Nutriční terapeut Praha 1 – Dlážděná

Nutriční terapeut Praha 1 – Dlážděná

Tato výživová poradna se nachází přímo v centru Prahy na adrese Dlážděná 1003/5. Pokud k nám budete cestovat s MHD, nejblíže to budete mít ze zastávky Masarykovo nádraží, metrem je nejblíže zastávka Náměstí republiky. Otevřeno má tato pobočka každý pracovní den, v pondělí, středu a pátek od 8.00 do 16.30, v úterý a čtvrtek od 11.30 do 20.00. Pracují zde tři výživoví specialisté a jedna asistentka, zaměřujeme se i na poradenství pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné.

V pražské poradně Svět zdraví na Dlážděné ulici už jsme spoustě lidí pomohli splnit si sen o štíhlé postavě a skvělé kondici. Rádi pomůžeme i vám – pokud chcete naše služby vyzkoušet, objednejte se přes kontaktní formulář (případně telefonicky či mailem) a rádi vás v našem výživovém centru přivítáme. Vstupní konzultace trvá cca 45 až 60 minut a její součástí je i diagnostika organismu.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 16:30

Út: 11:30 - 20:00

St: 08:00 - 16:30

Čt: 11:30 - 20:00

Pá: 08:00 - 16:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Dlážděná 5, (metro Náměstí Republiky a Hlavní nádraží), 11000 Praha 1

telefon: 775 897 836

e-mail: praha.dlazdena@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Martin Kolář, manažer

jmenuji se Martin Kolář, pocházím z Klatov a vystudoval jsem Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Působil jsem aktivně jako osobní trenér a výživový poradce Světa zdraví. Je pro mě ctí, že nyní mohu pomáhat nejen klientům, ale i našim specialistům po odborné a profesní stránce. Neustále se aktivně vzdělávám, absolvuji nejrůznější kurzy a jsem držitelem mnoha licencí z oblasti sportu a výživy. Zdravým životním stylem, sportem a výživou se zabývám více než 15 let, z toho posledních 10 let profesionálně na vrcholové úrovni. Od dětství jsem byl rodiči vedený ke sportu, kdy jsem se přes kopanou a úpolové sporty dostal postupně v rámci zvyšování kondice i k posilování a výživě. Přečetl jsem si o tréninku a výživě vše, co se mi dostalo pod ruku. Díky mnoha pokusům a omylům jsem objevil tréninkový systém a dietu, které mi nejvíce vyhovují. Avšak každý jsme odlišný. Co může být nejdokonalejším postupem pro dosažení nejlepších výsledků pro jednoho, nemusí být dobré a fungovat u druhého. A právě tato jedinečnost každého z nás je pro mě impulzem pro neustálé vzdělávání se a bádání v oblasti tréninku a hlavně výživy. Proč tedy se stejným dietním i cvičebním plánem jeden zhubne a druhý zažije trpké zklamání? Teprve spoluprací se Světem zdraví a programem Komplexní nutriční typologie se mi otevřeli oči a otázky ohledně výživy a různorodosti typologií člověka byly zodpovězeny. UŽ NEEXPERIMENTUJTE a přijďte se poradit za odborníky ze Světa zdraví. Bez respektování metabolické odlišnosti každého jedince, poznání fungování jeho těla a biochemického vyšetření krve není možné sestavit individuální výživový plán a pomoci zhubnout tak, jak je Vám geneticky přirozené. A takový je i přístup a princip práce specialistů ve Světě zdraví… Dovolte nám tedy poznat i Vás a získejte ty nejcennější informace o Vašem těle a výživě, které Vám zůstanou na celý život a pomohou Vám splnit si své sny.

Bc. Miroslav Müller, nutriční poradce

Nedílnou součástí mého života byl od dětství sport. Již při studiu jsem se začal zajímat o výživu, která je součástí zdravého životního stylu. V současné době působím u ženské hokejové reprezentace jako kondiční trenér a výživový poradce. Práce ve Světě zdraví mě naplňuje, a jsem rád, že mohu touto cestou lidem zlepšit kvalitu života.

Bc. Václav Vaněk, nutriční poradce

Již od velmi útlého věku jsem byl svou rodinou veden ke sportu a různým pohybovým aktivitám. S přibývajícími léty jsem se však s narůstající výkonností postupně začal stále podrobněji zabývat i problematikou výživy, která s tímto velmi úzce souvisí. S přibývajícím vzděláním, různými kurzy, nebo vlastními zkušenostmi jsem měl stále jasněji které profesi bych se chtěl v budoucnu věnovat. Práce nutričního specialisty ve Světě zdraví tak pro mě byla vysnívanou prací a jsem za ni nesmírně vděčný. Při mé práci s lidmi je výživa naprostým základem a plně si uvědomuji zodpovědnost, kterou za mé klienty mám. Neboť důvěra, kterou v nás dennodenně vkládají, je nesmírně důležitá. S každým kilogramem který snížíme se nám zkvalitňuje a prodlužuje život. Říká se, že to nejcennější co jeden druhému může dát je čas, a ten se nám s redukcí váhy klientům daří bezpochyby prodlužovat. Spokojené odezvy klientů s různými životními příběhy jsou pro mě obrovskou motivací k dalšímu sebevzdělávání a pomoci druhým. Motto: "Nebojte se těžkých chvil, neboť to nejlepší přichází za nimi. Stačí jen chtít.."

Petra Vykypělová, nutriční poradkyně

Začala jsem studovat, číst odborné knihy, navštěvovat odborné semináře o tom co naše tělo i duše potřebuje, jak funguje a co vše má vliv na naše zdraví. Prostě takový celostní pohled na fyzické, psychické i sociální aspekty našeho zdraví a života. Postupem času jsem si začala uvědomovat, že jsme každý jiný a každý potřebujeme něco jiného. Začala jsem poslouchat, o co si říká moje tělo i duše, co mi dělá/nedělá dobře a co potřebuji. Postupně jsem svůj život změnila do současné podoby, kdy konečně se cítím být sama sebou. Uvědomila jsem si, jak velkou roli v našem životě hraje životospráva, voda, správné dýchání, elektrosmog, biorytmus, světelné znečištění, aditiva, barviva, sladidla a mnoho dalších faktorů, které ovlivňují naše zdraví a pohodu... Lidé z mého okolí, začali za mnou chodit pro rady, typy a návody, jak také zlepšit kvalitu a zdraví svého života. Velmi ráda, jsem se s každým podělila o své zkušenosti a znalosti. Když jsem sledovala, jak se jim začalo zlepšovat zdraví, kondice, v jejich očích byla vidět veliká úleva a štěstí, věděla jsem, že to je přesně to, co chci ve svém životě dělat. Pomáhat lidem, být zdravější, šťastnější a pomoct jim najít cestu sami k sobě, tak jako jsem jí v sobě našla já. Albert Einstein prohlásil: "Svět, který jsme stvořili, je produktem našeho myšlení. Nelze změnit svět, dokud nezměníme naše myšlení.“ 

Renata Rišková, asistentka

Již v dětství jsem snila o tom, najít práci, která bude zároveň i mým koníčkem. Ve Světě zdraví se mi to podařilo. Těší mě, když vidím odcházet naše spokojené klienty. Díky této práci si neustále rozšiřuji své vědomosti v oblasti výživy. Motto: "Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme vůbec nic udělat. Jeden se nazývá včera a druhý zítra. Dnešek je tím správným dnem milovat, konat a především žít."  Dalajláma

Příběh spokojené klientky

Lidiya (45)

V létě na dovolené jsem se rozhodla, že musím něco udělat se svými nadbytečnými kily. Dozvěděla jsem se o Světě zdraví a rozhodla jsem se využít jejich služeb. Chodila jsem ke specialistovi Mirkovi Müllerovi v Praze v Dlážděné ulici. Specialista určil, jaký jsem metabolický typ, jaké mám spalování tuků a sestavil jídelníček, který jsem začala dodržovat. Hned od začátku mi jídelníček vyhovoval. Bála jsem se, že budu držet hladovky, ale naopak jsem měla co dělat, abych vše z jídelníčku snědla. Každých 14 dnů jsem chodila na kontroly, kde mě asistentka zvážila, změřila a poté jsem se specialistou vše zkonzultovala. Hned jsem viděla, kolik kilogramů tuku jsem zhubla a kolik mě ještě čeká. Stanovila jsem si cíl 20 kg za 12 měsíců. A to se mi podařilo. Dokonce jsem zhubla ještě o 15 kg víc oproti plánu, tedy 35,6 kg. A viscerální tuk klesl z 11 na hodnotu 6. Celkem jsem Svět zdraví navštěvovala přes 2 roky.
Cítím se výborně. Mám více energie, nejsem už tolik unavená a mám ze sebe radost.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.