Nutriční terapeut Praha 2 – Vinohrady

Nutriční terapeut Praha 2 – Vinohrady

Vinohradskou provozovnu nutričního poradenství Svět zdraví najdete na adrese Slezská 884/28 vedle hotelu Claris a naproti Vinohradskému pavilonu. Dostanete se k nám buď tramvají nebo metrem na stanici Náměstí Míru, pak budete pokračovat po Slezské ulici. Otevírací doba je v pondělí a středu od 10.00 až do 20.00, v úterý a čtvrtek od 8.00 do 17.00 a v pátek od 8.00 do 14.00. Tým této pobočky tvoří tři zkušené výživové specialistky, které vám rády pomohou změnit váš jídelníček a životosprávu.

Objednat se k nám lze i na místě, po telefonu či mailem, ideální je ale vyplnit si kontaktní formulář na této stránce – sami vám následně zavoláme a domluvíme se na vhodném termínu vaší návštěvy. Vyplňte si formulář ještě dnes a začněte svou cestu za zdravější a hezčí postavou.

Otevírací doba

Po: 10:00 - 20:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 19:00 - 20:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 11:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Slezská 28, 120 00 Praha 2

telefon: 737 272 091

e-mail: praha.vinohrady@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Iva Dryáková, nutriční poradkyně

Výživa mě vždycky bavila a i když jsem se jí nevěnovala vždy, nakonec jsem se k ní profesně stejně dostala. Ve Světě zdraví Slezská jsem od roku 2011 a neměnila bych. Každodenní práce s klienty mě hodně baví a nejlepší odměnou je, když se klientům daří, hubnou nadbytečná kila nebo naopak přibírají svalovou hmotu či se zbavují zdravotních potíží, kterým správná výživa umí pomoci. Ráda pomohu i Vám.

Kateřina Sitarčíková, nutriční poradkyně

Rozhodla jsem se využít svých znalostí v oblasti prevence, za kterou nutriční poradenství považuji. Udržet si dobré zdraví a kondici lze pomocí zdravého životního stylu. Jeho nedílnou součástí je vhodný stravovací režim. Práci ve Světě zdraví jsem zvolila hlavně proto, že zde mohu čerpat z dlouhodobých zkušeností našich předních odborníků na výživu. Při své práci kladu důraz hlavně na vzdělávání svých klientů v oblasti výživy. Odměnou za mou práci jsou nejen spokojení klienti, ale i vědomí, že informace u nás získané, jim pomohou orientovat se v záplavě zboží při nakupování potravin a při přípravě pokrmů tak, aby se jídlo stalo opravdu lékem a ne jedem. Velmi ráda pomohu i Vám.

Iveta Nosková, nutriční poradkyně

Výživa mě provází celým mým životem. Ne, že bych se chtěla touto profesí od malička zabývat, to ne.. Já chtěla být zpěvačkou. A k této profesi patří nejen hlas, ale i vzhled. Řešila jsem svoji postavu, prošla si všemi druhy diet, stylů, jo jo efekty a pustila se do studií, abych se nemusela touto problematikou trápit stále dokola. Chtěla jsem zhubnout, váhu si udržet, být zdravá, nestrádat a mít dostatek energie. Zamilovala jsem se do výživy, vyřešila sama sebe, nasbírala zkušenosti a nyní už více jak 10 let předávám tyto znalosti svým klientům. Vím, že kila nejsou jen o zdraví a vzhledu, ale i o psychice, dobrém pocitu a zdravém sebevědomí. Když přijdeš, pomůžu Ti.. Moje motto zní: VÝSLEDKY HOVOŘÍ!

Příběh spokojeného klienta

Ondřej (64)

Nejmilitantnějšími bojovníky proti kouření bývají obvykle bývalí kuřáci. Stejně tak odnaučený narkoman opovrhuje feťáky a anonymní alkoholik opilci. Já se na obézní lidi v metru díval s patra už když jsem poprvé odjížděl od mé poradkyně a ještě jsem ani nezačal. Tak moc jsem byl přesvědčen, že to dokážu. Po kolikáté už? Jenže tentokrát je to jiné, koncept Světa zdraví nabízí přijatelnou a dlouhodobě možnou změnu jídelníčku, resp. životního stylu, která je každému střižená na míru a neprovází ji žádné drastické hladovky. Je to asi jako rozdíl mezi PC a Apple. Američané tomu říkají "user friendly". Předchozí koncepty (Metabolic ballance, Herbalife) u mě fungovaly pouze krátkodobě, protože nebyly dlouhodobě k přežití. Svět zdraví mi nabídl možnost nestrávit zbytek života ve strachu o zdraví, umožnil mi přestat užívat některé léky a v neposlední řadě se prostě cítit dobře. Už nemusím tajit své BMI a jsem rád, že zase mohu nosit vše, co ve skříni mám. Máme se my abstinující tlouštíci právo vytahovat? Já myslím, že ano, protože jsme, jak se zdá, vyhráli boj s vlastní závislostí a nedisciplinovaností. Já bych to sám bez pomoci Světa zdraví určitě nedokázal.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.