Nutriční terapeut Praha 4 – Chodov

Nutriční terapeut Praha 4 – Chodov

Jednu z mnoha svých výživových poraden provozuje Svět zdraví i na Chodově, kde je jeho pobočka vedle obřího nákupního centra Chodov. Najdete ji na adrese Hráského 2231/25 a provozovna je součástí budovy České pojišťovny, kde mimo jiné sídlí i prodejna potravin Billa nebo italská restaurace Pizza Coloseum. Otevřeno zde mají každý všední den, v pondělí od 10.00 do 15.00, v úterý od 9.00 do 20.00, ve středu od 8.00 do 19.00, ve čtvrtek od 8.00 do 20.00 a v pátek od 8.00 do 15.30.

V chodovském výživovém studiu společnosti Svět zdraví pracují tři výživové specialistky a jedna asistentka. Jedna z nutričních poradkyň se věnuje i dětské výživě, můžete tak za ní přijít i s vašimi dětmi. Pro objednání prosíme použijte kontaktní formulář na této stránce, naše asistentka se vám pak telefonicky ozve a domluví s vámi vhodný termín konzultace.

Otevírací doba

Po: 10:00 - 15:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 08:00 - 19:00

Čt: 08:00 - 20:00

Pá: 08:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Hráského 25 (vedle OC Chodov), 148 00 Praha 4 - Chodov

telefon: 737 272 095

e-mail: praha.chodov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Kateřina Sitarčíková, nutriční poradkyně

Rozhodla jsem se využít svých znalostí v oblasti prevence, za kterou nutriční poradenství považuji. Udržet si dobré zdraví a kondici lze pomocí zdravého životního stylu. Jeho nedílnou součástí je vhodný stravovací režim. Práci ve Světě zdraví jsem zvolila hlavně proto, že zde mohu čerpat z dlouhodobých zkušeností našich předních odborníků na výživu. Při své práci kladu důraz hlavně na vzdělávání svých klientů v oblasti výživy. Odměnou za mou práci jsou nejen spokojení klienti, ale i vědomí, že informace u nás získané, jim pomohou orientovat se v záplavě zboží při nakupování potravin a při přípravě pokrmů tak, aby se jídlo stalo opravdu lékem a ne jedem. Velmi ráda pomohu i Vám.

Hana Vejvodová DiS, nutriční poradkyně

Dlouhou řadu let se zajímám o zdravý životní styl a sama se podle něj řídím. S nadšením jsem přijala nabídku pracovat jako výživová specialistka Světa zdraví a jsem velice ráda, že se stále více a více klientů zajímá o svou kondici, zdraví a právě já mám tu šanci pomoci Vám ke zdravému životnímu stylu. Jsem sama důkazem, že to jde a ráda to naučím i Vás. Motto: "Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody."

Milena Šejblová, asistentka

Příběh spokojeného klienta

Miroslav (61)

K myšlence navštívit Svět zdraví na Praze 4 – Chodov mě přivedly mé zdravotní problémy, zjevná nadváha, pohybové problémy, vysoký tlak, a s tím spojená nutnost užívání velkého množství různých léků na vysoký krevní tlak, vysokou hladinu cholesterolu, srdeční problémy, dušnost, artrózu kyčlí atd. Lékaři mi doporučili snížit nadváhu minimálně o 10 kg. Dosáhnout toho se mi zdálo nemožné, nereálné. Ale řekl jsem si: „já to dokážu." Již při první konzultaci u výživové specialistky Hanky Vejvodové jsem se od dozvěděl, že základním předpokladem k úspěchu je nutné zásadně upravit mé dosavadní velmi špatné stravovací návyky a snížit tuk. Najel jsem na úplně nový způsob stravování, složení jídel i pitný režim. Byla to pro mě velká a zásadní změna a bylo těžké vše důsledně dodržovat. Měl jsem však pevnou vůli a výsledky se začaly postupně velmi brzy dostavovat. Po šesti měsících nového stravovacího režimu se moje váha snížila o neskutečných 16 kg. Změna na mé postavě je tak markantní, že jsem důsledkem toho musel i vyměnit celý svůj šatník, a místo dřívějších velikostí XL a XXL teď kupuji pouze M. Velmi mě přechod na zdravý životní styl pomohl, cítím se teď naprosto v pohodě a svěží, přestal jsem téměř užívat léky a můj zdravotní stav se stabilizoval. Chtěl bych za tuto změnu poděkovat především výživové specialistce Haně Vejvodové a vyzdvihnout tímto její odborné znalosti. Děkuji také asistentce Mileně Šejblové za ochotu a vstřícný přístup.  

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.