Nutriční terapeut Mladá Boleslav

Nutriční terapeut Mladá Boleslav

Bydlíte v Mladé Boleslavi a máte zájem o služby profesionální výživové poradkyně? Pokud nejste spokojení se svojí postavou, nejlepším řešením je obrátit se na skutečné specialisty. Takové najdete v síti výživových poraden Svět zdraví a jedna z nich se nachází právě v Mladé Boleslavi. Nabízíme zde komplexní balíček služeb, který zahrnuje profesionální diagnostiku na certifikovaných přístrojích, odborné konzultace a poradenství, prodej kvalitních doplňků stravy a individuální přístup ke každému klientovi. Chcete-li se s naší metodou blíže seznámit, vyplňte si nezávazně formulář na této stránce a my vám zavoláme, abychom se domluvili na přesném termínu vaší návštěvy.

V Mladé Boleslavi je výživová poradna Svět zdraví součástí nákupní zóny na okraji města, najdete ji na adrese Zalužanská 1463 u prodejny potravin Lidl. Otevřeno máme pět dní v týdnu, v pondělí od 9.00 do 18.30, v úterý a čtvrtek od 8.00 do 16.00, ve středu od 9.30 do 19.00 a v pátek od 8.00 do 13.00. V této provozovně pracují tři specialistky a jedna asistentka, nabízíme zde výživové poradenství i pro děti, sportovce a diabetiky.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 18:30

Út: 08:00 - 16:00

St: 09:30 - 19:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Zalužanská 1463 (u nového Lidlu, ul.Jičínská), 29301 Mladá Boleslav

telefon: 731 622 566

e-mail: mlada.boleslav@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Kosmonosy

• Řepov

• Vinařice

• Bakov nad Jizerou

• Dobrovice

• Nepřevázka

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Šárka Tůmová, nutriční poradkyně

Už jako malá holka jsem si přála léčit, proto taky nebylo jiné varianty, než absolvovat Střední zdravotnickou školu. Následně jsem studovala v jiném oboru a poté i moje pracovní cesta vedla jiným směrem. Díky své vlastní rodině, pro kterou chce přirozeně každá maminka to nejlepší, jsem začala shromažďovat informace o zdraví, výživě, homeopatii, a tak mě to hodilo zpět na tu správnou kolej. V roce 2012 jsem absolvovala vzdělávací program - Poradce zdravého životního stylu - výživový poradce, dietolog a bylo rozhodnuto. Začala jsem pracovat ve Světě zdraví jako výživový specialista, vrátila jsem se tak ke svému dětskému snu léčit a pomáhat. Moji klienti zhubli o více než 500 kg, mnozí z nich si odstranili zdravotní problémy a našli cestu k tomu nejen lépe vypadat, cítit se skvěle, ale žít zodpovědněji vůči svému zdraví. Má práce mě naplňuje, je mým koníčkem a navíc mi umožňuje další vzdělávání v oblasti výživy, ale i jiných alternativních metod léčby.

Bc. Romana Rechtigová, nutriční poradkyně

Oblast výživy člověka a skladba potravin mě vždy zajímaly. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu potravinářské technologie v Pardubicích a bakalářské studium na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Rozhodně nejsem zastáncem počítání kalorií ani přísných diet. Mojí snahou je navrhnout klientům úpravu jídelníčku spolu s vhodnou pohybovou aktivitou, aby pomalu a hlavně s trvalými výsledky dospěli k vysněnému cíli. Nejvíce mě nadchne, když vidím, že se klienti začnou cítit lépe, radují se ze života, z maličkostí…Mým cílem je, aby změna životního stylu byla pro klienty nenásilná a především zábavná. Ve volném čase ráda provozuji jakoukoli pohybovou aktivitu, jsem lektorkou Jumpingu®. Samozřejmě největší část volného času věnuji svým dětem, zahrádce, ráda vařím a studuji ty nejnovější trendy v oblasti zdravé výživy a životního stylu.

Eliška Hladíková, nutriční poradkyně

Jmenuji se Eliška Hladíková a pocházím z Vysočiny, z malé vesnice, kde jsem byla neustále ve styku s přírodou a možností sbírat vlastní ovoce a zeleninu ze zahrádky. Také byliny a rostliny z okolních louk nikdy nechybí v domácí přípravě čajových směsí, tinktur, mastí, krémů a mýdel. Proč vyvážený jídelníček a zdravé stravování? Postupem času, studiem a pozorováním, jsem jako většina z vás dospěla k závěru, že léky nebo i byliny podávané při propuknutí choroby, léčí následky, ne příčinu. Udržet si zdraví, kondici a psychickou vyrovnanost, vychází již od správné životosprávy, pohybu a prevence.

Iveta Karelová, asistentka

Můj počáteční letmý zájem o zdravý životní styl se postupem času stal mým koníčkem, a abych se mohla zdravé výživě věnovat naplno, absolvovala jsem kurz výživového poradce. Posléze jsem se přihlásila do výběrového řízení ve Světě zdraví, který mě nadchnul svým individuálním přístupem k člověku za pomocí Komplexní nutriční typologie, jež vede k dosažení optimálního zdraví, váhy a kondice. Chcete-li zlepšit přístup k sobě samým, ráda Vám na této cestě budu oporou.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Iveta (61)

Dá se říci, že obezita je celospolečenský problém. I já bojovala s nadváhou. S přibývajícími roky šla moje váha nahoru. Nikdy jsem se však nepoučila tak, abych dokázala efektivně zhubnout. Když moje hmotnost přesáhla 90 kg, rozhodla jsem se navštívit Svět zdraví. Tam jsem poznala tým přátelsky naladěných lidí. Pod odborným vedením výživové specialistky Elišky Hladíkové se mi podařilo zhubnout o 10 kg bez trápení a hladovění. Trpělivě mi vysvětlovala zásady správného stravování, kontrolovala jídelníček, radila a pomáhala v mnoha směrech. Mám doma knížku s výstižným názvem „Projezte se ke štíhlosti“. Až tady jsem pochopila a vyzkoušela na vlastní kůži.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.