Nutriční terapeut Příbram

Nutriční terapeut Příbram

Každý obyvatel Příbrami, který má potíže s nadváhou, obezitou, nebo se mu nelíbí obrysy jeho postavy, má ideální příležitost, jak svoji situaci změnit. Výživová poradna Svět zdraví přináší nejlepší dietní metodu, která je vhodná pro všechny muže i ženy jakéhokoli věku. Základem našich služeb je diagnostika organismu, naší specialitou je unikátní metabolická diagnostika KNT. Na jejím základě pak nabízíme odborné poradenství a konzultace, sestavujeme klientům jídelníček a dietní plán na míru a můžete si u nás koupit i vysoce kvalitní doplňky stravy na podporu hubnutí.

Příbramské výživové studio Svět zdraví má svoje sídlo na adrese Náměstí Arnošta z Pardubic 166. Vchod do naší provozovny je hned vedle České spořitelny na Potoční ulici, pokud k nám pojedete autobusem, tak nejblíže je zastávka Milínská před OC Skalka. Otevřeno máme od pondělí do čtvrtka, v pondělí a středu od 9.00 do 17.00, v úterý a čtvrtek pak od 8.00 do 18.00. V pátek se na pobočce pořádají školení a o víkendech máme zavřeno. Budeme rádi, když si návštěvu předem zarezervujete přes formulář na této stránce, případně lze použít i mailový či telefonický kontakt.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 15:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: Školení

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

nám. Arnošta z Pardubic 166, vedlejší budova České spořitelny, 261 01 Příbram

telefon: 702 144 282

e-mail: pribram@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Dobříš

• Březnice

• Hořovice

• Řevnice

• Nový Knín

• Znín

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Simona Černá DiS., nutriční poradkyně

Správným stravováním a zdravým životním stylem se zabývám již od dětství. Během studií jsem pronikla do různých medicínských oborů a vím, že většina nemocí pramení z nesprávné stravy. Při práci fyzioterapeuta s pacienty s kombinovanými vadami (postiženými dětmi) jsem viděla, že pohyb, který se podpoří správnou stravou, dokáže v neurogenezi doslova zázraky. Na práci ve Světě zdraví se mi moc líbí to, že mohu lidem pomáhat řešit jejich postavu, pozitivně ovlivňovat jejich zdraví a úročit své vědomosti o správném stravování i pohybové terapii.

Bc. Ivana Pospíšilová, nutriční poradkyně

Výživu jsem začala intenzivně řešit v roce 2008, kdy se mi narodil syn. Ve čtyřech měsících se mu projevil atopický exém. Dostal mastičku s kortikoidy, ale já věděla, že takto to nechci. Nasadila jsem tvrdý režim, abych zjistila, jaké potraviny způsobují synovi problémy. Exém zmizel a já pochopila, jak moc výživa ovlivňuje naše životy. Sama jsem lehce zhubla v těhotenství nabrané kilogramy a cítila se více nabitá energií. Nejprve jsem začala pomáhat s výživou svým známým a nyní předávám své zkušenosti a znalosti svým klientům. Jelikož vím, že tělo je emocionální mapa, pomáhám klientům zvýšit sebevědomí a tím se lehčeji zbavovat nadbytečných kilogramů.

Kristýna Kudelňáková, asistentka

Sama dobře vím, jak těžké je změnit styl života a dostat se z velikosti XL na S. Díky Světu zdraví se mi to podařilo a ráda s tím pomůžu i ostatním. Motto: "Boj je podstatou života. Kdo nebojuje, nemůže ani zvítězit."

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Gabriela (37)

Po porodu mé druhé dcery jsem se několik měsíců snažila dostat zpět do kondice, ale vůbec se mi to nedařilo. Vyzkoušela jsem různé stravovací změny, vše však fungovalo jen krátkou dobu, a pak se dostavil jojo efekt. Byla jsem často unavená a bez energie. Na internetu na mě vyběhla akční nabídka na konzultaci ze Světa zdraví. Na první návštěvě se mě ujala paní specialistka Simona Černá a sestavila mi osobní výživový plán. Vše se pak změnilo. Úbytek váhy je viditelný a hlavně bez hladovění. Naučila jsem se pravidelně jíst a pít více tekutin během dne. Za čtyři měsíce jsem zhubla 4,5 kg, 4 cm v pase a 6 cm přes boky. Cítím se výborně, určitě budu pokračovat. Stravovací změna mi moc vyhovuje. Děkuji Světu zdraví, paní Simoně Černé a celému týmu.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.