Nutriční terapeut Ostrava

Nutriční terapeut Ostrava

Nabízíme nejlepší poradenské služby pro všechny obyvatele Ostravy, kteří mají zájem o redukci svojí váhy nebo změnu jídelníčku a životosprávy. Výživová studia společnosti Svět zdraví jsou rozmístěna po celém území ČR a jejich počet neustále roste. Ostrava mezi nimi samozřejmě nemůže chybět, a dokonce jsou v ní hned dvě pobočky –  jedna v Porubě a druhá přímo v centru města.

Koncept výživových poraden Svět zdraví není zdaleka jen o samotném poradenství, ale přináší ucelený komplex služeb pro každého zájemce o snížení váhy nebo o lepší postavu. Prvním krokem je vždy diagnostika – naše studia nabízejí unikátní metabolickou diagnostiku od RNDr. Fořta, kterou provádíme na moderních certifikovaných přístrojích. Pak s vámi probereme vaše stravovací návyky i životní styl a sestavíme vám individuální dietní plán včetně jídelníčku. Po celou dobu hubnutí se vám samozřejmě budeme věnovat při konzultacích, takže budete mít naši maximální podporu a péči.

Naši nutriční specialisté nabízejí svoje služby nejen dospělým, ale řada z nich se věnuje i dětské výživě. Někteří poradci mají zaměření i na výživu pro sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné. Využít našich služeb tak může úplně každý, kdo má zájem udělat něco pro svoje tělo a chce se začít zdravěji stravovat. Pro každého klienta sestavujeme zcela individuální plán, který zohledňuje jeho potřeby a zdravotní stav. Díky propracovanému systému dosahují naši klienti vynikajících výsledků a už v prvních týdnech diety pozorují zřetelnou změnu.

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Denisa, nutriční poradkyně

Nedílnou součástí mého života již od útlého dětství byl sport. Což byl už jen krůček ke správné životosprávě a zdravému životnímu stylu. Je zřejmé, že jídlo a celý potravinářský průmysl býbe světem. Fakt, že internet a papír snese vše, mě přivedlo k rozhodnutí vystudovat obor Nutriční terapeut a aspoň částečně příjít na to, jak to s těmi potravinami, jídlem a zdravím opravdu je. Když procházím supermarketem a koukám lidem do nákupních vozíků, jsem přesvědčena, že osvěta a vzdělání populace v tomto oboru je nutností a jsem ráda, že mohu být jeho nástrojem. Protože ve zdravém těle je zdravý duch. Prostřednictvím Světa zdraví pomáhám lidem otevírat oči.

Jana, spokojená klientka

Po mém druhém těhotenství v 39 letech jsem přibrala postupně asi 5 kg. V té době jsem však vážila přes 80 kg a váha nešla dolů, přestože jsem se snažila nepřejídat a nejíst sladkosti. Péče o malé dítě a dálkové studium na vysoké škole zabralo hodně času, i když se mi rodiče snažili vyjít vstříc s hlídáním, na nějaké sportovní aktivity jsem neměla vůbec pomyšlení. Dost často mě trápila bolest hlavy, cítila jsem se pořád unavená a vyčerpaná, lékařka mi navíc zjistila vysoký krevní tlak. Byl to takový začarovaný kruh a nevěděla jsem jak z něho ven. Jednou mi kamarádka poradila, ať zkusím Svět zdraví. Ona už měla svou vlastní zkušenost a sama zhubla během krátké doby. Rozhodla jsem se, že to také zkusím. Na   internetu jsem si tedy našla Svět zdraví, přečetla příběhy klientů, které mě inspirovaly a vyplnila jsem přihlášku. Kontaktovali mě z poradenského centra Svět zdraví a domluvily jsme konzultaci s výživovou poradkyní. Na vstupní konzultaci mi vše vysvětlila a podle mého metabolického typu a krevní skupiny vytvořila vzorový jídelníček a řekla, které potraviny jsou pro mě vhodné, které nevhodné, kdy a co jíst. Chodila jsem na pravidelné kontroly, kde jsem byla chválena, jelikož jsem vše dle pokynů dodržovala, váha šla dolů. Dnes se cítím opět ve formě, mám hodně energie, začala jsem se pravidelně věnovat cyklistice a jednou týdně zajdu i na jógu. Prášky na vysoký krevní tlak jsem přestala užívat, bolesti hlavy a migréna jsou minulostí. Do posilovny sice nechodím, ale každý den se snažím aspoň hodinu a půl věnovat sportovním aktivitám. S hubnutím nekončím, ale pokračuji dál.

Naše pobočky v Ostravě

Ostrava – Porubská

Po: 11:00 - 19:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 11:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Ostrava – nám. Msgre Šrámka

Po: 09:30 - 18:00

Út: 09:30 - 18:00

St: 09:30 - 18:00

Čt: 07:00 - 15:30

Pá: 07:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Mapa poboček

Nutriční poradenství

V celé síti poradenských center Svět zdraví si můžete zakoupit exkluzivní doplňky stravy značky SUNKINS. Jedná se o mimořádně kvalitní produkty, které vám pomohou např. se spalováním tuků nebo s očistou organismu a dodají vám potřebné živiny, které vaše tělo potřebuje. Na obou ostravských pobočkách si můžete jednotlivé produkty zakoupit, naše výživové specialistky vám rády poradí, který doplněk je pro vás nejvhodnější.

Chcete naše služby jen nezávazně vyzkoušet nebo získat více informací? Objednejte se prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce – po jeho vyplnění se vám telefonicky ozve naše asistentka a domluví se s vámi na ideálním termínu.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.