Nutriční terapeut Tábor

Nutriční terapeut Tábor

Žijete v Táboře nebo okolí tohoto města a nejste spokojení se svojí váhou? Držet dietu většinou není nic snadného, pokud ale navštívíte poradnu společnosti Svět zdraví, vytvoříme vám individuální dietní plán na míru a poskytneme vám maximální podporu. Naše služby začínají profesionální diagnostikou organismu a pokračují pravidelnými konzultacemi a odborným poradenstvím. Sestavíme vám vhodný jídelníček, doporučíme kvalitní doplňky stravy a budeme vám pomáhat po celou dobu vašeho hubnutí. S námi dokážete nejen zhubnout, ale váhu si i udržíte – naši klienti dosahují skvělých výsledků díky unikátní metodě, kterou se řídí všechny pobočky Svět zdraví. Chcete-li naše služby v Táboře vyzkoušet a seznámit se s jedinečnou metodou hubnutí, vyplňte si kontaktní formulář a naše asistentka vám zavolá.

Táborská nutriční poradna Svět zdraví je umístěna přímo v srdci tohoto města na náměstí Fr. Křižíka 2840. Najdete nás hned naproti supermarketu Billa a vedle cestovní kanceláře Invia. Otevírací doba naší pobočky je v pondělí od 8.00 do 17.00, v úterý od 8.00 do 19.00, ve středu od 8.00 do 14.00 a ve čtvrtek od 8.00 do 19.00. V pátek u nás probíhají pouze školení a o víkendech máme zavřeno. V táborské poradně pracují tři nutriční specialistky a jedna asistentka, věnujeme se mimo jiné i poradenství pro děti nebo pro diabetiky.

Otevírací doba

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 19:00

St: 08:00 - 18:30

Čt: 08:00 - 19:00

Pá: Školení

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Kontaktní informace

nám. Fr. Křižíka 2840
390 01 Tábor

telefon: 731 133 987

e-mail: tabor@svet-zdravi.cz

405 199

zhubnutých kilogramů

89

poraden

208

specialistů

2 010

založena první pobočka

Mapa pobočky

Odkud k nám klienti také jezdí

• Dražice

• Chýnov

• Sezimovo Ústí

• Košice

• Choustník

• Planá nad Lužicí

Vlašské ořechy zlepšují pružnost krevních cév

Pokud budete denně jíst 30 g vlašských ořechů, uděláte službu své kardiovaskulární soustavě. Kyseliny linolová a alfa-linolenová udržují optimální hladinu cholesterolu.

Hořčík pro dostatek energie

Nedostatek hořčíku a dalších minerálních látek neblahým způsobem ovlivňuje vaši čilost.

Vitamín D pro zdravé kosti

Vitamín D je velmi důležitý; zpevňuje kosti a krom jiných účenků je nezbytný i pro celkovou pohodu.

Smoothies pro dostatek vitamínů

Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových smoothie pomáhá celkovému pročišťování organismu a zásobí vás celou řadou vitamínů a dalších prospěšných látek.

Banány pro lepší zdraví

Banány mají vysoký obsah vitamínu B6. 3 středně velké banány dodají doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i značné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové.

Na této pobočce o vás pečují

Ing. Marie Petzoldová, manažerka

Ve chvíli, kdy se mi naskytla pracovní nabídka ve Světě zdraví, jsem neváhala a rozhodla se pracovat v prostředí, kde je kvalitní péče o klienty. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, a tak vstávám s úsměvem na tváři a těším se do práce.

Ing. Petra Doubková, manažerka, nutriční poradkyně

Zdraví řadím, ve svém životě, na jedno z prvních míst. Zdravá strava dala pevnou půdu pod nohami i tátovi, který se potýká s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Proto na ní nedám dopustit a sama vím, jak dokáže správně nastavený jídelníček ovlivnit psychiku, pohodu a vyrovnanost člověka a dát sílu, zvládat životní překážky.

Monika Dvořáková, nutriční poradkyně

Moje cesta ke zdravé stravě a životnímu stylu začala již v dětství bojem s nadváhou, a s tím spojené spousty nepříjemných chvil a zdravotních komplikací než jsem si uvědomila, že to tak být nemusí! Proto jsem se rozhodla, a jednoho dne od základu změnit svůj život. Tvrdě jsem na sobě pracovala, vedle stravy jsem upravila celý svůj životní styl. Nejprve jsem pomáhala své rodině a přátelům, a poté jsem se začala postupně této problematice věnovat naplno. Vím jak těžké je dosáhnout vysněných cílů a také, že s někým kdo ve Vás věří se vše zvládá mnohem lépe. Dnes jsem ve Světě zdraví připravena pomoci i Vám. 

Bc. Jana Metelcová, nutriční poradkyně

Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodla jít na vysokou školu, konkrétně vystudovat obor nutriční terapeut, byl i ten, že také v naší rodině se vyskytuje nadváha a nemoci s ní spojené. Proto jsem chtěla získat co nejvíce informací a vzdělání o tom, jak všem těmto těžkostem předejít a pomoct ve změně životního stylu nejen své rodině, ale nyní i Vám. Svět zdraví mě nadchl v přístupu ke svým klientům. Každý člověk je jedinečný a zde k němu tedy vždy přistupujeme jako k individualitě. Pojďme tedy spolu změnit Váš životní styl tak, aby jste se začali ve svém těle cítit opět skvěle a předešli zdravotním komplikacím spojených s nárustem váhy.

Dana Šašmová, asistentka

Vyrovnanost a harmonie člověka vychází z jeho nitra a je jeho přímým odrazem rovněž jako správně nutričně sestavený jídelníček, který přispívá k psychické pohodě, zdraví a optimální váze.

Další pobočky v okolí

Příběh spokojené klientky

Naďa (30)

Svět zdraví mi poradil kdy a jaké potraviny jíst, resp. jak si denní porce kombinovat takovým způsobem, abych tělu dodala vše, co potřebuje a mohlo správně fungovat. Výsledky se dostavily velice brzy. Začátek mé cesty začal na konci dubna 2017 a nyní, tři měsíce poté, mám o krásných 8,5 kg méně a jsem spokojená.

Provozovatel webu Frank Mikes s.r.o.