Nutriční terapeut Plzeň

Nutriční terapeut Plzeň

Komplexní výživové poradenství a ty nejlepší služby pro všechny, jenž chtějí změnit svoji životosprávu a začít žít zdravěji, nabízí nutriční studio Svět zdraví v Plzni. Naše jedinečná metoda, za kterou stojí řada zkušených odborníků v čele s RNDr. Petrem Fořtem, zahrnuje kompletní diagnostiku, profesionální poradenství, konzultace, sestavení jídelníčku a dietního plánu na míru nebo prodej kvalitních výživových doplňků pro snadnější hubnutí. Rádi vás v našem moderním výživovém centru v Plzni přivítáme – objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře a rezervovat si tak termín vaší návštěvy.

I v Plzni je nutriční centrum Svět zdraví umístěno na dobře dostupném místě v centru města – najdete nás na adrese Zbrojnická 1, mezi drogerií Teta a prodejnou obuvi Baťa. Otevírací doba je od pondělí do čtvrtka vždy od 9.00 do 18.00, v pátek nás můžete navštívit od 9.00 do 15.00. V plzeňské pobočce pracuje hned pět výživových specialistek a jedna asistentka, v našem týmu jsou i odborníci na dětskou výživu a výživu pro sportovce.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 18:00

Út: 09:00 - 18:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Zbrojnická 1, 30100 Plzeň

telefon: 734 433 166

e-mail: plzen@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Švihov

• Třemošná

• Horní Bříza

• Nýřany

• Dobřany

• Stod

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Jitka Šmucrová, majitelka

I po několika letech ve Světě zdraví věřím tomu, v čem podnikám, našim službám a produktům. Řadu z nich jsem vyzkoušela a na některých jsem již závislá. Užívám nejen naše spalovače před sportem, ale čaj a kávu mám již v denním menu, v kabelce proteinové tyčinky pro záchranu, detoxikační bylinky užívám po celou dobu a díky tomu mám srovnané ph organismu, prostě mám vše vyzkoušené a osvědčilo se mi to. Nikomu naše produkty nenutíme, zdravě se dá žít i bez nich, ale když Vám pomáhají rychleji nastartovat organismus, pročistit tělo a spalovat tuky, proč je nevyužít 🙂 Investice do svého zdraví se vyplatí. Budu ráda, pokud přijdete k nám na pobočku, ať již jako naši klienti nebo jen tak, ale pokud se někteří z Vás zamyslíte nad svým životním stylem, přehodnotíte jej, pak i to je pozitivní krok. Ať s námi nebo bez nás. Naši nutriční terapeuti se neustále vzdělávají ve svém oboru, spolupracují s Lékařskou radou a pod jejich dohledem se každý naučí jak se celoživotně stravovat, aby se nedostavil jojo-efekt a zhubnutí bylo trvalé, tím se eliminuje i riziko řady zdravotních potíží. A to snad za námahu stojí! Alespoň mně a mým blízkým ano. Moje motta jsou : Na každého jednou dojde a Všechno zlé je pro něco dobré.

Markéta Hytmanová DiS., nutriční poradkyně

Již od malička jsem tíhla ke zdravému životnímu stylu, hodně jsem sportovala a jelikož se u nás vařila typická česká kuchyně, učila jsem se vařit sama zdravější pokrmy. Po střední škole jsem šla na lékařskou fakultu, kde po dokončení 6. semestru jsem se rozhodla začít vydělávat. Spousta lidí se mě ptá, zda toho nelituji, ale tak to opravdu není. Škola mi dala spoustu cenných vědomostí, bez kterých bych se dnes neobešla. Otevřela jsem si svou výživovou poradnu, udělala fitness trenérský a výživový kurz .Podnikala jsem zhruba rok a do toho začala studovat vyšší odbornou školu zdravotnickou v oboru nutriční terapeut. Jednou jsem šla kolem výlohy, kde byl inzerát, že hledají výživové poradce. Tenkrát jsem si řekla, proč to nezkusit, obohatit se o další zkušenosti v oboru. Tak jsem přišla na přijímací řízení do Světa zdraví, kde mě hned druhý den přijali. Byla jsem hrozně nadšená, jelikož pan doktor Fořt byl vždy mým knižním vzorem a splnil se mi sen, když jsem se s ním mohla tváří v tvář setkat a účastnit se jeho přednášek. Práce mě s každým dalším úspěšným klientem více uspokojovala. Jsem moc ráda, že můžu vracet klientům úsměv na tváři, sebedůvěru, zdravé tělo i duši. Dnes je to již sedmý, co pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a za svoji práci jsem neskutečně vděčná. Se svými klienty jsem zhubla přes 3000 kg. Vstávám s úsměvem na tváři a těším se na mé spokojené klienty, kterým bych chtěla tímto moc poděkovat. Jelikož, kdo dnes může říct, že jeho práce je zároveň jeho koníčkem?! A samozřejmě velké díky celému týmu Světa zdraví.

Bc. Michaela Podzimková, nutriční poradkyně

Ne vždy jsem propagovala zdravý životní styl, proto má cesta ke zdravému životnímu stylu a stravování byla trnitá. Prvním impulzem ke změně byla má rodina a po delší době přítel, se kterým jsem si více uvědomovala své nedostatky. Ke konci střední školy jsem začala více přemýšlet o tom, co jím, a začala se tomu více věnovat. Proto má volba následného vzdělání byla směrem k Výchově ke zdraví. Postupně se mé znalosti v oboru výživy a zdravého životního stylu rozvíjely a měly značný vliv na mé životní hodnoty. V jakémkoli vztahu je pro mne důležitá komunikace a porozumění, protože to je základ úspěchu. V oboru se ráda vzdělávám dále a ještě raději vzdělávám a pomáhám lidem, kteří to potřebují. Motto: „Člověk, který je zdráv, má mnoho přání. Člověk, který je nemocen, má jen jedno.“

Dagmar Tonková DiS., nutriční poradkyně

Ke zdravé výživě jsem se nedostala zcela klasickým způsobem jako většina lidí, ale dalo by se říci, že jsem se k ní projedla postupně. Před několika lety se moje váha vyšplhala na 85 kilogramů, kdy při mé výšce 168 cm to nebyla zrovna muší váha, byla to váha, která se řadí jíž do kategorie obezity. Během vstupu na střední školu jsem se ale rozhodla něco změnit, chtěla jsem zhubnout a líbit se okolí, protože ten tlak okolí, který vnímá vaši váhu velmi kritičtěji než vy sami, byl již neúnosný.
Hubnutí nešlo tak jednoduše a rychle, jak jsem očekávala. Zkoušela jsem různé diety, alternativní stravování, zkrátka jsem se chtěla toho břímě tuku zbavit a to napořád. Povedlo se mi to. Navíc jsem se během mé redukce naučila o výžive toho tolik, že přesně vím, co opravdu pomáhá kilogramy odbourat. Nyní se moje váha pohybuje okolo 57 kilogramů, kdy si tuto váhu úspěšně a dlouhodobě udržuji. Pokud to tedy shrnu, tak mám aktuálně shozeno necelých 30 kilogramů. Záliba k zdravé výživě, kdy jsem se sama na sobě naučila, co je vhodné jíst a nejíst, mě přivedlo ke studiu nutričního terapeuta, kdy jsem chtěla své zkušenosti prohloubit . Řekla jsem si, že když jsem to dokázala já sama, tak to chci naučit i ostatní a výběr tohoto zdravotnického oboru je pro mě tím pravým. Jak většina z nás ví, tak procento obézních osob v naší populaci stále enormě stoupá a mým jediným cílem je toto procento snížit a naučit mé klienty, že zdraví máme opravdu jen jedno a je nutné o něj pečovat s láskou, protože život utíká velmi rychle mezi prsty a není čas nic odkládat. A co z toho plyne? Když jsem to dokázala já, tak vy se mnou to dokážete také! Můj oblíbený citát: Jíme totiž proto, abychom žili, nežijeme proto, abychom jedli!

Dominika Biháriová DiS., nutriční poradkyně

 

 

 

Eliška Nová DiS., asistentka

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Jana (41)

Potíže s váhou jsem začala řešit po třech těhotenstvích, která dala mému tělu pořádně zabrat. Po každém dítěti mi zůstalo pár kilogramů nahoře a nakonec se váha zastavila výše, než jsem chtěla. Zkusila jsem s nadváhou bojovat sama, ale nedařilo se mi. Přidaly se i zdravotní problémy se štítnou žlázou. Odvahu mi dodala moje kamarádka, která úspěšně bojovala s nadváhou pomocí výživové poradkyně. Reklamu na Svět zdraví jsem tak potkala v pravý čas. Chvíli jsem váhala a pak se objednala na vstupní pohovor. Byla jsem velmi příjemně překvapena a rozhodla se redukovat váhu pomocí Světa zdraví. Mojí výživovou poradkyní byla Bc. Michaela Podzimková a byla jsem nadmíru spokojena. Poradila mi, jak se stravovat a pomohla mi najít řešení, když jsem měla nějaký problém. Bylo příjemné vidět každou konzultaci, jak jde váha dolů.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.