Nutriční terapeut Praha 5 – Galerie Butovice

Nutriční terapeut Praha 5 – Galerie Butovice

I obyvatelé městské části Praha 5 mají možnost navštěvovat výživové studio Svět zdraví v blízkosti svého bydliště. Na Praze 5 je výživové centrum Svět zdraví součástí obchodního centra Galerie Butovice na adrese Radlická 117. Najdete nás v prvním patře centra v blízkosti eskalátorů a otevřeno pro vás máme každý všední den od 9.00 do 20.00. Centrum se nachází hned u zastávky metra Nové Butovice, je tak perfektně dostupné i pro ty, kteří bydlí ve větší vzdálenosti.

V této nutriční poradně pracují čtyři zkušené výživové specialistky, které se mimo jiné zaměřují i na poradenství pro děti, sportovce nebo diabetiky. Chcete naši jedinečnou dietní metodu nezávazně vyzkoušet a blíže se s ní seznámit? Vyplňte si krátký kontaktní formulář na této stránce a zavolá vám jedna z našich asistentek pro rezervaci konkrétního dne a hodiny vaší návštěvy.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 20:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 20:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: 09:00 - 20:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

OC Galerie Butovice, Radlická 117, 158 00 Praha 5

telefon: 774 791 153

e-mail: praha.butovice@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Markéta Cemper, majitelka, nutriční poradkyně

Cesta ke spokojenosti je pro většinu z nás dlouhá a trnitá. Každý máme na konci cesty jiný cíl. Nechme stranou materiální spokojenost či nespokojenost. Zaměřme se na osobní rozvoj, pochopení sama sebe, smysl a význam života člověka. Hledejme harmonii, věřme si a nepodceňujme se! I to je cesta ke spokojenému zdravému životnímu stylu. Nebojme se do sebe investovat! Časem se ukáže, že to může být jedna z nejlepších investic našeho života... Nezbytnou součástí našeho života je výživa. Velkou měrou ovlivňuje jeho kvalitu, neboť správná výživa nejen pomáhá předcházet nemocem, ale i život prodlužuje. Motto: „SPOKOJENOST JE NEJVĚTŠÍ POKLAD." Lao Tzu, Otec taoismu

Dita Hedvíková, nutriční poradkyně

Pokud je Vaším cílem změnit životní styl, zbavit se nadbytečných kilogramů, získat zpět dobrou kondici i ztracené sebevědomí a zároveň hledáte podporu, pomoc a motivaci, ráda Vás na této cestě povedu. Společně to určitě zvládneme! Motto:„I cesta může být cíl"

Ing. Tatiana Kapičáková, nutriční poradkyně

V živote sa snažíme vychutnať si každý dúšok, no nie vždy sa nám to podarí. Život a zdravie je to najcennejšie čo máme, a predsa si ho niekedy nevážime. Veľkú časť máme vo vlastných rukách, je len na nás ako k týmto hodnotám pristupujeme. Obezita a nadváha stojí za 70 percentami všetkých chorôb. Už 10 percent nadváhy oberá človeka o celých šesť rokov života. Nikdy nie je neskoro postaviť sa na váhu, nabrať odvahu a začať pre seba niečo robiť. Jedlo je pre človeka nevyhnutnosť ale správne jesť, to je veľké umenie. Mojím snom je pomôcť ľuďom skvalitniť a predĺžiť ich život a naučiť ich tomuto umeniu. Najväčšou odmenou pre mňa je spokojnosť a šťastie tých, ktorí sa takto rozhodnú zmeniť svoj život.

Mgr. Iveta Lišková, nutriční poradkyně

 

 

 

Klára Žižlavská, asistentka

Motto: " Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je , tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. " Jan Werich

 

Iva Klusáčková, asistentka

Motto: "K tomu, aby člověk měl rád ostatní lidi a respektoval je, musí mít rád a respektovat sám sebe."

 

Tereza Žižlavská, asistentka

Motto: "Jestliže to chcete vzdát, zamyslete se nad tím, proč jste začali."

Příběh spokojeného klienta

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.