Nutriční terapeut Praha 5 – Anděl

Nutriční terapeut Praha 5 – Anděl

Síť výživových poradenství Svět zdraví má svoje pobočky rozmístěny po celém území hlavního města, jednu z nich tak najdete i na Smíchově v blízkosti stanice metra Anděl. Tato výživová poradna je na adrese Na Bělidle 625/28 a nachází se hned vedle prodejny elektroniky CZC. Otevřeno je každý pracovní den, z toho v pondělí a čtvrtek od 12.00 do 20.00, v úterý a středu od 8.00 do 17.00 a v pátek od 8.00 do 14.00.

Ve smíchovské výživové poradně Svět zdraví pracují tři profesionální specialistky a jedna asistenta. Naše výživové poradkyně se zaměřují i na různá speciální odvětví zdravé výživy, nabízejí tak poradenství i dětem, sportovcům, diabetikům nebo lidem s onkologickým onemocněním. Budeme moc rádi, když naše služby vyzkoušíte – objednejte se přes kontaktní formulář na tomto webu a naše asistentka vám zavolá zpět.

Otevírací doba

Po: 12:00 - 20:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 12:00 - 20:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Na Bělidle 28 150 00 Praha 5

telefon: 734 790 066, 257 324 433

e-mail: praha.andel@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Pavla Picková, majitelka, nutriční poradkyně

Trpěla jsem opakovanými chronickými záněty moč. cest. Vždy následovala antibiotika, ale nepomáhala. Rozhodla jsem se vyřešit problém bez léků a natrvalo. Nebylo to lehké, ale změna stravy a důsledné dodržování mě po roce vyléčila. A tak jsem zkusila napravit zdravotní stav u syna., který od dvou let měl problémy s průduškami, následovala vždy antibiotika, ale stále se problémy opakovaly i 5x za zimu. Jezdil do lázní, ale bez většího výsledku. I u něj jsem změnila stravování než šel do školy, začali jsme se stravou v srpnu a v říjnu měl po rýmě, průduškách a byl zdráv. Moje matka měla vysoký tlak a než jí paní doktorka stihla dát léky, tak jsme tlak srovnaly – opět stravou. Co to obnáší a jak postupovat, Vám sdělíme ve Světě zdraví Siluet, který vznikl právě z tohoto důvodu. Říci lidem co mají jíst, jak na to a po celou dobu přeměny jim být nápomocni. Můj učitel byl vždy pan doktor Fořt, měla jsem nastudované všechny jeho materiály a když jsem zjistila, že pan Fořt vytvořil pro Svět zdraví Komplexní nutriční typologii, na jejímž základě nyní pracujeme, už mě nic nezastavilo.

Mgr. Lenka Strnadová, nutriční poradkyně

Mým největším koníčkem a vášní je jednoznačně sport a pohyb obecně. Z tohoto důvodu jsem také absolvovala kurz trenérky fitness a kondičního posilování, v posilovně trávím čas takřka denně, v létě se přidávají venkovní aktivity...A příjemně unavena ráda sáhnu po hezké knížce.

Nataša Figueroa, nutriční poradkyně

Mým cílem je uspokojit potřeby našich klientů, být štíhlí, zdraví a přesto silní. Každý úspěch mého klienta je i mým úspěchem. Mám radost, když se po letech klient ozve a sdělí mi své zkušenosti se změnou životního stylu i u své rodiny.

Jitka Kohelová, asistentka

O zdravé stravování jsem se začala zajímat v momentě, kdy mému synovi bylo diagnostikováno astma a atopický ekzém. Nechtěla jsem aby celoživotně užíval léky a zkusila tedy úpravu rodinného jídelníčku. Byl to běh na dlouhou trať, ale rozhodně stál za to. Syn je bez léků a já vím, že Svět zdraví má smysl.

 

Příběh spokojeného klienta

Petr (70)

Po několika marných pokusech s různými dietami jsem již začal ztrácet naději na úpravu své hmotnosti. Hubnutí probíhala stále stejně. Od počátku diet hubnutí do 5 kilo, pak se hubnutí zastavilo a pomalu nastoupil jojo efekt. Váha pomalu rostla a s ní rostl vysoký krevní tlak. Tlak jsem si začal léčit a poslední kontrola skončila na 7 prášcích denně. Před dvěma lety jsem absolvoval dvě těžké operace. Operaci páteře, při které mi byly implantovány 3 meziobratlové ploténky a 9 šroubů do páteřních obratlů. Během půl roku jsem si zlomil levou stehenní kost tak nešťastně, že mám stehenní kost zpevněnou titanovou dlahou se 6 šrouby a titanovými pásky. Můj pohyb byl v podstatě nulový. Jak není pohyb a jídla je dostatek, přibývají krásně kila. Váha se zastavila na 125,5 kg při výšce 184 cm. Začal jsem ztrácet naději na korekci tukových záhybů. V té době mi bylo 65 let a dozvěděl jsem se o Světě zdraví Siluet. Moc jsem nevěřil, ale zapojil jsem se do programu úpravy hmotnosti. Musím se přiznat, že začátky byly dost těžké. Pevná vůle mi nescházela, ale pohled na jídelníček byl strašný. Pomalu jsem si ale začal zvykat. Po měsíci dodržování jídelníčku se začal úbytek váhy projevovat. První měsíc to bylo 7 kilo. Potom jsem měl naplánován rehabilitační pobyt v lázních po prodělaných operacích. Měl jsem obavy, jak bude mé hubnutí pokračovat. Naštěstí se mé obavy nepotvrdily. Pohyb v lázních a upravený lázeňský jídelníček mi prospěly. Po jednom měsíci lázeňského pobytu dalších 7 kg dole. Po operaci stehenní kosti mi lékaři diagnostikovali dnu. Po návratu z lázní jsem pokračoval v úspěšné úpravě svých špíčků. Se ztrátou svých kil jsem se cítil lépe. Zavazování tkaniček už nebyl problém a oblečení již bylo pořád volnější. Musím poděkovat své drahé manželce, bez které bych to asi nikdy nezvládl. Upravený jídelníček jsem začal dodržovat v březnu. V září, po letní kontrole, jsem měl 30 kg dole. U lékaře po kontrolním odběru krve jsem se dozvěděl potěšující informace. Mohl jsem přestat užívat dva prášky na tlak, jeden na dnu a jeden na cholesterol. Upravený jídelníček si nemůžu vynachválit. Nadále ho dodržuji, přidal jsem denní chůzi 3 až 5 km. Chtěl bych ještě poděkovat specialistce Světa zdraví Siluet paní Novákové, díky které jsem mohl dosáhnout takových výsledků. 

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.