Nutriční terapeut Mělník

Nutriční terapeut Mělník

Všichni obyvatelé Mělníka, kteří nejsou spokojení se svojí hmotností a chtěli by zhubnout, mají nyní skvělou příležitost, jak zredukovat svoji váhu pomocí účinné a zdravé metody. Výživové poradenství Svět zdraví nabízí v Mělníku svoje profesionální služby, které zahrnují nejen samotné konzultace, ale i unikátní metabolickou diagnostiku, různé druhy vyšetření, sestavení dietního plánu a jídelníčku na míru a v neposlední řadě také prodej exkluzivních doplňků stravy, které jsou skvělým pomocníkem při hubnutí. Chcete naše služby vyzkoušet? Vyplňte si nezávazně kontaktní formulář a objednejte se na návštěvu našeho moderního výživového centra.

Mělnický Svět zdraví najdete nově na adrese Legionářů 73, nedaleko autobusové zastávky Tyršova a v blízkosti historického centra města. Otevírací doba je od pondělí do pátku vždy od 8.30 do 17.00, v sobotu jen v případě domluvy. Na vaši návštěvu se těší dvě výživové specialistky a dvě asistentky, poradna je zaměřená i na nutriční poradenství pro děti a mladistvé.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Dle domluvy

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Legionářů 73, 27601 Mělník

telefon: 773 336 887

e-mail: melnik@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Malý Újezd

• Hostín

• Liběchov

• Velký Borek

• Čečelice

• Byšice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Magdaléna Pokorná, nutriční poradkyně

O zdravý životní styl se zajímám už dlouhou dobu a baví mě se v tomto oboru neustále vzdělávat. Největší radost mi přináší, když klienti změnou životního stylu dosáhnou nejen své cílové váhy, ale častokrát si vyřeší zdravotní problémy.

Petr Sikora, nutriční poradce

Už jako mladý kluk v 15 letech jsem zpozoroval, jaký vliv má na mé výsledky v posilování strava. Pokud byla dostatečná a pestrá, výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Současně s tím se lepšilo i mé zdraví. Když jsem to s jídlem ale přeháněl, nebylo mi dobře. Díky tomu jsem si také vzpomněl na rčení, které je nám tak známé: „Jez do polosyta, pij do polopita.“ Čím více jsem se o tuto problematiku zajímal, tím více jednotlivých dílků mozaiky jsem nacházel. Teprve díky spolupráci se Světem zdraví jsem dostal příležitost rozšířit si a prohloubit znalosti o tom, jaký dopad má stravování na kvalitu našeho života, pro naše působení v čemkoliv. A nejenom na kvalitu, ale i délku života. Jsem proto vděčný, že mám možnost i druhým zprostředkovat poznání, kterého se i mně dostalo a umožnit tak lidem, aby se cítili lépe a dosáhli tak nejenom ideální váhy, ale získali zpět i své původní zdraví. Motto: „Kdo má v sobě pevnou vůli k dobrému a snaží se dodat čistotu svému myšlení, ten již našel cestu k tomu Nejvyššímu. Jemu pak bude vše ostatní přidáno.“

Ing. Simona Baloghová, nutriční poradkyně

Zdravý životní styl mě ještě před nějakou dobou příliš nezajímal, ale pokud se chceme cítit dobře a být zdraví, je nutné pro to něco dělat. A proto pro mě byl Svět zdraví jedinečnou příležitostí, jak spojit dvě věci, které mě baví – zdravý životní styl a práce s lidmi.

Zuzana Semelková, asistentka

Jako malá jsem byla ovlivněna životním stylem svých rodičů. Stravování bylo založeno na klasické české kuchyni a občasných rodinných výletech. Porevoluční doba nám přinesla spoustu možností včetně velmi nezdravého životního stylu. Kolem svého dvacátého roku života jsem měla mírnou nadváhu, díky které jsem se sebou nebyla spokojena. Vše bylo spojeno s nepravidelnou stravou a nedostatkem pohybu. Proto vnímám Svět zdraví jako úžasný zdroj informací a možnost jak se sebou něco dělat. Můžu se vyvarovat drastickým a nezdravým dietám, špatnému cvičení ve fit centrech a podobně. Svět zdraví je pro mě cestou jak být fit a se sebou spokojena. A toto vše jako zaměstnanec mohu přenášet dál – na naše stávající i budoucí klienty. Motto: Nikdy na nic nejsi sám

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Alena (44)

Pohled do zrcadla byla pro mne noční můra.Uvědomila jsem si, že s tím musím něco udělat. Především uvědomění v hlavě je první kruček k úspěchu.Ze začátku jsem si vůbec nedůvěřovala.Váhala jsem delší dobu jestli se mám vůbec objednat. Hodně mi pomohl fakt, že mam rada zeleninu,ovoce a take pohanku, cizrnu,soju atd.Jen jsem potřebovala vědet v jakem mnozstvi a hlavne kdy to mam jíst.Celá rodina mne podporovala to vám také moc pomůže když za vámi někdo stojí. Také velká výhra je, že se mohu pohybovat jen lehce. Stačí se projet na kole nebo pracovat na zahrádce. Zhubla jsem 10 kg za 6 měsíců a ještě chci pokračovat. Měla jsem velikost 42-44 a nyní 38-40 o tomto jsem dlouho snila.A jeste jedno pozitivum zhubla jsem bez jakéhokoliv doplňku stravy. Bez skvělého týmu SVĚTA ZDRAVÍ v MĚLNÍKU bych to určitě nezvládla. Cítila jsem se dobře už při konzultaci. Mají profesionalní přistup a tak to ma být.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.