Nutriční terapeut Ostrava – Porubská

Nutriční terapeut Ostrava – Porubská

Pokud bydlíte v Ostravě – Porubě, určitě vás potěší, že jednu ze svých ostravských poboček máme i na adrese Porubská 708/16, v blízkosti zimního stadionu a jen pár metrů od vyhlášené cukrárny Ollies. Navštívit nás můžete kterýkoliv pracovní den, otevřeno máme v pondělí a čtvrtek od 11.00 do 19.00, v úterý a středu od 8.00 do 16.00 a v pátek od 8.00 do 15.00. Na této pobočce poskytujeme i výživové poradenství pro děti.

Chcete se nejdříve s naší metodou jen seznámit? Vyplňte formulář na této stránce a rezervujte si termín úvodní konzultace – rádi vám vše vysvětlíme a v případě zájmu můžeme rovnou provést i základní diagnostiku vašeho organismu.

Otevírací doba

Po: 11:00 - 19:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 11:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Porubská 708/16, 70 800 Ostrava

telefon: 607 075 750

e-mail: ostrava.porubska@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Orlová

• Rychvald

• Karviná

• Bohumín

• Hlučín

• Studénka

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Veronika Harvánková, majitelka

Výživou a zdravým životním stylem se zabývám od 17 let,proto pracovat v Sunkins a mít pobočku Světa zdraví,bylo mým snem. Díky vědomostem už naše pobočka dokázala pomoci několika stovkám klientům a odměnou za to je vlna doporučení

Kateřina Gsylová, manažerka

Hledala jsem práci, která by mě bavila, naplňovala a zároveň byla přínosem pro okolí. Chtěla jsem pracovat s lidmi a pomáhat jim. Život mě naučil, že správnou životosprávou jde odvrátit spoustu zdravotních problémů. Ve Světě zdraví jsem našla způsob, jak realizovat své představy. Spokojenost a úsměv klientů jsou tou nejlepší odměnou. Motto:   " Nehledej důvod, proč to nejde, hledej způsob, jak toho dosáhnout ."

Bc. Radana Mozgová, nutriční poradkyně

„Polovina z toho, co sníme, udržuje na živu nás; druhá polovina našeho lékaře.“ Protože jsem na vysoké škole studovala ekonomii a mnoho let jsem se věnovala personalistice, věděla jsem, že práce s lidmi je přesně to, čemu se chci věnovat a co mě baví. Jako personalistka jsem byla v kontaktu s lidmi pořád, ale chyběla mi možnost s nimi více mluvit, naslouchat a radit jim. Když jsem před několika lety objevila možnost stát se výživovým poradcem, neváhala jsem ani minutu: tušila jsem, že tohle je práce přesně pro mě. Od té doby se vlastně neustále vzdělávám: přečetla jsem všechny možné knihy o výživě, absolvovala další specializované kurzy, a s každou další přečtenou knihou a ukončeným kurzem jsem se propadala do pochyb, kolik toho vlastně ještě nevím. Nestačí jen „něco“ si přečíst, nebo získat „nějaký papír“ - velmi brzy jsem pochopila, že otázka vyvážené stravy a zdravého životního stylu je celoživotní náplní, a studovat je nutné neustále. Ve Světě zdraví jsem našla splnění všeho, co od zajímavé práce očekávám: denně se setkávám s novými lidmi, poslouchám jejich příběhy, jejich trápení, jsem pro ně nejen výživovým poradcem, ale často také psychologem a vím, že mám možnost, jejich životy navždy změnit.A to je věc, kterou Vám nabídne málokdo...

Denisa Mikulová, DiS, nutriční poradkyně

Motto: "Směr je důležitější než rychlost." Nedílnou součástí mého života již od útlého dětství byl sport. Což byl už jen krůček ke správné životosprávě a zdravému životnímu stylu.
Je zřejmé, že jídlo a celý potravinářský průmysl býbe světem. Fakt, že internet a papír snese vše, mě přivedlo k rozhodnutí vystudovat obor Nutriční terapeut a aspoň částečně příjít na to, jak to s těmi potravinami, jídlem a zdravím opravdu je. Když procházím supermarketem a koukám lidem do nákupních vozíků, jsem přesvědčena, že osvěta a vzdělání populace v tomto oboru je nutností a jsem ráda, že mohu být jeho nástrojem. Protože ve zdravém těle je zdravý duch. Prostřednictvím Světa zdraví pomáhám lidem otevírat oči.

Eva Červenková, nutriční poradkyně

Lidské tělo je dokonalý mechanismus, který mě nepřestává fascinovat. Na střední škole jsem se začala zajímat o to, jak funguje a jak dochází ke vzniku nemocí. Místo jejich léčby jsem se ale rozhodla zaměřit na prevenci, což mě přivedlo k výživě a zdravému stravování. Od té doby se v této oblasti neustále vzdělávám, pročítám odborné publikace a sleduji výživové trendy, včetně alternativních způsobů stravování. Práce ve Světě zdraví pro mě přestavuje propojení práce s koníčkem, umožňuje mi neustále se rozvíjet, využívat získané znalosti a pomáhat lidem, aby se cítili skvěle a žili svůj život kvalitněji.

Kristýna Gsylová, asistentka

Vystudovala jsem obor Analýza potravin. Zde jsem poprvé pochopila, že potraviny v současné době neobsahují dostatečné množství živin, pro správné fungování organismu. Výživa a výživové poradenství začalo být nutností, proto jsem hledala práci, kde bych mohla pomoc a poradit lidem, kteří se o zdravý životní styl zajímají ať už z estetických nebo ze zdravotních důvodů. Jelikož Svět zdraví nabízí řešení obou variant, jsem ráda, že mohu být jeho součástí. Každý den se těším na známé tváře a na úsměvy klientů. Mojí motivací je spokojený klient, který dokázal díky naší pomocí snížit svou váhu, získal více energie a vitality, nebo klient, jemuž byly sníženy lékařem léky, díky zlepšení zdravotního stavu. Motto: "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek!

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Miroslav (41)

Od šesti do třiceti let jsem byl aktivní sportovec, nejprve jako hokejista a posléze, protože nejsem příliš vysokého vzrůstu, jsem byl nucen přejít na hokeji podobný hokejbal. S nadváhou jsem tedy nikdy neměl problémy. A také jsem nikdy nepomyslel  na to, že bych někdy musel, v tomto smyslu, vyhledat odbornou pomoc. Vše se změnilo, když jsem s aktivní činností skončil. Moje váha začala růst a ještě zintenzivnila, když jsem se rozhodl, doplnit si vzdělání studiem VŠ. Náročné studium se na mně podepsalo naprostým úbytkem jakýchkoliv fyzických činností, soustředěním se na pouhé vysedávání u PC . Sedění v práci a sedění doma nutně vedlo k tomu , že jsem přibral na váze cca 18 kilo a pohyboval se přibližně na 95 kilech. Mojí známí mne přestávali na první pohled poznávat. Po úspěšném ukončení studia, přes úvodní neúspěchy se snížením váhy, jsme pochopil, že sám si nepomůžu  a vyhledám odbornou pomoc . Moje manželka mně upozornila na webové stránky Světa zdraví a já jsem si řekl, že nemám co ztratit ( tedy krom kil samozřejmě 😀 ) a oddal jsem se péči odborníků. Při obdržení jídelníčku jsem ho začal na sobě aplikovat velmi důsledně a váha šla dolů rychlostí jednoho kila týdně, přičemž mi má poradkyně sdělila, že optimum je asi půl kila týdně. Postupem času se sice váhový úbytek nakonec zpomalil a po necelých šesti měsících jsem shodil 10 kilo, ale jako největší přínos pro mě považuji to, že jsem si jídelníček a návyky s ním spojené osvojil. Chutná mi a chci u něj  i nadále zůstat. Navíc jsem začal se svou starší dcerou hrát rekreačně florbal a fyzická aktivita mi jistě pomůže k tomu, abych se dostal na svou předsevzatou váhu 80 kilo a udržel si jí. Musím tedy poděkovat lidem ze Světa zdraví za to, že mi dokázali pomoci a ukázali mi cestu ke zdravému způsobu života .

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.