Nutriční terapeut Praha 9 – OC Billa

Nutriční terapeut Praha 9 – OC Billa

Nejúčinnější výživové poradenství má svoji provozovnu i na Praze 9 – zde nás můžete navštívit na adrese Vysočanská 382/20. Pobočka je součástí menšího obchodního centra s potravinami Billa, umístěna je v prvním patře tohoto objektu. Ten je přímo u stanice metra Prosek, je tak dobře dostupný i pro ty, kteří žijí v jiné části města. Otevřeno zde máme od pondělí do pátku, vždy od 9.00 do 20.00. Pokud k nám přijedete autem, před budovou můžete využít bezplatné parkoviště.

V moderním výživovém studiu Svět zdraví v Praze 9 se na vás těší tým pěti zkušených specialistek, které se věnují mimo jiné i nutričnímu poradenství pro děti, sportovce, diabetiky nebo onkologicky nemocné. Budeme rádi, když se k nám objednáte předem – po vyplnění kontaktního formuláře vám zavolá naše asistentka a domluví se s vámi na vhodném termínu.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 20:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 20:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: 09:00 - 20:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

OC Billa, Vysočanská 382/20, 190 00 Praha 9

telefon: 774 791 923

e-mail: praha.prosek@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Roztoky

• Černošice

• Říčany

• Beroun

• Slaný

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Markéta Cemper, majitelka, nutriční poradkyně

Cesta ke spokojenosti je pro většinu z nás dlouhá a trnitá. Každý máme na konci cesty jiný cíl. Nechme stranou materiální spokojenost či nespokojenost. Zaměřme se na osobní rozvoj, pochopení sama sebe, smysl a význam života člověka. Hledejme harmonii, věřme si a nepodceňujme se! I to je cesta ke spokojenému zdravému životnímu stylu. Nebojme se do sebe investovat! Časem se ukáže, že to může být jedna z nejlepších investic našeho života... Nezbytnou součástí našeho života je výživa. Velkou měrou ovlivňuje jeho kvalitu, neboť správná výživa nejen pomáhá předcházet nemocem, ale i život prodlužuje. Motto: „SPOKOJENOST JE NEJVĚTŠÍ POKLAD." Lao Tzu, Otec taoismu

 

Ing. Marcela Štefaňáková, manažerka, nutriční poradkyně

 K zdravému stravovaniu ma viedla moja mamka už od útleho detstva. Študovala som odbor výživa ľudí v Nitre. V škole som sa dozvedela a naučila mnoho informácií o výžive, o ochoreniach súvisiacich s nesprávnou životosprávou a vôbec o zdravom stravovaní. Bola som presvedčená o tom, že si to nenechám pre seba, ale že to budem podávať ďalej a že si raz otvorím svoju výživovú poradňu. O svete zdravia som sa dozvedela od mojej tety, ktorá vďaka nemu schudla už 17 kg a stále pokračuje v programe. Hovorila mi o tom ako sa teší na každé stretnutie so špecialistkou a ako skvele sa tam vždy cíti. Chcem zúročiť svoje vedomosti pre ľudí, pomáhať im, aby si plnili svoje sny a aby sa im zlepšil zdravotný stav, pretože je dôležité byť nielen krásny, ale i zdravý. Táto práca ma napĺňa a vkladám do nej všetky svoje vedomosti. ,,Zdravie a veselá myseľ sú zdrojom krásy.“ (M. de Cervantes Saavedra)

Ing. Tatiana Kapičáková, nutriční poradkyně

V živote sa snažíme vychutnať si každý dúšok, no nie vždy sa nám to podarí. Život a zdravie je to najcennejšie čo máme, a predsa si ho niekedy nevážime. Veľkú časť máme vo vlastných rukách, je len na nás ako k týmto hodnotám pristupujeme. Obezita a nadváha stojí za 70 percentami všetkých chorôb. Už 10 percent nadváhy oberá človeka o celých šesť rokov života. Nikdy nie je neskoro postaviť sa na váhu, nabrať odvahu a začať pre seba niečo robiť. Jedlo je pre človeka nevyhnutnosť ale správne jesť, to je veľké umenie. Mojím snom je pomôcť ľuďom skvalitniť a predĺžiť ich život a naučiť ich tomuto umeniu. Najväčšou odmenou pre mňa je spokojnosť a šťastie tých, ktorí sa takto rozhodnú zmeniť svoj život.

Bc. Petronela Böhmova, nutriční poradkyně

Urobte zmenu, ktorá Vám prospeje. Môžete mať buď „výsledky" alebo „výhovorky". Nemôžete mať oboje. Motto: "Všetko sa dá, keď sa chce!"

 

Jiřina Mačková, nutriční poradkyně

Výživou a stravováním se zabývám téměř celý svůj profesní život. Přes 20 let jsem působila v oblasti stravování dětí i dospělých. Ze své praxe jsem nasbírala mnoho cenných zkušeností a nabyla jsem přesvědčení, že správné stravovací návyky je nejlépe utvářet u dětí již od předškolního věku, aby si je nesly dále do svého života a předcházely tak zdravotním problémům v dospělosti. Setkala jsem se také s různými potravinovými intolerancemi a alergiemi (lepek, laktóza). Doma pak vaříme dietu vhodnou pro celiaky. Ani mně se nevyhnuly zdravotní komplikace. Trpěla jsem častými bolestmi hlavy, zad a nohou, nadváhou, stresem a těžce zvladatelnou únavou. Ke zlepšení zdravotního stavu došlo správnou životosprávou, změnou pracovního režimu, zařazením účinné relaxace a správně nastavenou pohybovou aktivitou. Při své práci vycházím z vlastní zkušenosti, prosazuji praktickou aplikaci zásad zdravého životního stylu. Mým cílem je spokojený klient. Motto: "Denně děláme jednu ze dvou věcí: Buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc."

Tereza Žižlavská, asistentka

Motto: "Jestliže to chcete vzdát, zamyslete se nad tím, proč jste začali."

Příběh spokojené klientky

Libuše (67)

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu a objednala jsem se po telefonu. Objednali mě ke slečně Marcele Štefaňákové. Ta se mě hned ochotně ujala a vysvětlila mi, jak to funguje s mým metabolismem. Viditelné výsledky mě motivovaly. Při každé návštěvě jsem viděla výsledky a hlavně jsem byla chválená. A to mě povzbuzovalo k dalšímu zamyšlení nad stravováním. Po půl roce jsem shodila 14 kg. S hubnutím určitě nekončím. Naopak Jsem moc spokojená a v hubnutí hodlám pokračovat. Moc děkuji slečně Štefáňákové, díky ní to zvládám. Vždy mě moc povzbudila. Svět zdraví budu ostatním jen doporučovat!

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.