Nutriční terapeut Praha 4 – Budějovická

Nutriční terapeut Praha 4 – Budějovická

Bydlíte nebo pracujete v blízkosti metra na Budějovické? Pak pro vás bude nejlepší volbou naše pobočka na adrese Budějovická 1125/11, v blízkosti této stanice a hned vedle supermarketu Albert. Naše služby poskytujeme od pondělí do pátku, v pondělí od 11.30 do 19.00, v úterý od 11.30 do 20.00, ve středu od 10.00 do 20.00, ve čtvrtek od 8.00 do 16.30 a v pátek od 8.00 do 15.30.

Objednat se k nám můžete hned teď prostřednictvím kontaktního formuláře přímo na této stránce, naše asistentka vám pak zavolá a domluvíte se na přesném čase konzultace. V tomto výživovém centru se klientům věnuje šest výživových specialistek, některé z nich se zaměřují i na poradenství pro sportovce, děti, diabetiky nebo pro ty, kteří trpí onkologickým onemocněním. Ať už potřebujete zhubnout jen pár kilo nebo vás trápí obezita, vždy pro vás najdeme vhodné řešení a sestavíme optimální dietní plán – přesně na míru vašim potřebám a zdravotnímu stavu.

Otevírací doba

Po: 11:30 - 18:00

Út: 11:30 - 20:00

St: 08:00 - 20:00

Čt: 08:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Budějovická 11, 140 00 Praha 4

telefon: 731 144 871

e-mail: praha.budejovicka@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Regiina Nohová, nutriční poradkyně

Rozhodla jsem se využít svých znalostí v oblasti prevence, za kterou nutriční poradenství považuji. Udržet si dobré zdraví a kondici lze pomocí zdravého životního stylu. Jeho nedílnou součástí je vhodný stravovací režim. Práci ve Světě zdraví jsem zvolila hlavně proto, že zde mohu čerpat z dlouhodobých zkušeností našich předních odborníků na výživu. Při své práci kladu důraz hlavně na vzdělávání svých klientů v oblasti výživy. Odměnou za mou práci jsou nejen spokojení klienti, ale i vědomí, že informace u nás získané, jim pomohou orientovat se v záplavě zboží při nakupování potravin a při přípravě pokrmů tak, aby se jídlo stalo opravdu lékem a ne jedem. Velmi ráda pomohu i Vám.

Bc. Hana Volejníková, nutriční poradkyně

Dlouhou řadu let se zajímám o zdravý životní styl a sama se podle něj řídím. S nadšením jsem přijala nabídku pracovat jako výživová specialistka Světa zdraví a jsem velice ráda, že se stále více a více klientů zajímá o svou kondici, zdraví a právě já mám tu šanci pomoci Vám ke zdravému životnímu stylu. Jsem sama důkazem, že to jde a ráda to naučím i Vás. Motto: "Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody"

Alice Haničincová, nutriční poradkyně

Již řadu se zabývám zdravým životním stylem. Velmi jsem si tím zkvalitnila život a dnes už takhle zcela přirozeně funguje celá moje rodina. Při získávání nových informací jsem se setkala se Světem zdraví, který mě naprosto uchvátil svým systémem vzdělávání. Zakrátko se z mého koníčku stala práce a já se s vámi velmi ráda podělím o svoje zkušenosti. Žít zdravě je velmi přirozené a snazší než si myslíme. Budete se cítit prostě skvěle.

Edita Michalčáková, nutriční poradkyně

Zdravým životním stylem se zabývám více jak 4 roky, jsem lektorka jógy a zdravá strava k ní neodmyslitelně patří…. Vždy jsem byla sportovec, a tak trochu hleděla na to, co jím…Ale taky když nastalo období diskoték, koncertů, zábavy atd., tak dostávalo moje tělo dost zabrat, s přibývajícím věkem to na něm bylo více a více znát…. Už nebylo tak vysportované jako předtím, začaly bolet klouby, časté nemoci, občas nějaké vyrážky a to nemluvím o psychické stránce….No a v tom jsem začala cvičit jógu a více vnímat své tělo a mysl…..No a proces se rozjel, nebylo vyhnutí. Každý je svým učitelem a léčitelem, jen se musí naučit poslouchat, co mu chce tělo říct! S klasické stravy jsem pomalu přešla na vegetariána , maso jsem nikdy moc nejedla, tak to bylo pro mne snadné, ale ještě to bylo málo, cítila jsem, že tělo za ta léta musím více vyčistit… Tak jsem začala s raw (živou) stravou, zůstala jsem u ní celé 2 roky….nyní jsem veganka, ale nejím lepek,cukr….Možná si říkáte, že to je šílené, nedat si tamto nebo toto….ale nebojte není, je to jen zvyk a naopak si člověk říká…ty jo jak jsem tohle mohl(a) jíst……..Prošla jsem si všemi styly, mohu tak pomoci lidem s různým zaměřením na stravu, ať chtějí zhubnout kila nebo naopak nabrat hmotu... Mým cílem je  "nakazit" ostatní, zdravou myslí a stravou …..jsem pozitivní člověk vím, že všechno jde, když se chce, vše máme v hlavě! Mé moto zní "ZDRAVÉ TĚLO, ZDRAVÁ MYSL"

Kateřina Pešičková, asistentka

Ve Světě zdraví pracuji jako asistentka. Práce v oblasti výživy mě baví a zajímá. Není nic hezčího než plnit tajná přání klientů, ale hlavně podporovat jejich zdraví a vitalitu. Motto: Nikdy není pozdě začít.

Příběh spokojené klientky

Martina (48)

Ráda bych se s Vámi podělila o své poznatky v hubnutí. Narodila jsem se jako boubelaté dítě, které celý svůj dětský život bylo obklopeno vrstvou tuku. Na prahu dospělosti jsem měla záchvaty držení diet a nejedení v domnění, že se má postava změní ke štíhlosti. Porodila jsem 2 syny, ale bohužel se má postava nijak nezměnila, věkem přibyly pouze kila navíc. V únoru roku 2016 jsem náhodou na internetu našla inzerát o společnosti Svět zdraví. Objednala jsem se na konzultaci. V té době jsem se cítila velmi unavená a stále jsem přibývala na váze. Po úvodní konzultaci bylo rozhodnuto, chtěla jsem se cítit lépe a konečně poznat své tělo. Vždy jsem se domnívala, že kouzlo ke štíhlosti je málo - skoro nic nejíst. Od února do srpna mě paní Volejníková naučila, jak mé tělo funguje, jak se dobře a správně stravovat, jak a co s čím jíst, v jakých intervalech a hlavně, že základ je pravidelná strava z kvalitních surovin. Pochopila jsem, že není nutné trávit celé dny cvičením (mučením) abych dosáhla vysněné postavy. Po celou dobu mé změny stravovacích zvyklostí mě nikdo ve Světě zdraví nenařizoval jaké porce. Vždy jsem byla velký požitkář ve sladkých pokrmech. V současné době sladké nahrazuji jinými potravinami a již nemusím trávit večery při tatrankách, abych zahnala chuť na sladké. Změněnou a pravidelnou stravou jsem za půl roku zhubla 7 kg čistého tuku,  přes břicho a boky jsem zhubla 10.5 cm. Co říct na závěr? Dnes je mi 47 let a cítím se skvěle. Jídlo vnímám jako potřebu dobrého fungování mého těla. Pokud bych neprošla touto cestou nemohla bych se s vámi podělit o mé zkušenosti. Teď vím, že to jde a hlavně, že vše funguje. Bohužel to není jen o tom sestavit jídelníček, ale hlavně pochopit jak tělo funguje a dát mu potraviny, které mu vyhovují. Držím vám palce ve vašem rozhodnutí. Já půjdu dál cestou k vysněné postavě.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.