Nutriční terapeut Písek

Nutriční terapeut Písek

Nejlepší výživové poradenství v Písku nabízí nutriční centrum Svět zdraví, které se nachází v centru tohoto jihočeského města, kousek od Kamenného mostu. Svět zdraví je určený všem, kteří nejsou spokojení se svojí váhou nebo postavou, případně by chtěli zlepšit svoji fyzickou kondici. Výživoví specialisté zde svým klientům pomáhají především s redukcí hmotnosti a změnou jídelníčku, jejich služby jsou navíc vhodné i pro děti a mladistvé nebo pro osoby trpící cukrovkou. Zájemci si mohou vybrat z široké nabídky služeb, která začíná vstupní diagnostikou a pokračuje přes profesionální poradenství, sestavení individuálního dietního plánu, pravidelné konzultace, vytvoření vhodného jídelníčku nebo prodej špičkových doplňků stravy. Jste z Písku a máte zájem o naše služby? Vyplňte si krátký kontaktní formulář a naše asistentka vám zavolá pro rezervaci termínu vaší návštěvy.

Písecká nutriční poradna Svět zdraví je umístěna ve středu města, na adrese třída Národní svobody 468. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka, vždy od 9.00 do 17.00, od pátku do neděle je pobočka zavřená. V této provozovně pracují i specialisté na dětskou výživu, jedna specialistka se pak věnuje i poradenství pro diabetiky.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 19:00

Čt: 09:00 - 19:00

Pá: Zavřeno

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

třída Národní svobody 468, Pražské Předměstí, 39701 Písek

telefon: 737 272 097

e-mail: pisek@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Kluky

• Ražice

• Heřmaň

• Žďár

• Záhoří

• Protivín

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Kateřina Pauknerová, majitelka

Na základě vlastních zdravotních komplikací jsem se snažila najít cestu. Myslím, že právě Svět zdraví mi ukázal směr a já se z tohoto  výletu nechci nikdy vrátit.

 

Mgr. Veronika Polanská, nutriční poradkyně

Skloubila jsem vzdělání se životním stylem a praxí a to chci předat dál a doufám, že díky Světu zdraví se mi to i daří.

 

Bc. Jan Procházka, nutriční poradce

K výživě jsem se dostal především skrze sport. Ve sportu je rozhodujícím faktorem výkon. Výkon sportovce i člověka jako takového je závislý na trénovanosti těla a jeho výživě. Z tohoto důvodu jsem se začal čím dál více zabývat výživou, která mi dovolila více trénovat a podávat tak lepší výkony. Svoji sportovní kariéru jsem ukončil v důsledku zranění, nicméně u výživy a zdravého životního stylu jsem zůstal i nadále a věnoval se tomuto oboru ještě intenzivněji než předtím. Vždy jsem rád objevoval a zkoušel nové potraviny, přístupy ke stravě i různé výživové techniky týkající se konkrétních cílů. Ať už byly výsledky pozitivní či negativní, vždy šlo především o nové znalosti a zkušenosti, které mě posunuly dál, a které teď mohu prostřednictvím Světa zdraví předávat dalším lidem, kteří to potřebují.

Zuzana Bláhová, asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojeného klienta

Pavel (47)

Zpočátku jsem trochu trpěl, ale najednou jsem zjistil, že to jde a dokonce, že se lépe cítím. Pivo jsem pil jen, když jsem měl chuť a ne na žízeň a zjistil jsem, že si na něm teď lépe pochutnám. Chuť na sladké jsem zahnal ovocem. Obědy jsem měl v práci jako obvykle, ale myslel jsem si na svačiny. Jedl jsem mnohem víc jídla a paradoxně mi šla váha dolů, ale jen čistý tuk. To pro mě bylo velké překvapení, že k nižší váze se musím projíst.  Zařadil jsem pohyb, měl víc energie a cítil se lehčí. Ocenil to i můj pes. Pravidelné kontroly mi pomáhaly v motivaci, když se váha zastavila, většinou jsem věděl proč se to děje a naučil se s tím zacházet. Stačilo to jen dostat do hlavy – vyndat pivo a bůček – zařadit selský rozum a zjistit jak Vaše tělo funguje – občas si taky zahřeším, ale už vím jak na to. Tím chci poděkovat všem ze Světa zdraví v Písku. Dokázali mě motivovat a vše mi podrobně vysvětlit. Nebojte se toho, opravdu to stojí za to. Ten pocit už bych za nic nechtěl vyměnit a doufám, že si váhu i tento životní styl dokážu udržet po celý život.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.