Nutriční terapeut Litoměřice

Nutriční terapeut Litoměřice

Také severočeské Litoměřice patří mezi města, kde působí česká síť výživových poradenských studií Svět zdraví. Poskytujeme zde nejlepší služby pro všechny, jenž mají zájem snížit svoji váhu nebo si vylepšit postavu. Provádíme základní i rozšířené diagnostiky, poskytujeme komplexní nutriční poradenství včetně pravidelných konzultací a můžeme vám nabídnout i špičkové doplňky stravy značky SUNKINS. Využijte možnosti získat základní diagnostiku za mimořádně nízkou cenu a sjednejte si nezávazně konzultaci přes kontaktní formulář na této stránce.

Litoměřickou pobočku výživového poradenství Svět zdraví najdete na adrese Svatojiřská 596/32, v areálu bývalé VZP na Dómě nedaleko katedrály sv. Štěpána. Tato provozovna má otevřeno ve všechny pracovní dny, v pondělí, úterý a čtvrtek od 8.00 do 16.30, ve středu od 12.00 až do 20.00 a v pátek od 8.00 do 15.00. Věnovat se vám bude naše výživová specialistka, ke které můžete přijít i s vašimi dětmi – zaměřuje se totiž mimo jiné i na dětské nutriční poradenství.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 12:00 - 20:00

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Svatojiřská 596/32, areál bývalého VZP na Dómě, 41201 Litoměřice

telefon: 735 158 888

e-mail: litomerice@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Lovosice

• Bohušovice nad Ohří

• Terezín

• Trnovany

• Mlékojedy

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Ing. Marie Petzoldová, manažerka

Ve chvíli, kdy se mi naskytla pracovní nabídka ve Světě zdraví, jsem neváhala a rozhodla se pracovat v prostředí, kde je kvalitní péče o klienty. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, a tak vstávám s úsměvem na tváři a těším se do práce.

Alena Chudobová, nutriční poradkyně

Jmenuji se Alena Chudobová a je mi 40 let. Nikdy jsem si nemyslela, že budu řešit svojí váhu, až jednou jsem potkala svého nynějšího manžela, který je sportovec, a já zjistila, že váha 85 kg mě dost omezuje v aktivitě, kterou jsme chtěli podnikat. Podařilo se mi velkou dřinou a dietou zhubnout 8 kg, ale bylo to jak na houpačce ... na horu ... pak zase dolu, až mě to přestalo bavit. Kamarádka mi doporučila Svět Zdraví, který sama navštěvuje. Poslechla jsem a objednala se na konzultaci, kde jsem byla překvapená profesionálním přístupem, ochotou a podporou. Nemusela jsem držet žádnou drastickou dietu, ale spíše se naučit správně vybírat potraviny a brát to jako součást života a ne jako utrpení. Během dvou měsíců jsem zhubla 9 kg a stále to šlo dolu, váhu si držím již několik let. Můj život se natolik změnil, že jsem se sama rozhodla stát specialistkou a splnilo se mi to. Jsem ráda, že to, co jsem se naučila, můžu předat dál a někomu pomoci.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Zdeňka (24)

V roce 2014 jsem díky stravě a změně životního stylu začala postupně přibírat na váze. Na začátku roku 2015 pak přišla šťastná zpráva, že čekáme miminko. V průběhu těhotenství jsem váhu příliš nekontrolovala a ta se dostala až na 116 kg. V říjnu 2015 se nám narodil krásný chlapeček a v krátké době jsem shodila 10 kg. Bohužel po tomto prvním zhubnutí se váha zastavila a při sebe větší snaze se nedostala níž než 104 kg. Proto jsem se odhodlala a 12. 9. 2016 navštívila Svět Zdraví. Moje váha v té době byla 106 kg a pod rukama zkušených pracovnic jsem se rozhodla shodit 15kg. Dostala jsem přesné instrukce o skladbě a množství stravy, a když se výsledek začal ukazovat hned po týdnu na první kontrole, měla jsem obrovskou radost. Týden minul týden a každá kontrola pro mě znamenala přiblížení se svému kýženému cíli. Na změnu ve stravovacích návycích i ve vaření a nakupování potravin jsem si rychle zvykla, dnes potřebné množství odhaduji a pestrá a zdravá strava vyhovuje mě i manželovi. Dne 12.12.2016 se dostavil výsledek, jaký jsem ani nečekala. Za 3 měsíce jsem dokázala zhubnout o 16 kg a o 11 cm v pase a bocích. Radost jsem měla obrovskou a vzhledem k dobrým výsledkům se pokusím shodit ještě alespoň 8 kg. Můj hlavní dík patří pracovnicím ve Světě Zdraví, jejich profesionálnímu přístupu i podpoře v průběhu celého procesu hubnutí a odborným radám, bez nichž bych nebyla tam, kde momentálně jsem.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.