Nutriční terapeut Olomouc

Nutriční terapeut Olomouc

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl shodit přebytečná kila a získat lepší postavu? Chcete-li se dostat do skvělé formy bez hladovění nebo trápení se s extrémními dietami, nejlepším řešením bude návštěva výživového centra Svět zdraví. To má svoje pobočky po celém Česku a jedna z nich se nachází i v Olomouci, kde je přímo v centru města moderně vybavená provozovna s profesionálními nutričními poradci. Svět zdraví Olomouc vám pomůže snížit váhu a udržet si ji bez jojo efektu – získáte tak perfektní postavu a budete se cítit lépe. Objednat se nezávazně můžete přes kontaktní formulář a asistentka vám zavolá, aby se s vámi domluvila na přesném termínu.

V Olomouci má výživová poradna Svět zdraví svoji pobočku na adrese Komenského 889/14, jen pár minut cesty od vlakového nádraží a v těsné blízkosti historického jádra města. Otevřeno je každý všední den – v pondělí, úterý a čtvrtek od 8.30 do 17.30, ve středu od 11.00 do 19.00 a v pátek od 7.30 do 15.30. Pracují zde dvě specialistky a dva specialisté, někteří z nich se zaměřují i na výživu pro děti a pro diabetiky.

Otevírací doba

Po: 08:30 - 17:30

Út: 08:30 - 17:30

St: 11:00 - 19:00

Čt: 08:30 - 17:30

Pá: 07:30 - 15:20

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Komenského 14, 77900 Olomouc

telefon: 731 403 744

e-mail: olomouc@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Grygov

• Hněvotín

• Velká Bystřice

• Luběnice

• Kostelec na Hané

• Bystročice

• Charváty

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Hrabinová, majitelka

Když jsem přemýšlela, jakým směrem se ubírat, abych využila své manažerské schopnosti, dělala, co mě baví a věnovala čas do něčeho, co má opravdu smysl, byl pro mě Svět zdraví jasnou volbou. Potkávají se zde všechny mé pracovní priority: pomáhání lidem, individuální přístup ke klientům, zdravý životní styl, skvělý kolektiv, profesionální přístup, odbornost a v neposlední řadě opora stabilní společnosti a značky. Nejvíce si u nás cením individuálního a komplexního přístupu ke klientům. Kdy každý člověk má své potřeby, přání, ale také možnosti a my se vždy snažíme najít pro něj tu nejlepší cestu k dosažení jeho snu. Velký krok a možná ten nejtěžší, udělá člověk už jen tím, že se rozhodne začít. Je pak krásné sledovat, jak naši klienti dosahují vytyčených cílů a cítí se čím dál lépe a zdravěji.

Romana Pelikánová, nutriční poradkyně

Jmenuji se Romana a je mi 39 let. Přiznám se, že téměř do mých 30 let pro mě zdravý životní styl byl jen vzdáleným pojmem. Byla jsem baculaté dítě a sport pro mě znamenal trápení. Vše se ale změnilo narozením mých synů. Velmi mi záleželo na tom, co jim mám dát k jídlu,aby byli zdraví, hezky rostli a neměli nadváhu už jako děti, jak jsem to mívala já. A kdo jiný by jim měl jít příkladem než rodiče. Proto jsem začala doma zařazovat do jídelníčku jídla, která pro nás dříve nebývala běžná. A následně jsem si doplnila vzdělání ve výživě ukončené zkouškou, které jsem pak ještě doplnila certifikátem z dětské výživy a obezitologie.

Mgr. Martin Matera, nutriční poradce

Již od dětství mě rodiče vedli ke sportu a k různým pohybovým aktivitám. S přibývajícími léty jsem si začal uvědomovat, že sportovní výkon nezáleží pouze na tréninku, ale také na stravě a celkově na zdravém životním stylu. Při studiu na vysoké škole, kde jsem se hodně dozvěděl o fyziologii a anatomii lidského těla, jsem se začal výživě a zdravému životnímu stylu věnovat více. Práce nutričního specialisty je pro mě tedy zároveň i mým koníčkem.  Jako fitness trenér jsem se naučil zodpovědnosti, kterou za mé klienty mám, neboť jejich důvěra je pro mě  velmi důležitá. 

Monika Kopecká, nutriční poradkyně

Přála bych každému, mít práci, která jej baví a naplňuje. Tento sen jsem se rozhodla splnit právě sobě. Přestože má dlouholetá praxe byla ve vzdáleném oboru, vždy mě to však táhlo k otázkám výživy a zdraví ve spojení se sportem i vařením. Začala Jsem tedy studovat pod vedením lektora Mgr. Martina Jelínka, který je také autorem úspěšných knih o výživě.  A na mé otázky přišly odpovědi. S nimi přišly další a další otázky a další odpovědi. Bylo jasné, že kompromis není možný, výživa je profesí na plný úvazek a pro mne jedinou cestou.  Jsem velmi ráda, že mohu být součástí našeho týmu Světa Zdraví, kdy každý z nás dává do práce kus sebe. Naší prioritou je pomoci každému, kdo se rozhodne změnit svůj život k vlastnímu pocitu spokojenosti.

Martin Ira, nutriční poradce

Celý svůj život jsem vášnivým sportovcem a fanouškem zdravého životního stylu, k němuž neodmyslitelně patří i zdravé stravování. Proto jsem se během svého studia na vysoké škole tělovýchovné a sportovní začal aktivně zajímat o tuto problematiku. Zdravá výživa se stala součástí mého já a mým cílem je vést k ní i ostatní lidi. Na vlastní kůži jsem měl možnost vyzkoušet si, jaké to je přibrat a následně zhubnout 20 kilogramů a tedy i pozorovat, jak strava ovlivňuje podobu těla a fyzickou kondici. Není vždy jednoduché najít správnou cestu a motivaci ke změně svého života. Zdravé stravování není pouze o úpravě jídelníčku, ale především o změně dosavadních návyků a nalezení duševní rovnováhy. Naše tělo a zdraví je to nejdůležitější, co máme, i když to v dnešním uspěchaném světě nemusí být na první pohled patrné a může to znít jako klišé. Přesto si myslím, že neexistuje rozumnější investice, než ta do svého vlastního těla a zdraví.

Kateřina Šišková, asistentka

Zdravý životní styl a sport je již dlouho součástí mého života. Když jsem se tedy jednoho dne rozhodla, že chci změnit zaměstnání, práce v tomto oboru byla jasnou volbou. Není to pro mě pouze práce, ale zároveň i můj koníček. A proč zrovna Svět zdraví? Důvodů je opravdu mnoho a proto uvedu alespoň ten nejzásadnější. Na Světě zdraví se mi velice líbí, že klienti nedrží žádné diety. Učí se zde pomocí velmi individuálního přístupu postupně měnit svůj dosavadní životní styl, kdy nedílnou součástí je naučit se vnímat své tělo. Tato změna životního stylu má pozitivní vliv na zdraví a troufám si říci, že i na sebevědomí a celkovou energii člověka. Spokojený klient je dle mého názoru tou největší odměnou pro nás všechny! Jsem velice vděčná za to, že mohu být alespoň malou součástí těchto krásných změn.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Vít (33)

Zlepšily se i další sledované parametry, které byly na počátku nad hranicí normálu. Nejvíce mně však potěšila o 3 jednotky nižší hodnota viscerálního tuku, který je zdraví nebezpečný. V průběhu konzultací na pobočce Světa zdraví jsem si také všiml, že jeho klienty nejsou jen lidé trápící se kily navíc. Nejednou jsem tam potkal lidi, kteří byli velmi štíhlí. Uvědomil jsem si, že služby Světa zdraví Olomouc jsou pro každého, kdo chce poznat svoje tělo, být zdravý, vědět jak se stravovat a žít kvalitní život. Myslím si, že především poslední uvedená věc je v dnešní době neustálého prodlužování produktivního života více než aktuální. Jídlo tvoří zásadní složku našeho života a je jakýmsi palivem, na které „jedeme“. Investici do programu ve Světě zdraví Prolife Olomouc rozhodně nelituji a považuji ji za jednu z nejpřínosnějších. Stravování započaté za pomoci Světa zdraví se pro mě stalo standardem - napořád. 

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.