Nutriční terapeut Prostějov

Nutriční terapeut Prostějov

Obyvatelé Prostějova, jenž mají zájem o skutečně kvalitní a profesionální výživové poradenství, mohou využít nutričního centra Svět zdraví, kde získají nejlepší možné služby. Pokud se k nám objednáte, vysvětlíme vám naší jedinečnou metodu a pokud budete chtít, můžeme rovnou provést metabolickou diagnostiku vašeho organismu. V případě další spolupráce vám můžeme nabídnout sestavení dietního plánu i jídelníčku na míru, pravidelné konzultace a mimo jiné i špičkové výživové doplňky, které vám při hubnutí opravdu pomohou. Svět zdraví Prostějov vás zaručeně nezklame – dokážeme pomoci každému zájemci.

V Prostějově naleznete pobočku výživového poradenství Svět zdraví na adrese Olomoucká 3199/1a, naproti cestovní kanceláři a vedle Hypoteční banky. Tato nutriční poradna má otevřeno pět dní v týdnu, od pondělí do čtvrtka vždy od 9.00 do 17.00, v pátek od 8.00 do 15.00. V příjemně zařízeném a moderně vybaveném prostředí se vám budě věnovat profesionální výživová specialistka, která patří k odborníkům na výživu i pro děti a pro sportovce. Pro objednání si prosíme vyplňte formulář na tomto webu.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Olomoucká 3199/1a, vedle Hypoteční banky, naproti cestovní kanceláře, 79601 Prostějov

telefon: 702 296 569, 587 407 625

e-mail: prostejov@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Kostelec na Hané

• Ivaň

• Skalka

• Plumlov

• Hrubčice

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Pavla Daněčková DiS., nutriční poradkyně

Mým životním posláním je pomáhat lidem a to se mi prostřednictvím práce ve Světě zdraví daří. Je úžasné pozorovat klienty jak se jim mění životy ve všech směrech k lepšímu. Když jsem  narazila na příležitost stát se součástí Světa zdraví neváhala jsem. Prvním krokem je rozhodnout se, že chci pečovat o svoje tělo a zdraví, aby mi co nejdéle a co nejlépe v tomto životě posloužilo. Zdravý životní styl je ta správná cesta. Zdravý životní styl mi byl blízký již v pubertálním věku, kdy jsem si sama prošla různými dietami. Tak jako asi většina lidí jsem si myslela, že nejíst znamená být štíhlý. Až posléze jsem zjistila, že aby člověk byl hubený musí jíst a nedílnou součástí je pohyb. V rámci studia zdravotnických škol má touha poznat jak tělo funguje, rostla víc a víc. Dále následovaly různé kurzy, kde jsem poznávala blíže jak tělo po výživové stránce funguje. Motto: „Jíme proto, abychom žili, nežijeme proto, abychom jedli.“  (Sokrates)

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Natalie (35)

Do Světa zdraví mě přivedla špatná genetická výbava. V mladém věku jsem přišla o rodiče. Bylo mi jasné, že jsem z vysokého procenta ohrožena na zdraví také. Rozhodla jsem se nebýt pasivní a čekat, až se u mě nějaká choroba projeví, ale jít do boje. Jím potraviny, které jsou na základě komplexní nutriční typologie pro mě nejvhodnější. Potraviny, které jsou co nejméně chemicky ošetřené, průmyslově zpracované. Všechny tyto přidané látky nás přímo ohrožují na zdraví. Vyhýbám se bílému cukru, pšeničnému lepku, alkoholu, piji zelenou kávu, cvičím. Pokud jste geneticky zatížení jakoukoliv chorobou máte se zdravým životním stylem velkou šanci, že se u Vás tato choroba neprojeví anebo ji posunete o mnoho let. Dnes jsme ohroženi škodlivými látkami ve vzduchu, vodě, potravinách. Snažím se změnit k lepšímu to, co je v mých silách. Věřím, že jsem inspirovala i Vás začít se starat o sebe, o to, co jíte, dýcháte, pijete.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.