Nutriční terapeut Praha 9 – Náchodská/Stoliňská

Nutriční terapeut Praha 9 – Náchodská/Stoliňská

Bydlíte na Praze 9, resp. v okolí Černého Mostu a toužíte zhubnout? Nemusíte jezdit až do centra města, výživová poradna Svět zdraví má jednu ze svých poboček ve vaší blízkosti. Navštívit nás můžete na adrese Stoliňská 819/6, kde jsme pro vás vybudovali moderní nutriční poradenské centrum. Otevřeno máme od pondělí do čtvrtka, denně od 9.00 do 20.00, v pátek u nás probíhají školení a o víkendech je zavřeno.

V této pobočce společnosti Svět zdraví o svoje klienty pečují čtyři nutriční specialistky, jedna z nich se zaměřuje i na poradenství pro děti a osoby, jež mají cukrovku. Vyzkoušejte naši jedinečnou dietní metodu, která je opravdu efektivní a pomůže každému, kdo je ochotný pro svoje zdraví něco udělat. Objednat se můžete přes kontaktní formulář na této stránce a rezervovat si tak termín návštěvy – hned pří první konzultaci vám v případě zájmu můžeme udělat diagnostiku, díky níž se dozvíte spoustu informací o vašem organismu.

Otevírací doba

Po: Dle objednání

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 11:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: Dle objednání

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Náchodská/Stoliňská 819/6, Horní Počernice, 19300 Praha 9

telefon: 702 155 078

e-mail: praha.cerny.most@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

 

Bc. Martina Connory, manažerka, nutriční poradkyně

 

 

Miriam Holendová, nutriční poradkyně

 

 

 

Lucie Horáková, asistentka

Příběh spokojené klientky

Lucie (30)

Vždycky jsem bývala víceméně hubená. Když jsem ale pak jsem přestala kouřit a otěhotněla, začala jsem přibírat. Po druhém dítěti jsem se už se svojí postavou začala smiřovat. I přes snahu s tím něco udělat mi totiž kila navíc zůstávala. Když jsem na internetu objevila Svět zdraví, řekla jsem si, proč to nezkusit. Ujala se mě sympatická paní Tůmová a řekla mi, že určitě zhubnu. I když jsem jí tvrdila, že už nikdy nebudu jako dřív. A najednou jsem opravdu začala hubnout! Stačilo jen správně upravit stravu a přidat trochu pohybu. Zhubla jsem celých 10 kg tuku! A šlo to skoro samo. Opravdu. Pokaždé, když jsem šla na kontrolu, měla jsem výčitky a pocit, že jsem proto udělala málo. A přitom mě paní specialistka vždy pochválila. Moc jí děkuji, za to, jak mě podporovala a že ke mně byla vždy velmi milá. Díky tomu jsem k ní i já byla zcela otevřená. Pokuď propadáte beznaději, tak jako já dříve, vydejte se do Světa zdraví. Budete mile překvapeni. 

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.