Nutriční terapeut Most

Nutriční terapeut Most

Připadáte si moc tlustí nebo se vám zdá, že vaše postava nevypadá dobře? Chcete-li tento stav změnit a začít hubnout bez hladovění a nesmyslných extrémních diet, vyzkoušejte služby nutriční poradny Svět zdraví, která má jednu ze svých poboček přímo v Mostě. Naše zkušené specialistky provedou diagnózu vašeho organismu, sestaví vám jídelníček na míru a individuální dietní plán, doporučí vhodné nutriční doplňky a budou vám k dispozici při pravidelných konzultacích. Pokud chcete naši jedinečnou metodu vyzkoušet, stačí jen vyplnit formulář na této stránce a naše asistentka vám zavolá, abyste se domluvili na termínu návštěvy v naší mostecké poradně.

Mostecké výživové centrum Svět zdraví se nachází na ideálním místě, hned naproti oblíbenému nákupnímu středisku Central Most, na adrese Jaroslava Průchy 923/30. Provozovna je mezi obchodem s ložním prádlem a rychloopravnou obuvi. Otevírací doba této pobočky je od pondělí do čtvrtka vždy od 9.00 do 17.00, v pátek od 9.00 do 15.00. Klientům se zde věnují tři výživové specialistky a jedna asistentka, nabízíme mimo jiné i poradenství pro děti, diabetiky a onkologicky nemocné.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Jaroslava Průchy 923/30, 434 01 Most

telefon: 734 166 613

e-mail: most@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Braňany

• Havraň

• Strupčice

• Želenice

• Obrnice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Jana Gábová, nutriční poradkyně

O zdravou výživu a jsem se začala zajímat už na střední škole. V té době jsem také ráda vařila a zkoušela nové recepty. Své zkušenosti jsem nejvíce využila v době, když se mi narodil první syn a chtěla jsem mu připravovat co nejlepší stravu, protože věřím, že kvalitní výživa je základ pevného zdraví. Ve volném čase jsem četla knihy o výživě a doplňovala si znalosti, což mě časem přivedlo k myšlence, že bych se tomuto oboru ráda věnovala i v profesním životě. Absolvovala jsem kurz Poradce pro výživu a následně se seznámila s konceptem Světa zdraví, který mě nadchnul svým individuálním přístupem k člověku za pomoci Komplexní nutriční typologie, která vede k dosažení optimálního zdraví, váhy a kondice. Naskytla se mi tak neopakovatelná příležitost pomáhat druhým a předávat jim vlastní zkušenosti. Nejsem zastáncem počítání kalorií, usiluji o to, aby mé rady byly praktické a co nejsnadněji využitelné v praxi a abych klientům dodala podporu a usnadnila jim cestu k dosažení ideální váhy a zdraví.

Martina Adamová DiS., nutriční poradkyně

Sport je můj život a bez správného paliva nemůžeme podávat maximální výkony! To mě přesvědčilo i při mnohaletém reprezentování ČR v atletice. Vystudovala jsem Akademii tělesné výchovy a sportu, kde jsem se naučila, jak porozumět lidskému tělu, i to, jak o něj pečovat... Dle odborníků jídlo ovlivňuje zdraví ze 70 %, tzn., že to, co jíme a jak žijeme, může být prevencí civilizačních onemocnění. Nejsem zastáncem rychlých změn, které většinou nemají dlouhé trvání. Zhubnout není tak těžké, těžké je si váhu udržet. Změna životního stylu s postupnou změnou stravovacích návyků smysl má. Změna životního stylu znamená změnu postoje k sobě samému, k životu…

Karolina Strunz, nutriční poradkyně

 

 

 

Olga Nováková, nutriční poradkyně

 

 

 

Martina Pecová, asistentka

Asi jako každá žena se chci cítit a vypadat dobře. Vyzkoušela jsem proto mnoho různých diet a doporučení, ale všechno bylo vždy jen dočasné. Velkou náhodou jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví. Práce s lidmi mě velice baví a upravit své stravovací návyky a něco nového se v této oblasti přiučit jsem také chtěla, tak jsem spojila příjemné s užitečným. Denně se setkávám s řadou spokojených klientů, kteří dosahují svých cílů. Pozoruji, jak se mění před očima nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Samozřejmě se setkávám i s klienty, kteří jsou z počátku trošku nedůvěřiví, ale potom když vidí výsledky, cítí se dobře a hlavně mají někoho, kdo je podporuje a těší se z jejich úspěchů, rozhodně pak nelitují. Největší odměnou mé práce je radost a úsměv na tváři klienta, který s naší pomocí dostal novou chuť do života. Tato práce mě těší a naplňuje, protože má smysl a dokáže lidem změnit nejenom stravovací návyky, ale i jejich život k lepšímu.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Jaroslav (58)

Poznal jsem nepoznané, ochutnal neochutnané. Rozšířil jsem si obzory v oblasti stravování. Díky změně jídelníčku jsem eliminoval své zdravotní problémy .Nebolí mně tak často hlava, krevní tlak mám v normálu, nemám problémy s jícnem.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.