Nutriční terapeut Poděbrady

Nutriční terapeut Poděbrady

Potýkáte se s problémy s nadváhou nebo obezitou? Nelíbí se vám vaše postava a chtěli byste se začít stravovat lépe a zdravěji? Různé diety mnohdy pomohou jen krátkodobě, a navíc po nich často dojde k nechtěnému jojo efektu. Mnohem lepší řešení nabízí výživová poradna Svět zdraví Poděbrady, která přináší unikátní metodu a individuální přístup ke každému zájemci. Provádíme kompletní diagnostiku organismu, odborné poradenství, pravidelné konzultace a sestavujeme vhodné jídelníčky na míru. Pomůžeme vám zhubnout a udržet se ve skvělé kondici, a to bez hladovění a namáhavých diet. Chcete naši metodu vyzkoušet? Vyplňte si kontaktní formulář a naše asistentka vám zavolá, abyste se domluvili na vhodném termínu návštěvy naší poděbradské poradny.

V Poděbradech najdete pobočku výživového poradenství Svět zdraví na adrese Husova 6/17, jen pár metrů od supermarketu Albert. Otevřeno máme od pondělí do pátku vždy od 10.00 do 15.00, v případě domluvy se lze objednat i na sobotní termín. Tým této poradny tvoří několik zkušených nutričních specialistek, nabízíme i poradenství pro děti, sportovce a diabetiky.

Otevírací doba

Po: 10:00 - 15:00

Út: 10:00 - 15:00

St: 10:00 - 15:00

Čt: 10:00 - 15:00

Pá: 10:00 - 15:00

So: Dále dle objednání

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Husova 6/17, 290 01 Poděbrady

telefon: 734 141 458

e-mail: podebrady@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Nymburk

• Městec Králové

• Sadská

• Pečky

• Nový Bydžov

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Martin Krejčovský, manažer

Můj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začaly trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím. Vždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem.

Bc. Nikola Kratinová, manažerka

O zdravý životní styl jsem se začala zajímat před lety, nejprve kvůli zdravotním problémům, později kvůli nebezpečně stoupajícím číslům na váze. Nikdy jsem nebyla zastánce drastických diet, snažila jsem se spíše změnit jídelníček, zdravě upravovat jídla a více sportovat. I proto jsem nemohla odmítnout příležitost pracovat ve Světě zdraví. Svět zdraví není o dietách, zde se člověk naučí zdravému životnímu stylu a mít se rád. Tato práce mě velice baví a naplňuje. Dělá mi radost, když vidím úspěchy našich spokojených klientů, kteří se nám mnohdy mění před očima. Jsem vděčná za možnost pracovat ve Světě zdraví a mít práci, která má smysl.

Bc. Václava Feibergová, nutriční poradkyně

Zdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální. Začněte tedy naslouchat a buďte lepší než většina lidí, kteří si jen stěžují a čekají, že za ně někdo něco udělá. Protože jste to právě Vy, kdo má kvalitu svého života v rukou, Vy jste jejím tvůrcem

Alžběta Kozáková DiS., nutriční poradkyně

O výživu jsem se začala zajímat od roku 2009. V tomto roce jsem nastoupila na střední zdravotnickou školu v Praze na obor nutriční asistent. Začala jsem vnímat, jak se stravujeme my doma, a jak by to mělo vypadat dle toho, co jsme se učili. Rozdíl byl zásadní. Obezitu a s ní komplikace spojené máme v rodině, ale nikdo ji neřešil. Bylo tedy jen na mně, abych svoji stravu měnila a hlídala, a nesklouzla do zajetých rodinných kolejí. V roce 2013 jsem úspěšně odmaturovala a rozhodovala se, jak budu pokračovat dál. Chtěla jsem se posunout dál, tak jsem nastoupila na vyšší odbornou školu na obor potravinářská technologie a biotechnologie. Obor byl zajímavý, avšak složitý. Přestoupila jsem na obor diplomovaný nutriční terapeut a v červnu roku 2016 jsem úspěšně složila absolutorium. Proto se řídím krédem: „I neúspěch je zkušenost, která nás posouvá dál. Důležité je nevzdat to. “ Při studiu jsem začala pracovat pro FN v Motole, kde jsem s výživou pomáhala onkologickým pacientům a pacientům s cystickou fibrózou. Ráda pomáhám lidem a ráda pomůžu i vám. Nejen zredukovat vaši váhu, ale také se zorientovat ve výživě.

Barbora Dočkalová, asistentka

Mám osobní zkušenost, což je nedocenitelné. Upravila jsem svou stravu, přidala pohyb a v poměrně krátkém časovém období dosáhla nižší váhy. Snažím se stále načerpat informace o správné výživě a životosprávě. A protože je to pro mě správný směr, získala jsem i pozici asistentky ve Světě zdraví. Těším se na svou práci i na vás.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Renáta (49)

Do Světa zdraví mě přivedl můj zdravotní stav. Na preventivní prohlídce mi zjistili vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a vysoké jaterní testy. Také jsem trpěla jsem na bolesti kloubů. Aktuálně se mi zlepšily všechny hodnoty a mé problémy s klouby vymizely. Začala jsem s váhou 63 kg. Paní specialistka mi navrhla program na 6 měsíců. Po skončení programu jsem o 7 kg lehčí, a to hlavně co se týče tuků. Zhubla jsem hlavně v oblasti břicha, a to o 23 cm. Tedy jsem zredukovala v místech, kde jsem potřebovala. Stouplo mi sebevědomí a celému týmu Světa zdraví jsem moc vděčná za pomoc.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.