude bavit, je to ideální cesta zdravým životem. Chovejme se ke svému tělu jako k nejlepšímu příteli...

Mgr. Michaela Lemfeldová, nutriční poradkyně

"Devět desetin našeho štěstí spočívá ve zdraví." Arthur Schopenhauer

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Eva (70)

Než jsem přišla do Světa zdraví, vážila jsem 78 kilo. Po úpravě stravování, pravidelných konzultacích a užitečných radách mé specialistky se mi podařilo za půl roku zhubnout 8 kilo. S čím jsem byla hodně spokojená, to byl způsob, jakým mě má výživová specialistka vedla. Její rady a doporučení se budu snažit dodržovat i nadále.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.