Nutriční terapeut Praha 10 – Kolovraty

Nutriční terapeut Praha 10 – Kolovraty

Žijete v Praze-Kolovratech a chtěli byste snížit svoji tělesnou hmotnost, zlepšit si postavu a dostat se do lepší fyzické kondice? Pro kvalitní nutriční poradenství nemusíte jezdit až do centra, výživová poradna Svět zdraví totiž otevřela svoji moderní pobočku i v Kolovratech, a to na adrese Sedmikrásková 833/1. Otevřeno je každý pracovní den, od pondělí do pátku vždy od 9.00 do 18.00.

V této poradně společnosti Svět zdraví pracují dvě profesionální výživové specialistky a jedna asistentka. Pomůžeme zde všem zájemcům o změnu jídelníčku a zhubnutí, ať už jde o muže či ženy, mladší či starší – naše specialistky se zaměřují mimo jiné i na výživu pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné. Objednejte se nezávazně přes kontaktní formulář na tomto webu a vyzkoušejte naši jedinečnou dietní metodu, která slaví velké úspěchy po celém Česku.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 18:00

Út: 09:00 - 18:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 18:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Sedmikrásková 833/1, 103 00 Praha 10 - Kolovraty

telefon: 775 001 178

e-mail: praha.kolovraty@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Jarmila Mastejová, majitelka, nutriční poradkyně

Možná to znáte. To se takhle jednou probudíte a místo toho, abyste radostně vyskočili z postele a těšili se, co vám nový den přinese, máte najednou jedinou touhu: vklouznout znovu pod peřinu a s laskavým svolením Richarda Krajča „zhasnout svět." A důvod? Najednou si totiž uvědomíte, že práce, která vás čeká, a která vám kdysi přinášela tolik potěšení, vám dnes už kromě finanční satisfakce nic nedává. Stala se z ní každodenní rutina, ve které se pocit vnitřního uspokojení, či chcete-li naplnění, kamsi nenávratně vytratil. Říká se tomu vyhoření a není vůbec jednoduché s tímto fenoménem bojovat. V podstatě máte dvě možnosti. Ta první spočívá v tom, že popsanou situaci vezmete prostě na vědomí, trápíte se pocity nespokojenosti a čekáte na zázrak. Druhá možnost je pokusit se dosavadní stereotyp od základu změnit. Rozhodla jsem pro druhý způsob. Téměř ze dne na den jsem opustila svou kdysi tolik milovanou profesi a rozhodla jsem se věnovat oboru, který mě sice celoživotně zajímal, ale nikdy na něj nezbýval čas. Zatoužila jsem pracovat s lidmi, pro které je aktivní pohyb cestou, jak se zbavit některých svých zdravotních obtíží. Rekvalifikovala jsem na cvičitelku zdravotní výchovy se specializací na cílovou skupinu žen 50+ a odtud byl už jen krůček k výživě. Po absolvování dalších rekvalifikačních kurzů jsem se rozhodla nutričnímu poradenství věnovat naplno. Shodou náhod - jak už to tak v životě bývá – mě v té době upoutal projekt Světa zdraví, který se svým pojetím vymykal z šablony desítek jiných podobných přístupů v oblasti výživového poradenství. Nabídla jsem firmě Sunkins své služby a požádala o možnost připojit se k jeho existujícím pobočkám SZ. A tak se stalo, že dnes pod hlavičkou Světa zdraví vítám své klienty z Kolovrat a okolí a zase se těším na každý nový den.

Bc. Zuzana Kubová DiS., nutriční poradkyně

Vždy jsem se zajímala o zdravý životní styl a oblast výživy mě baví nejvíce. Přivedlo mě to až ke studiu na 1. lékařské fakultě, kde se můj zájem o výživu utvrdil. Ráda pomáhám lidem a předávám svoje znalosti dál. 

Veronika Češková, asistentka

Příběh spokojené klientky

Lucie (32)

Už delší dobu jsem chtěla zhubnout, ale neměla jsem ani výdrž, ani silnou vůli. Žiji navíc mezi lidmi, kteří o hubnutí nechtějí ani slyšet a cpou se vším možným. Nejhorší byly vždy víkendy a různé oslavy. Po několika marných pokusech jsem si řekla, že když do hubnutí zainvestuji peníze, budu mít snad větší motivaci vydržet. I tak mne už stálo neúspěšné snižování váhy všemi možnými způsoby haldu peněz, vsadím tedy na poslední pokus. V tu dobu totiž šlo o víc než o pár kil, potřebovala jsem se změnit i psychicky. V posledním roce jsem byla hodně náladová, nic se mi nelíbilo a jen tak mne nikdo nerozesmál. Objednala jsem se tedy k výživové specialistce paní Jarmile Mastejové do říčanského Světa zdraví. Změny začaly jak na běžícím pásu. Díky našim společným konzultacím jsem si uvědomila, jaké dělám chyby v jídelníčku, proč je potřeba  víc se hýbat, co a jak mám vařit. Díky tomu i manžel, který miluje salámy a sýry, mění postupně jídelníček se mnou. Naučila jsem se žít bez pečiva a tatarky, přesoleného a umělého jídla. Z mého nákupního vozíku zmizela mléčná čokoláda, kterou jsem dokázala sníst na posezení. Nahradila ji hořká 80% čokoláda, kterou jsem předtím nesnášela a nyní mi i ta přijde sladká. Kupuji více ovoce a zeleniny, na kterou jsem dřív neměla chuť. Novinkou v mém jídelníčku jsou i jogurty a tvaroh, bez kterých už neumím být. Nemyslete si ale, že občas nezahřeším a nedám si nějakou tu dobrůtku či skleničku vína. Jsme jen lidé a pokud tělu jinak dáváte jen zdravou a vyváženou stravu, projde vám sem tam malý „hřích“ bez následného jo-jo efektu. Velkou změnou v mém životě bylo i cvičení. Do doby, než jsem vstoupila do Světa zdraví, jsem vydržela cvičit týden, maximálně dva a poté jsem to vzdala. Teď cvičím každý druhý den 40 minut a už si bez pohybu život neumím představit. Mám konečně i nějaké svaly, které až dosud díky mé nemoci a absenci cvičení chyběly. Dřív jsem nevydržela ani dlouho stát na místě, aniž by se mi nepodlamovaly nohy. Po pravidelném cvičení se vše zlepšuje a co je hlavní, zlepšilo se mi zdraví. Od doby, kdy jsem změnila životní styl, jsem vůbec nebyla nemocná. Konečně se sama sobě alespoň trochu líbím, jsem na tom psychicky i fyzicky o mnoho lépe. Mám lepší náladu a často se směju. Zjistila jsem, že oblečení, které jsem nosila před osmi lety,  je mi velké a tak mě čekal příjemný zážitek v podobě nákupu nových kousků oblečení v  malé velikosti. Jaký je to pocit ví jen ten, kdo něco podobného zažil. Nikdy jsme nevěřila, že to dokážu. Díky paní Mastejové ze Světa zdraví se mně to podařilo. Děkuji.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.