Nutriční terapeut Rokycany

Nutriční terapeut Rokycany

Rokycany jsou jedním z mnoha měst v ČR, kde svoji pobočku otevřela úspěšná česká síť výživových poraden Svět zdraví. Poskytujeme tu veškeré služby, jako v jiných nutričních studiích této značky, od vstupní diagnostiky, přes sestavení jídelníčku a dietního plánu na míru až po konzultace, poradenství nebo prodej kvalitních nutričních produktů. Budeme moc rádi, když naši metodu vyzkoušíte a slibujeme, že vaši důvěru nezklameme.

Svět zdraví Rokycany sídlí na adrese Srbova 216/1a je tak součástí Lékařského domu v centru tohoto města. Najdete nás ve druhém patře nalevo od schodiště a jsme vám k dispozici v pondělí a úterý od 9.00 do 12.00, ve středu od 14.30 do 17.30, ve čtvrtek a pátek pak podle objednávek. V této provozovně pracuje majitelka, specialistka a asistentka, všechny vám rády pomohou vyřešit váš problém s váhou nebo kondicí. Objednat se můžete klidně hned – stačí jen vyplnit formulář pod těmito řádky.

Otevírací doba

Po: 09:00 - 12:00

Út: 09:00 - 12:00

St: 14:30 - 17:30

Čt: Dle objednávek

Pá: Dle objednávek

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

Srbova 216/I, Lékařský dům, 337 01 Rokycany

telefon: 705 333 777

e-mail: rokycany@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Hrádek

• Starý Plzenec

• Mirošov

• Ejpovice

• Veselá

• Osek

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Bc. Jitka Šmucrová, majitelka

I po několika letech ve Světě zdraví věřím tomu, v čem podnikám, našim službám a produktům. Řadu z nich jsem vyzkoušela a na některých jsem již závislá. Užívám nejen naše spalovače před sportem, ale čaj a kávu mám již v denním menu, v kabelce proteinové tyčinky pro záchranu, detoxikační bylinky užívám po celou dobu a díky tomu mám srovnané ph organismu, prostě mám vše vyzkoušené a osvědčilo se mi to. Nikomu naše produkty nenutíme, zdravě se dá žít i bez nich, ale když Vám pomáhají rychleji nastartovat organismus, pročistit tělo a spalovat tuky, proč je nevyužít 🙂 Investice do svého zdraví se vyplatí. Budu ráda, pokud přijdete k nám na pobočku, ať již jako naši klienti nebo jen tak, ale pokud se někteří z Vás zamyslíte nad svým životním stylem, přehodnotíte jej, pak i to je pozitivní krok. Ať s námi nebo bez nás. Naši nutriční terapeuti se neustále vzdělávají ve svém oboru, spolupracují s Lékařskou radou a pod jejich dohledem se každý naučí jak se celoživotně stravovat, aby se nedostavil jojo-efekt a zhubnutí bylo trvalé, tím se eliminuje i riziko řady zdravotních potíží. A to snad za námahu stojí! Alespoň mně a mým blízkým ano. Moje motta jsou : Na každého jednou dojde a Všechno zlé je pro něco dobré.

MUDr. Eva Šmolíková, nutriční poradkyně

O zdravém životním stylu dnes slyšíme na každém kroku, ale není vždy jednoduché se v tom zorientovat. Chceme se cítit dobře a být fit. Naštěstí čím dál víc lidí neřeší shazování přebytečných kilogramů jen po vánocích a před letní dovolenou, ale uvědomují si, že se sebou musíme něco dělat, protože žijeme jen jednou. Zbavit se nadváhy je jedna věc, ale udržet si optimální hmotnost - to je mnohem těžší, a ne každý to zvládne sám. A proto jsme tu my. Jsem ráda, že vám můžeme pomoct při hledání správné cesty za vaším cílem, aby to už bylo jednou provždy. Díky určení typu vašeho metabolismu připravíme výživový plán ušitý přesně na míru, společně probereme, co vašemu tělu prospívá a co ne. A naučíme se, jak lehce a prakticky lze řešit dennodenní stravování bez hladu, stresu a výčitek. Už nebude potřeba zkoušet žádné zaručené rady ani zázračné diety, protože jen dlouhodobé změny přináší trvalé výsledky. A co se mi na téhle práci líbí nejvíc? Radost, že to funguje, a že můžu být u toho. Přijďte se přesvědčit, že s námi to dáte!

Veronika Wittmannová, asistentka

Již jako malá jsem měla pár kil navíc. Jelikož zdravá strava a sport mi nic neříkaly, začala jsem se věnovat především výtvarnému umění. V době dospívání byly občasné pokusy o různé diety, či pohyb. Většinou, jak jsem rychle začala, tak také skončila. Až v dospělosti, kdy jsem v těžkém období a hlavně ve stresu přibrala ještě více kil, tehdy jsem si řekla, že takhle to dál nejde. Začala jsem se sportem a zajímat se více o stravu, objevovat nové, převážně zdravější potraviny. Podařilo se mi zhubnout pár kil a pokračuji dále. Jsem ráda, že mohu ve Světě zdraví dělat asistentku a motivovat další, třeba i Vás, kteří máte nějaké problémy. Vždy to jde, důležitá je motivace. Motto: Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla. (Thomas Carlyle)

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Veronika (26)

Nikdy jsem váhu úplně neřešila, vždy jsem byla váhově celkem v normě. Většina tuku se mi ukládala na spodní části těla, tvar hrušky. Až postupem času, kdy jsem měla větší psychickou zátěž, mně šla váha pomalu nahoru. Nejvíce jsem přibrala, když jsem vše přestala psychicky zvládat. Poté však přišel zlom,  v mém životě se objevil člověk, který se začal o mě zajímat, a já dostala sílu se sebou začít něco dělat. Začala jsem hlavně jíst pravidelně, více si vařit, a hlavně cvičit. Předtím mi sport vůbec nic neříkal. Po dosažení prvních výsledků si člověk na jídlo i cvičení velmi rychle zvykl. A je to součást mého dne. Vy to s pomocí specialistů můžete zvládnout rychleji. I já pokračuji pod dohledem naší specialistky Marušky a ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale nebojím se toho. Užívám produkty Světa zdraví, cvičím i podle videí a cítím se skvěle. Budou chvíle, kdy to budete chtít vzdát, ale až uvidíte první výsledky a uslyšíte od okolí první slova chvály, chytne Vás to. Přeji Vám hodně úspěchů na Vaší cestě. 🙂 A pamatujte, že nejdůležitější je disciplína a motivace. Nic není hned, nepřibrali jste za noc, tak také za noc nezhubnete. Mějte své vysněné cíle, ale nezapomeňte si dávat i ty malé, a pak pomalu dosáhnete i těch velkých. A nezapomeňte se odměňovat, protože jste to vy, kdo dokázal být krok za krokem lepší, ať už jste na to úplně sami, či s trochou pomoci od druhých. Ale vše je jen ve Vás – všechna ta síla, motivace něco změnit, či někoho požádat o pomoc…

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.