Nutriční terapeut Opava

Nutriční terapeut Opava

Obyvatelé Opavy, kteří se potýkají s nadváhou či obezitou, případně nejsou z jiných důvodů spokojení se svojí postavou, mají skvělou příležitost, jak tento stav změnit. Přímo v centru Opavy je otevřená výživová poradna Svět zdraví, kde vám pomohou změnit jídelníček i stravovací návyky a dostat se do perfektní kondice. Nemusíte se bát žádných drastických diet – metoda je založená na zdravém jídelníčku, který není těžké dodržovat, konzultacích s výživovými specialisty a kvalitních doplňcích stravy. Prvním krokem je vždy diagnostika organismu, kterou zde provádějí na moderních certifikovaných přístrojích. Nezávazně objednat se můžete pomocí kontaktního formuláře na této stránce, asistentka se pak s vámi dohodne na přesném termínu konzultace.

Opavské výživové studio Svět zdraví najdete velmi snadno, je totiž přímo v centru města na Dolním náměstí 20, hned u zastávky místní MHD. Tato pobočka má otevřeno po všechny pracovní dny, v pondělí, středu a čtvrtek vždy od 8.00 do 17.00, v úterý od 10.00 do 18.00 a v pátek od 8.00 do 15.00. Poradna je vhodná jak pro dospělé, tak i pro jejich děti – výživová specialistka na této pobočce se zaměřuje i na dětské nutriční poradenství.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 10:00 - 18:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Dolní náměstí 20, 74601 Opava

telefon: 775 890 589

e-mail: opava@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Kravaře

• Bruntál

• Horní Benešov

• Vítkov

• Slavkov

• Otice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Kolář, manažer

Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Bc. Aneta Špiláčková, nutriční poradkyně

Již od dětství jsem se věnovala různým pohybovým aktivitám. S přibývajícími léty jsem se začala více zajímat také o výživu a jak ovlivňuje zdraví člověka. Právě proto obor výživa a potraviny, který jsem vystudovala, byl pro mě jasnou volbou. Jsem ráda, že nyní pracuji ve Světě zdraví, kde můžu uplatnit i prohloubit své znalosti a pomoct tak klientům nejen splnit jejich sen, ale také předejít zdravotním komplikacím. Motto: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“

Gabriela Kubasová, nutriční poradce

Jako dítě jsem měla nadváhu a byla jsem terčem posměchu. V pozdějším věku jsem to chtěla změnit. Začala jsem se zajímat o zdravý životní styl, výživu, pohyb a sport. Vášeň a nadšení, které jsem do toho vkládala trvá do teď. Pracovat ve světě zdraví byl pro mě splněný sen. Líbí se mi přátelská atmosféra a individuální přístup. Mým cílem je pomoct klientům, aby byli odborníci na své tělo. Motto: Nezáleží na tom, co uděláme jednou za čas. Záleží na tom co děláme den za dnem.

Bc. Michaela Žmolíková, asistentka

Jako dítě jsem měla nadváhu a byla jsem terčem posměchu. V pozdějším věku jsem to chtěla změnit. Začala jsem se zajímat o zdravý životní styl, výživu, pohyb a sport. Vášeň a nadšení, které jsem do toho vkládala trvá do teď. Pracovat ve světě zdraví byl pro mě splněný sen. Líbí se mi přátelská atmosféra a individuální přístup. Mým cílem je pomoct klientům, aby byli odborníci na své tělo. Motto: Nezáleží na tom, co uděláme jednou za čas. Záleží na tom co děláme den za dnem.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Jana (53)

Každá skutečná změna začíná ve vaší hlavě. Změna znamená opustit staré, zapomenout na to co bylo, opustit zvyky a naučit se novému. Zvyk je to, co nám usnadňuje život, ale také brání začít něco nového. Osvoboďte se od zvyků a závislostí, naleznete svobodu a vaše svobodné rozhodnutí započne změnu. Osvoboďte své tělo od zbytečných tuků, cukrů, stabilizátorů, dochucovadel, umělých přísad a konzervantů a vaše tělo vám bude vděčné. Odmění se vám dobrým pocitem ze sebe sama, dobrou náladou, lepší kondicí, menší únavou.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.